Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Można, ale też nie masz nigdy pewności czy podał prawdziwe dane. A jak dobrze pamietam to można np. wejść w statystyki w MENU moja FIFA online i tam jest opcja sprawdzenia przeciwnika.

 

No tak, ale chodzi mi o poznanie skąd jest przeciwnik przed meczem a nie po. W ten sposób gdy wiem, że gram Legią przeciw Bayernowi i wiem, że kieruje nim Niemiec to mam zupełnie inne nastawienie bojowe :)

 

Tylko ze ty nigdy nie zagrasz Legia przeciw Bayernowi w seazonach, chyba ze naprawde jestescie jedyni online ktorzy graja

Odnośnik do komentarza

Można, ale też nie masz nigdy pewności czy podał prawdziwe dane. A jak dobrze pamietam to można np. wejść w statystyki w MENU moja FIFA online i tam jest opcja sprawdzenia przeciwnika.

 

No tak, ale chodzi mi o poznanie skąd jest przeciwnik przed meczem a nie po. W ten sposób gdy wiem, że gram Legią przeciw Bayernowi i wiem, że kieruje nim Niemiec to mam zupełnie inne nastawienie bojowe :)

 

Tylko ze ty nigdy nie zagrasz Legia przeciw Bayernowi w seazonach, chyba ze naprawde jestescie jedyni online ktorzy graja

 

Ale grałem już Legią z Werderem lub Eintrachtem :)

Odnośnik do komentarza

eee chyba jednak nie, wygrałem 3 mecze w season online, nic za to nie dostałem, rozegralem 2 mecze w trybie kariery menadżera tez nic :) hmm chyba ze jak się gdzieś awansuje to wtedy

 

Pamiętaj, że jest dzienny limit na punkty, chyba 2000. Adam ma jednak rację, za wszystko się dostaje punkty, za kazdy mecz itp. Najwięcej jednak wbijasz na chalenge'ach od EA.

Odnośnik do komentarza

Jesli dobrze kojarze to "Sezonow" nie mozna grac we 2.

 

Właśnie cały myk w tym, że w 13 się da według manuala od ea i samej gry, przed wyszukaniem przzeciwnika w sezonach wybierz 3 opcje "matchmaking settings" i tam mamy do wyboru opcję jakich przeciwników ma nam szukać: tylko 1 na 1, 1 na 2, 2 na 1, lub tylko 1 na 1 lub 2 na 2.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie da sie grac w dwie osoby w SEZONACH. wystarczy wcisnać trójkąt napadzie PS3 i gość dodany.

 

Jest nawet trophy za to i przy okazji się wyjaśniło jak to zrobić:

 

Bros trophy_bronze.png

Play a Seasons game with a Guest

 

Main Menu => Seasons => Play season match

 

Note: You will need a second controller to get this trophy

 

Once you are at the screen where you choose your team, make sure that the second controller is turned on. You will see an option on the bottom left that says "Triangle18x18.png Add/Remove Guest". Press Triangle18x18.png to add guest and start a match. You + your friend will be playing against an online opponent.

 

To get this trophy the match has to be finished. If your opponent quits or if you quit, you won't get the trophy and have to start again.

 

http://www.ps3trophi...e-road-map.html

 

 

Nie wiem jak mogłem nie zobaczyć tej opcji xD

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Super! Bardzo mi brakowało tej opcji, też nie wiem jak to przegapiłem bo myślałem że we dwóch można grać tylko w grze NIESTANDARDOWEJ. I się męczyłem z kumplem bo ludzie tam niestety edytują kluby

 

 

 

 

 

Sluchajcie, grał ktoś może właśnie we dwóch w SEZONACH?? Bo ja dziś grałem i miałem straszne opóźnienie gra reagowała bardzo wolno na to co robiłem a jak dla sprawdzenia zagralem sam to bylo ok.

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...