Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Ucieczki to norma :P Na szczęście nalicza normalnie zwycięstwa.

Barca jest o tyle słaba, że jej zawodnicy mają mało siły, często przegrywają w przebitkach. W Realu, Bayernie czy City prawie każdy zawodnik ma siłę na poziomie 85+ i gra się nimi jak czołgami.

Odnośnik do komentarza

To jest fakt, Barca przy takim silowym Man City, Realu czy Bayernie wypada licho.

Iniesta, Xavi, Fabregas odbijaja sie od tytanow, ktorzy maja po 80 sily.

Moze Xavi i Iniesta sa geniuszami ale gra tego nie oddaje, bo jak ?
Nie maja racji bytu z np takim Lucasem na CM, ktory ma 92pace i 80 longshota..

 

No i jak juz mowilem, sama idea trybu - genialna !
Tworzysz sam sobie klub pozaawszy od herbu konczac na trenerze od fitenssu.

No ale dynamika tego trubu to mortal kombat, taki Mertesacker czy van Buyten nie

istnieja gdyz maja po 40pace i co jaja zrobic z takim Aubameyangiem 92 pace ?

No i te longshoty z 60m w okno.. Nie mowiac o tym, ze nie mozesz spokjnie klepac akcji na polowie przeciwnika

bo wystraczy przejecie a po nim prostopadla gora na remiego i goooooooooooool !

Odnośnik do komentarza

Czy mi się FIFA popsuła czy to ja jestem upośledzony?

 

Chciałem zrobić trofeum

 

Hello World

Witaj świecie

Rozegraj swój pierwszy mecz wirtualną gwiazdą online.

 

No to:

1.Wchodzę w zakladce online

2.Sezony Wirtualnych Klubów

3. Wyskakuje mi okno zrobienia grajka. No to robię

4.Daje ok,wyskakuje mi komunikat że zrobilem WG blabla

5.Daje start,cofa mnie do menu,więc ponownie daje sezony wirtualnych klubów i znowu wyskakuje mi okno robienia grajka i tak za każdym razem. Jakieś rady?

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Nie, nie jestes ulomny.

ten produkt ea to (pipi)y gniot.

Posiada kilka trybow z czego dwa najwazniejsze UT i Sezony sa podupczone.
Juz wyjasniam;

Sezony - po dotarciu do 1 ligii nie mozna zagrac meczu for fun bo wszyscy siedza na 5221 z ultradefem i mecze koncza sie

1;0, 1;1 czy 0;0. nudne to jak flaki z olejem, longshoty nie wchodza z 30m, raz na jakis czas trafi sie wolnego czy z rogu.

Strasznie bierna jest gra w tej 1 lidze. Na 5 meczy wygralem 2 a 3 zremisowalem ;[

FUT - mortal kombat, doslownie, akcje z kontry trwaja 1s. Gracze pokroju Xaviego, Iniesty, Alonso sa useless bo gramy tylko na pace

i duzo lepszy bedzie Lucas, Ramires, Goetze czy Muller. Nie mowiac, ze na ataku nie dajemy np Mandzukica bo za niego trzeba dac Essweina, Doumbie, Eto,

Emenike czy Aubameyanga. Obroncy z workratami low/high potrafia powedrowac pod pole karne przy ataku pozycyjnym, no cuda ;/

Odnośnik do komentarza

4 liga to już inna bajka. Grajki grają lepiej ale nadal najmocniejszymi klubami, czyt. Real. Nuuuuda. Powoli wkrada się znużenie bo ileż można. Przerzuciłem się na Sydney i jest jeszcze ciekawiej. Przeciwnik pomimo tego, że ma tak samo (pipi)atą drużynę, potrafi mnie cisnąć cały mecz z przepotężnym pressingiem :] 

Odnośnik do komentarza

Może ktoś ma pomysł jak rozwiązać mój problem , od wczoraj jak gram w fife nie moge podać normalnie ani strzelic tylko piłkarz zachowuje sie jakby chciał zrobic jakieś trickowe podanie i finezyjny strzał , a przeciez ja nic nie naciska dodatkowo , o co chodzi , sprawdzałem w ustawieniach i niby wszystko jest dobrze...

Odnośnik do komentarza

Niech ktos pomoze, gram dzisiaj (kolo godziny 15) z kumplem mecze tow. online. Nagle mnie rozlaczylo z serwerow EA (podczas meczu w 80min) i.... do teraz nie moze mnie polaczyc, Pytalem 3 ludzi i normalnie graja, u mnie ciagle wyskakuje ze serwery niedostepne, Co jest do cholery? Probowalem router resetowac itp itd i dalej nic. Wtf?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...