Skocz do zawartości

Gravity Rush 2


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem możliwe, że już w lutym będzie za 160 zł.

Tylko w przypadku słabej sprzedaży, czego grze nie życzę bo to jedna z bardziej oryginalnych produkcji i z tego co czytam świetny sequel. Mi jedynka bardzo siadła, jedna z pierwszych gier jakie grałem na vicie i do dzisiaj dobrze wspominam chwilę spędzone z tą grą. Wzialbym day 1 gdyby nie premiera Yakuzy tydzień później, która ma priorytet ponad wszystko.

Tyle dobra tej wiosny że trzeba podejmować takie ciężkie decyzje :/ Do premiery persony 5 za to dużo czasu i jak uporam się z zero następne będzie wlasnie gr2 ;)

Odnośnik do komentarza

Także życzę tej grze najlepiej, ale myślę, że gra osiągnie co najwyżej umiarkowany sukces. Wątpię by była na tyle popularna, ale może z biegiem czasu twórcy na niej zarobią. Dobre oceny od recenzentów oraz opinie od graczy mogą się do tego przyczynić. Nie wiem jak remaster się sprzedał.

Odnośnik do komentarza

Toyama i tak już zaczął zabierać się za nowy tytuł, japońskie studio Sony działa na innych zasadach niż reszta, bardziej niż zarabiać, to mają skupiać się na dywersyfikacji line-upu. Dlatego też operują na mniejszych budżetach i pełnią często role współproducentów (vide Bloodborne).

Oczywiście były plotki o AAA od nich i taki tytuł miałby większe oczekiwania oraz możliwe reperkusje dla nich (choć i to wątpliwe, skoro przeżyli bałagan przed czasem Beckera).


 

Odnośnik do komentarza

Także życzę tej grze najlepiej, ale myślę, że gra osiągnie co najwyżej umiarkowany sukces. Wątpię by była na tyle popularna, ale może z biegiem czasu twórcy na niej zarobią. Dobre oceny od recenzentów oraz opinie od graczy mogą się do tego przyczynić. Nie wiem jak remaster się sprzedał.

Zgadzam się, Sony nie zrobiło zbyt dużego hypu na tą grę więc sprzeda się umiarkowanie, ale ja kupuję na premierę bo remaster był bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

Heh, w ogole to szkoda mi troszke, ze premiera wypada w tak niefortunnym okresie czasu i przez to gra w europie raczej nie powali wynikami sprzedazy :/

Ale mocno jej kibicuje i z pewnoscia zagosci w mojej kolekcji w bardziej atrakcyjnej cenie w bardziej atrakcyjnym czasie ^ ^

Na wielki plus, ze swiat wydaje sie weselyszy, bardziej kolorowy. Ze autorzy postanowili domknac watki. BArdzo pozytywny gameplay z pierwszych 15-20 minut jakie widzialem na gameplayu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...