Jump to content

Gravity Rush 2


SzczurekPB

Recommended Posts

Mam nadzieje, że  w dwójce NPCe będą bardziej interaktywni. W jedynce ten element był słabiutki - niby byli,  a tak, jak by ich nie było.

Mam także nadzieje na jakiś sklepiki i bardziej spokojniejsze miejscówki, jak chaty, domy, paby, hotele itp, po których sobie spokojnie pochodzimy, odsapniemy. 

Cała reszta zaprezentowana w filmiku to miazgator -- czekam jak nigdy.

Edited by kazuyoshi
Link to comment

No ja większość starałem się z powietrza/ w powietrzu pizgać ale fakt Gravity ma coś w sobie. Dla mnie razem z Uncharted najlepsza gierka na Vitę.

Oryginalny design, muzyka, dobry patent na zabawę z grawitacją, do tego bardzo fajna heroinka. Nie powiem robiło mnie to i z chęcią wciągnę drugą cześć.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Wygląda świetnie, ale nie obraziłbym się jednak gdy system walki "na ziemi" był ciut bardziej rozbudowany. Z gameplayu widzę jeden przycisk odpowiedzialny za wyprowadzanie uderzeń i chyba tego już nie zmienią.

 

Cóż, oby jak najwięcej było starć z użyciem tych grawitacyjnych mocy, bo to akurat prezentuje się <ok>.

Link to comment
  • 1 month later...
Guest Kasias

A JEDNAK! ZROBILI TO! :banderas: Boski sequel wspaniałej gry jeszcze w tym roku. Jaram się jak stodoła Dziabasów w "Domu złym". Będzie ciorane, będzie platynowane jak jedynka.

Link to comment
  • 1 month later...

Dziwne że nic się tu nie dzieje. Podsyłam najnowszy trailer:

 

 

:banderas:

 

Jakie to będzie dobre. :obama:

 

Było jakieś info o dacie premiery? Bo jakoś tego nigdzie nie widzę. Oby nie przeszło na początek przyszłego roku, bo jest już wystarczająco napięty.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest Kasias

Plotka anonimowego usera na GaF-ie, w dodatku dotycząca tylko Japonii, gdzie gra miałby wyjść niby 19 stycznia. To w sumie bez znaczenia, bo choć gra będzie super, nie sprzeda się ani w listopadzie, ani w styczniu.

 

Sony idąc od września ma na wyłączność: The King of Fighters XIV, Dragon Quest: Builders, World of Final Fantasy, Rez Infinite, The Last Guardian, Here They Lie i - jeśli nic się nie zmieni - Gravity Rush 2. No i gry na PS VR.

Edited by Kasias
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.