Skocz do zawartości

Zdjęcie

FIFA 18 Ultimate Team

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#141 schabek

schabek

SZ.PAN

• Be fit or die tryin'
  • 4844 postów

Napisano 20 October 2017 - 21:32

Kur.wa ale bym skakal po glowie temu kto wymyslil fut champions

edit; @pipolino dostana boosta do statystyk na kilka dni w okolicach halloween i nie tylko

Użytkownik schabek edytował ten post 20 October 2017 - 21:33

• 1

#142 luk_ash

luk_ash
  • Użytkownicy
  • 1061 postów

Napisano 22 October 2017 - 22:20

która liga jest najlepszym wyborem pod kątem jakość vs cena obecnie? grałem 2 sezony hiszpańska i chyba czas na zmiane.
granie casualowe kilka meczu w tygodniu na poziomie 3-4 dywizji
  • 0

#143 nero2082

nero2082
  • Użytkownicy
  • 1299 postów

Napisano wczoraj, 10:52

włoska optymalna teraz dopóki premier league i bundes nie stanieje ;) , z przodu dużo opcji do wyboru, (i na skrzydła i sam atak ST) z tyłu to już w ogóle urodzaj

bundes byłaby ok gdyby Lewy i Auba nie byli tacy drodzy :] no chyba że cię stać na któregoś z nich to wtedy jest sens

• 0

#144 schabek

schabek

SZ.PAN

• Be fit or die tryin'
  • 4844 postów

Napisano wczoraj, 19:32

Jak ktos ma jak wrzucic do skladu tego goscia to nawet sie nie zastanawiac

http://www.futhead.c...n-alessandrini/

Dla mnie jeden z najlepszych grajkow w tej fifie, serio. Mam teraz na ataku jego i Neymara. Neymar nie dorasta mu do piet. Szybki, obie nogi, mega wykonczenie, 4* sztuczek, francuz, nawet da rade sie przepchnac czasami. Kocur straszny. W tym roku nie liczac ikon, lepiej gralo mi sie tylko CR7

• 1

#145 Matriks_1111

Matriks_1111
  • Premium Member
  • 647 postów

Napisano wczoraj, 19:36

Mnie właśnie wypadł Kante i się zastanawiam czy go trzymać czy sprzedawać - 225k piechotą nie chodzi ;)

• 0

#146 nero2082

nero2082
  • Użytkownicy
  • 1299 postów

Napisano wczoraj, 21:29

sprzedaje się w piątek-sobotę (jak kupowane są składy pod WL)
kupuje w niedzielę-poniedziałek, ewentualnie tuż po wypuszczeniu nagród za WL i SB, albo przy dużych paczkach

także opchnij Kante w odpowiednim momencie dla max coinsów

ja chciałem zmienić ligę ale nie chcę się rozstawać z Mbappe bo za dobrze mi się nim gra, i wymyślam francuskie hybrydy ;)
  • 0

#147 Matriks_1111

Matriks_1111
  • Premium Member
  • 647 postów

Napisano wczoraj, 21:47

Ja bym Kante pograł, ale na samą myśl o składaniu PL mnie mdli, bo ceny za dobrych grajków są niestety astronomiczne ;)

Teraz boję się paczek z okazji kart krzyku, bo jednak sporo promo będzie do 29-go i mam wrażenie, że w tym akurat tygodniu cena sporo poleci, zwłaszcza że ludzie się nastawiają na TOTY od listopada, więc chyba jednak go pchnę na dniach  :)

Użytkownik Matriks_1111 edytował ten post wczoraj, 21:47

• 0

#148 nero2082

nero2082
  • Użytkownicy
  • 1299 postów

Napisano wczoraj, 21:57

http://www.futhead.c...ratings-squads/

aż tacy drodzy nie są no chyba że chcesz wszystko najlepsze od razu :] taki Martial czy Jesus są tak OP że cena się prędko im nie zmieni bo bardzo chodliwi

Kante zbyteczny bo za drogi ogólnie, teraz wszyscy biorą Bakayoko i jest on upierdliwy strasznie :]

@schab - zaciekawiłeś mnie tym Alessandrinim, jako że francuzik to go sprawdzę chętnie ;]

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2