Skocz do zawartości

PS2 News - komentarze


misek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sony BRAVIA KDL-22PX300 z wbudowanym Playstation 2

najnowszy model telewizora LCD, który, dodatkowo został wyposażony w wbudowaną konsolę Playstation 2

 

Jaka świetna sprawa! W niezbyt odległej przyszłości (jakieś pół roku) planuję zakup nowego TV i nagle ten model jakoś strasznie wyskoczył na przód stawki przed inne. TV z PS2, ale świetna sprawa. CoATI, nie chcesz Ty tego MGS3:S odsprzedać do pierwotnego właściciela =]?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 7 lat później...

W 2010 wyszedł TV 22 cale, 720p z wbudowanym drugim plejem. Tego modelu nie znałem.

Mam jakiś kompleks, bo jednak era PS2 mnie ominęła (przesiadka na PC), a dziś odpalone gry z PS2 na wielkim TV nie wyglądają najlepiej. A taki telewizorek, nie dość, że mało miejsca zajmuje, to jeszcze odpala gry z PSXa/PS2, a do PS3/PS4 mam wielkiego szajsunga.

----

Odświeżyłem po ośmiu latach, a widzę wyżej dyskusja o tym telewizorku. No dobra, ma ktoś link na nówkę?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 16.10.2018 o 15:45, Pan_Marcin napisał:

 

Ja używałem i nie był kompatybilny z moim telewizorem. Za to na innym TV już działał, ale tamten TV miał wejscie Euro więc adapter był w tamtym przypadku niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2018 o 19:00, Plugawy napisał:

 

Ja używałem i nie był kompatybilny z moim telewizorem. Za to na innym TV już działał, ale tamten TV miał wejscie Euro więc adapter był w tamtym przypadku niepotrzebny.

ok, ale wejście Euro nadaje się do podłączania konsoli pod zwykłe kineskopowe telewizory i obraz na nich jest dobry. Bardziej mi chodzi, czy ten adapter daje dobry obraz, jak go podłącze do konsoli a konsole przez kabel HDMI do telewizora LCD, jak wtedy to wygląda. Bo podłączenie konsoli przez kabel Euro do telewizora LCD takie kiepski obraz.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pan_Marcin napisał:

ok, ale wejście Euro nadaje się do podłączania konsoli pod zwykłe kineskopowe telewizory i obraz na nich jest dobry. Bardziej mi chodzi, czy ten adapter daje dobry obraz, jak go podłącze do konsoli a konsole przez kabel HDMI do telewizora LCD, jak wtedy to wygląda. Bo podłączenie konsoli przez kabel Euro do telewizora LCD takie kiepski obraz.

Obraz nie będzie lepszy niż przez zwykłe euro, najlepszą opcją jest kupić kabel component (czyli audio lewy+prawy + sygnał R+G+B - 5 wtyczek), wtedy niektóre gry obsługujące 480p wyglądają o niebo lepiej, niestety nie każdy LCD TV ma takie wejście, często kończy się tylko na HDMI. 

 

Jest też kwestia podłączenia do konwertera, jeżeli ma wejście kompozytowe (czyli video idzie jednym kablem), wtedy TV wyświetli ci ten sam nędzny sygnał, jeżeli przez component do konwertera HDMI, wtedy TV dostanie lepszy sygnał. Tanie konwertery sygnału nie zmieniają, dają jedynie możliwość podpięcia urządzeń przez HDMI.

 

Jeżeli chcesz mieć poprawiony i przeskalowany obraz to potrzebujesz specjalnego i dość drogiego konwertera.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...