Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Frostbite napisał:

Panowie, to bylo 10, 15 czy 20 lat temu jak Ajax tak daleko zachodzil w LM? Szkoda mi Tottenhamu, fajnie grali chlopaki

96/97 vs Juve

 

94/95 Wygrali z Milanem

95/96 przegrali final z Juve

96/97 przegrali półfinał z Juve

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Jak mniej więcej wtedy ich pokochałem to pewnie nie spodziewałem się, że tyle lat będę musiał czekać na podobne emocje xd

 

Później raz to im się udało do chyba ćwierćfinału dostać jakieś 15 lat temu, ale odpadli z wielkim Milanem po mega emocjach. Aż sobie jakiś skrót zaraz poszukam, bo uwielbiałem tamten skład.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Welna napisał:

96/97 vs Juve

 

94/95 Wygrali z Milanem

95/96 przegrali final z Juve

96/97 przegrali półfinał z Juve

Mam chyba jeszcze z tamtych czasów podkoszulek Kluiverta. Wówczas mieli niesamowita paczkę, Van der Sar, Sedorff, Davids, Blind, bracia de Bore, Kanu, Litmanen, Babangida. Holandia wówczas też na samym szczycie jeżeli chodzi o reprezentację (Overmars czy Zenden). Od małego jeżeli chodzi o zagraniczne, to Ajax i Holandia. Gdyby udało wygrać im sie ligę mistrzów, byłoby świetnie. Młody, pięknie grający zespół, do największych podchodzący bez strachu. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
18 godzin temu, Welna napisał:

Son --> SOngo ---> Wiesz Azjata. Kurde kumaj troche......

 

Haha ale beka, dragon Ball dobreeee

18 godzin temu, Butt napisał:

Ach gdyby tylko było miejsce w internecie, gdzie można by wyszukać różne informacje, typu skład Ajaksu z lat 90-tych. 

Frosti ma tylko duński Internet

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...