Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ryu Ga Gotoku 4 (Yakuza 4)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#161 Ryudo

Ryudo
  • Użytkownicy
  • 93 postów

Napisano 02 luty 2012 - 13:08

Akiyama może trenować hostessy od 4 chapteru (i to nie od jego początku, zadzwoni do Ciebie gościu z hostess baru Elisa w odpowiednim momencie). Co do pytania drugiego, to musiałbyś trochę uszczegółowić , ale statsy z minigierek przechodzą na kolejne postacie.
  • 0

#162 Sowaa

Sowaa
  • Użytkownicy
  • 250 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 luty 2012 - 20:56

Chodzi mi o np. zjedzone potrawy w lokalach, zebrane kluczyki, kasa, itp? Co z itemami?
  • 0

#163 Ryudo

Ryudo
  • Użytkownicy
  • 93 postów

Napisano 02 luty 2012 - 22:19

Więc tak - jeśli chodzi o jedzenie to nie wiem, ale kasa,kluczyki, itemy stają się wspólne dopiero w ostatniej części gry. Ale jeśli np. teraz Akiyamą nie otworzysz jakieś szafki, to Saejimą jej nie otworzysz chyba , że poczekasz właśnie do ostatniego rozdziału. Tak samo z itemami i z kasą.
  • 0

#164 _lukas_

_lukas_
  • Użytkownicy
  • 6186 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 16:08

Zacząłem wczoraj przygodę z Yakuzą i ciężko mi idzie. Póki co mega się męczę, jest tu coś więcej do robienia niż oglądanie cutscenek, przyciskania "X" podczas rozmów bohaterów i skopaniu paru leszczy od czasu do czasu? Póki co tak to wygląda. 10 minut filmik z gadką szmatką, bieganie po mieście z punktu A do punktu B (w tym czasie kopanie randomów) i kolejne minuty filmiku. Ehh

• 0

#165 Ficuś

Ficuś

Barone di Vita™

• Senior Member
  • 11055 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 19:35

no tak mniej wiecej caly czas glowny gameplay wyglada - do tego masa minigier co jest moca serii jako sidequesty

• 1

#166 _lukas_

_lukas_
  • Użytkownicy
  • 6186 postów

Napisano 27 styczeń 2014 - 23:19

wyśmienita rozgrywka się szykuje zatem :(

• 0

#167 bluber

bluber

Rąbnij Flaczki

• Użytkownicy
  • 11889 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 03:41

ale, że dopiero od 4 zacząłeś? Bezsensu tak. 

• 0

#168 _lukas_

_lukas_
  • Użytkownicy
  • 6186 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 07:42

Kumpla egzemplarz , nie miałem  co grać to chciałem obadać.

• 0

#169 Ficuś

Ficuś

Barone di Vita™

• Senior Member
  • 11055 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 09:34

nie no rozgryka nie jest zła. wbrew pozorom seria ma fajny system walk, nawet rozbudowany i do tego genialne brutalne finishery. jak sie robi sidequesty i wglebia w mini gry, których jest od groma to czystego gameplayu jest MASA. Nigdy nie leciałem na pałę samą linię fabularną więc do końca nie wiem czy faktycznie jest tak, że na 5-6 walk i bossa przypada 30minut filmików ale być może faktycznie tak jest, bo dialogów gra ma od groma. Ale sama fabuła, bohaterowie, klimat japonskiej mafii i mini gry to najwieksze plusy tej serii.

Ja w serii zaliczyłem jedynie dwójkę na ps2 i miałem czwórkę na ps3, której nie skończyłem i sprzedałem z uwagi na jej ogrom i pomimo braków w obcowaniu z innymi częściami wcale nie czułem, że coś mi ucieka z fabuły

• 0

#170 Paliodor

Paliodor
  • Premium Member
  • 4876 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 10:21

@_LUKAS_ : wiesz, że te twoje zarzuty można przypisać do większości tego typu gier? No i chyba lepiej, że jest rozbudowana fabuła zamiast ciągłego napier.dalania do wszystkiego c'nie? Imo w serii zawsze jest co robić i gadanie, że tylko klika się "x" przy dialogach to z lekka śmieszna sprawa.

• 1

#171 _lukas_

_lukas_
  • Użytkownicy
  • 6186 postów

Napisano 19 luty 2014 - 13:56

Powiem wam, że ta Yakuza nawet nie jest taka zła. Początki bywały trudne ale później jakoś leci i nawet przyjemnie się gra.

Jestem teraz już chyba przy końcówce i mam możliwość:

Spoiler

to sobie lecę poboczne misje których nie zrobiłem wcześniej. Fajne fatality, modyfikacje broni, dość spora brutalność, minigry.

Spróbuję z tej Yakuzy wycisnąć najwięcej ile zdołam.

Użytkownik _lukas_ edytował ten post 19 luty 2014 - 13:56

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0