Skocz do zawartości

Kącik Bijatyk


Rekomendowane odpowiedzi

Kącik ten zniknął z magazynu ponad rok temu, jednak w związku z rosnącą popularnością bijatyk nie tylko za granicą, ale i w Polsce (przykład: liczba rozegranych/zaplanowanych turniejów w pierwszym kwartale tego roku) chciałbym w imieniu swoim - i zapewne części użytkowników forum oraz czytelników - zapytać o to, czy redakcja rozważała (lub rozważa) powrót działu poświęconego grom spod znaku mordoklepek. Gatunek ten przeżywa obecnie drugą młodość (SSFIV, MvC3 czy nadchodzące TTT2 oraz MK to tylko kilka przykładów), w związku z czym nie byłoby problemów z materiałami do tekstów. Patrząc choćby na wypowiedzi ludzi na forum widać, że ludzi do bijatyk ciągnie, zapewne m.in. ze względu na powrót do korzeni (patrz: wspomniane w poprzednim nawiasie tytuły). Poza opinią redakcji chciałbym, żeby w tym temacie wypowiedzieli się również potencjalni czytelnicy (o czym chcielibyście czytać?) oraz przeciwnicy tego pomysłu. Opinie mile widziane :smile:

 

Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że jeśli pomysł reaktywacji Kącika Bijatyk zostanie zaakceptowany, z chęcią podejmę się dostarczania doń materiałów.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołączam się do propozycji Di :)

W kąciku chętnie zobaczyłbym kilka poradników do królujących obecnie bijatyk, a mianowicie Tekken 6, SSFIV oraz może coś z nowości: MvC3. :)

Ogólnie podobała mi się dawna forma kącika, w której można było znaleźć m.in. wprowadzenie do systemu gry, kilka kombinacji oraz opisy postaci.

Mam nadzieję, że rozważą Państwo w redakcji przywrócenie kącika bijatyk :)

Odnośnik do komentarza

Ja zaczalem grac w tekkena dzieki opisom postaci w PSX Extreme, przez co bardzo ubolewam nad tym ze w mojej ulubionej prasie branzowej bijatyki wlasciwie nie istnieja. Odbywaja sie regularne turnieje, a poczatek tego roku dla fanow Tekkena jest najlepszy od bardzo dawna. Apeluje o przywrocenie kacika bijatyk!

 

Furb.

Odnośnik do komentarza

PSX Extreme nie kupuję już od dawna ale jestem za przywróceniem tego kącika,zawsze można było w nim znaleźć sporo przydatnych info dla noobków i bardziej zaawansowanych graczy. Zresztą usunięcie go to było głupie posunięcie, zważywszy na ilość bijatyk jaka pojawia się od jakiegoś czasu. Konsole to dla mnie zawsze kojarzyły się m.in z bijatykami i brak takiego kącika w piśmie to duży minus.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Kąciki tematyczne to był kiedyś jeden z najciekawszych działów w PSX Extreme, który budował klimat pisma. Dzisiejsza kondycja większości kącików to marazm - suche opisy, zero polotu (tylko Zax w kaciku RPG utrzymuje wysoki poziom). Oprócz informacji czysto technicznych chętnie wiadziałbym tam mini-recki jakichś klasycznych fajterów, bądź "Versus" jakichś postaci z bijatyk na kształt tego, co było w niegdysiejszym dziale o PSONE (tylko tam do pojedynku stawały gry np: Quake 2 vs Alien Resurrection). Czyli jestem jak najbardziej "za", z tym, że musi wrócić klimat i pasja prowadzących - bez tego nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.