Jump to content

Kącik Bijatyk


Recommended Posts

Kącik ten zniknął z magazynu ponad rok temu, jednak w związku z rosnącą popularnością bijatyk nie tylko za granicą, ale i w Polsce (przykład: liczba rozegranych/zaplanowanych turniejów w pierwszym kwartale tego roku) chciałbym w imieniu swoim - i zapewne części użytkowników forum oraz czytelników - zapytać o to, czy redakcja rozważała (lub rozważa) powrót działu poświęconego grom spod znaku mordoklepek. Gatunek ten przeżywa obecnie drugą młodość (SSFIV, MvC3 czy nadchodzące TTT2 oraz MK to tylko kilka przykładów), w związku z czym nie byłoby problemów z materiałami do tekstów. Patrząc choćby na wypowiedzi ludzi na forum widać, że ludzi do bijatyk ciągnie, zapewne m.in. ze względu na powrót do korzeni (patrz: wspomniane w poprzednim nawiasie tytuły). Poza opinią redakcji chciałbym, żeby w tym temacie wypowiedzieli się również potencjalni czytelnicy (o czym chcielibyście czytać?) oraz przeciwnicy tego pomysłu. Opinie mile widziane :smile:

 

Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że jeśli pomysł reaktywacji Kącika Bijatyk zostanie zaakceptowany, z chęcią podejmę się dostarczania doń materiałów.

  • Upvote 5
Link to comment

Dołączam się do propozycji Di :)

W kąciku chętnie zobaczyłbym kilka poradników do królujących obecnie bijatyk, a mianowicie Tekken 6, SSFIV oraz może coś z nowości: MvC3. :)

Ogólnie podobała mi się dawna forma kącika, w której można było znaleźć m.in. wprowadzenie do systemu gry, kilka kombinacji oraz opisy postaci.

Mam nadzieję, że rozważą Państwo w redakcji przywrócenie kącika bijatyk :)

Link to comment

Ja zaczalem grac w tekkena dzieki opisom postaci w PSX Extreme, przez co bardzo ubolewam nad tym ze w mojej ulubionej prasie branzowej bijatyki wlasciwie nie istnieja. Odbywaja sie regularne turnieje, a poczatek tego roku dla fanow Tekkena jest najlepszy od bardzo dawna. Apeluje o przywrocenie kacika bijatyk!

 

Furb.

Link to comment

PSX Extreme nie kupuję już od dawna ale jestem za przywróceniem tego kącika,zawsze można było w nim znaleźć sporo przydatnych info dla noobków i bardziej zaawansowanych graczy. Zresztą usunięcie go to było głupie posunięcie, zważywszy na ilość bijatyk jaka pojawia się od jakiegoś czasu. Konsole to dla mnie zawsze kojarzyły się m.in z bijatykami i brak takiego kącika w piśmie to duży minus.

Edited by Paliodor
Link to comment

Kąciki tematyczne to był kiedyś jeden z najciekawszych działów w PSX Extreme, który budował klimat pisma. Dzisiejsza kondycja większości kącików to marazm - suche opisy, zero polotu (tylko Zax w kaciku RPG utrzymuje wysoki poziom). Oprócz informacji czysto technicznych chętnie wiadziałbym tam mini-recki jakichś klasycznych fajterów, bądź "Versus" jakichś postaci z bijatyk na kształt tego, co było w niegdysiejszym dziale o PSONE (tylko tam do pojedynku stawały gry np: Quake 2 vs Alien Resurrection). Czyli jestem jak najbardziej "za", z tym, że musi wrócić klimat i pasja prowadzących - bez tego nie ma to sensu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...