Skocz do zawartości

Gravity Rush


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Po co komu wersja pudełkowa, skoro w pudełko nic, oprócz gry, nie ma. Gdyby gracze zrobili jakiś strajk i np. nie kupowali gier w wersji elektronicznej, to może te pudełka byłyby lepiej wyposażone. Nie rozumiem waszej ekscytacji.

Hmmmm....może dlatego, że pare miesięcy po premierze wersję pudełkową w folii kupisz za połowe ceny niż z PS Store?

Odnośnik do komentarza

Po co wersja pudelkowa ? Pudelko opchniesz, wersje pobrana nie odsprzedaz, a cena nie jest super- ile taniej ? 10zl ? Smiech na sali. Rozumiem:

pudelko 199zl online 99zl. Widze sens sciagania, przechodzenia i kasowania nawet( z mozliwoscia ponownego zassania) A jak mam kupic przez psstore za 179zl, jak w sklepie mam w ladnym pudelku i ladnie na polce bedzie wygladac za 189zl, to biore 2 opcje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jak sie dodzwonię - w końcu - do Moniki z sony to moze uda mi sie potwierdzić -_-

ale to jutro :)

 

w kazdym razie gra powinna być w języku polskim, ale oficjalnego info chyba jeszcze nie było. ogólnie sony zachowuje sie jakby miało gdzues tą gierkę, a patrząc na fora, to chyba wlasnie ten tytuł wywoluje najwieksze emocje

 

edit.

 

posypały się recki gry - większosc to 9/10. ladnie :)

Odnośnik do komentarza

Jedyna, bo reszta daje słabsze oceny?

 

Bo widać że grał, a nie czytam że to np. gra RPG.

I tylko on jako jedyny grał :teehee:

 

Pomijając że recenzent ze starzem i znający się na rzeczy, to praktyczneie wszyscy którzy grali w GD maja takie opinie ja te w recenzji.

Skoro Ty nie grałeś to jednak chyba niemasz prawa podważać mojego zdania odnośnie tego kto potrafi pisac o GD, a kto nie.

Odnośnik do komentarza

Jedyna, bo reszta daje słabsze oceny?

 

Bo widać że grał, a nie czytam że to np. gra RPG.

I tylko on jako jedyny grał :teehee:

 

Pomijając że recenzent ze starzem i znający się na rzeczy, to praktyczneie wszyscy którzy grali w GD maja takie opinie ja te w recenzji.

Skoro Ty nie grałeś to jednak chyba niemasz prawa podważać mojego zdania odnośnie tego kto potrafi pisac o GD, a kto nie.

No jak widać nie wszyscy mają takie opinie ;d

Ja nie mam prawa, ale ty sobie możesz pisać wyssane z palca bajeczki, że pewnie reszta recenzentów nie grała - ok :teehee:

Syndrom Yano i DD - bronić trzeba gry, która mi się podoba, bo jak komuś innemu się nie podoba, to znaczy, że się nie zna, bo przecież moja ukochana gra musi być genialna i moja opinia musi być potwierdzona tylko wybiórczymi dobrymi ocenami ;]

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...