Skocz do zawartości

Jaki posiadacie telewizor HDTV?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w prawdzie nie gram na telewizorze, a korzystam z monitora.

 

Monitor to SONY GDM FW900 (CRT 24cale). Gram na PS3 i X1 z użyciem VGA BOXa (myślę, że z XO i kablem VGA M$ dałby jeszcze lepsze efekty). Obraz kopie zad. Na żadnym LCD nie widziałem tak zaje***tego obrazu (koloru, płynności, itd.). Minusy to wielkość, waga, mała przekątna i brak HDMI z HDCP, a plusy to GENIALNA JAKOŚĆ OBRAZU we wszystkich praktycznie rozdzielczościach (na PC nawet 2304x1440) :D. Do grania zjada jak dla mnie wszystko :P, jestem w pełni zadowolony:D, ale jak będę mógł już sobie pozwolić, to planuję kupić projektor ;).

 

Jak komuś nie zależy na filmach BR i HDMI, tylko na graniu to polecam ;).

 

Nie miałem sie zamiaru chwalić, wszyscy praktycznie macie droższy sprzęt :(. Ja wybrałem takie rozwiazanie i nie żałuje:D. Jak się kupuje, to trzeba sie upewnić, że nie jest już zajeżdzony:).

 

Polecam takie rozwiązanie;].

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza

Razem podjęliśmy decyzję, padło na LG Plazma model 42PC51

 

Format obrazu 16:9

Przekątna ekranu 42

Nominalna rozdzielczość 1024 x 768

HD Ready

Jasność 1500

Kontrast Dynamiczny 15000

Kąt widzenia w pionie 178

Kąt widzenia w poziomie 178

Tuner 1 (typ) Analogowy

Obsługiwane systemy stereo NICAM

Wagę, wysokość i szerokość sobie daruję... Obraz jak widać- żyleta... Tv narazie stoi, po remoncie wyląduje na ścianie... Czas pokaże jak się będzie sprawował, przy ps3 :(

 

dsc00178so3.th.jpg

 

dsc00175pw1.th.jpg

 

dsc00179vg8.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Tv Sharp 32 AD5E HD ready

 

# format obrazu - 16:9

# przekątna ekranu - 32 cali

# rozdzielczość nominalna - 1366 x 768 piksele

# HD Ready - tak

# Full HD - nie

# jasność - 500 cd/m2

# kontrast - 1200:1

# czas reakcji plamki - 6 ms

 

I powiem wam ze na jakosc i ostrosc obrazu nie narzekam, lecz siedze az 3,5m od niego wiec daleko i na wiosne mam w planach kupno 42" tylko obawiam sie ze wtedy z odleglosci 3,5m obraz w SD bedzie tragicznie wygladal co o tym sadzicie?

Edytowane przez Radiell
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sony BRAVIA KDL-32D2600

 

Typ telewizora: LCD

Przekątna ekranu: 32 cale

Współczynniki kontrastu statycznego: 1600 :1

Współczynniki kontrastu dynamicznego: 8000 :1

Jasność ekranu: 450 cd/m2

Zgodność z HD: HD Ready

 

70029373fx8.jpg

 

 

Zaczepiski telewizor.Ma wszystko czego mozna oczekiwac w bardzo dobrej cenie.Wszystkie wejscia\wyjscia posiada.Jestem z niego 200 % zadowolony.Obraz ostry jak zyleta(pieknie gearsy wygladaja :D ) i w sd swietnie programy wygladaja.Polecam.

Edytowane przez McDriv3r
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

no to fajnie :P widze ze idziesz za hiv-em :)

tez mam zamiar sprawic sobie ten TV ale w pozniejszym okresie (lato-jesien)

tylko wlasnie zastanawiam sie czy nie wybrac modelu 40" bo boje sie ze 46 bedzie za duzy na moj pokoj xD

..........prawda ze (pipi)niety jestem :P

P.S mam nadzieje ze zdasz relacje

BTW. wyczytales moze gdzies czym sie roznia modele LE46F86BD, LE46M86BD ,LE46N87B itd ...... ????

Edytowane przez smallv86
Odnośnik do komentarza

niestac mnie na (e)F"ke wiec wybór padł ma model 2007/2008 ktora jest o 3000 tansza, pozatym na 5 lat wystarczy. wiadomo ze za jakies mniej wiecej piec latek i tak bedziemy zmieniac tv na OLED. a jak widzialem w akcji tego samsunga N to mi kopara do podłogi, wiem ze mi wystarczy i wiecej juz nie potrzebuje

Odnośnik do komentarza

nie kierowalem sie tym co ktos gdzies napisal tylko tym co zobaczylem w salonie, mi N w zupelnosci wystarczy, nie mam zamiru ogladac tv bo tam nic niema. tv kupuje pod konsole i moze pod kompa w cos zagrac mocniejszego, wiec kwota 5600 za ten tv dla mnie i tak jest wystarczajaco obciążająca moj budżet. nie stac mnie na doplate jeszcze 2000 pln do samego tv, wole wydac je na glosniki z aplitunerem do kina domowego czy jak to sie tam nazywa to pudlo co wytwarza dzwiek 5,1 dolby surreal ^_^

 

jak juz wspominalem jestem prawie zdecydowany i juz tylko czekam na GTA4 premiera chyba 29 kwietnia i tego dnia uderzam do sklepu, jezeli jest ktos w stanie polecic inny jego zdaniem lepszy 46 calowy lcd to wyslucham wszelkich porad.

Odnośnik do komentarza

Z tymi zniżkami to może warto faktycznie poczekać. Ja gdzieś tak od wakacji szykowałem się na swojego samsunga 40' seria M lecz cena była wówczas dosyć zaporowa, coś koło 8 koła. Poczekałem (znizki są też na jesień) i na początku października kupiliśmy ten sam tv za dokładnie 5600, więc opłacało się czekać. Znaleźliśmy najniższe cenę na allegro i osobiście się po niego udaliśmy, na szczeście dosyć niedaleko było (ok 80km) więc się opłaciło zalać wóz by sprawdzić egzemplarz osobiście przed zakupem. Jak widzę do dziś jego cene w marketach to się śmieje hehe ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Philips 32PFL7862D HD Ready

 

32PFL7862D_10_webImage370.jpg

 

Jestem z niego bardzo zadowolony,jakosc obrazu bomba,mozliwosc regulowania opcji i ich ilosc sa naprawde imponujace,swietnie odbiera sygnal SD.W grach jest miod,wszystko chodzi bez zarzutu a kolor czarny wyglada jak kolor czarny.

Najciekawszymi mozliwosciami tego tv sa napewno:

clear 100hz

HD natural motion

pixel plus 2 HD

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...