Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield 4
Szpic ciągle gloryfikuje PC jako jedyną platformę pod BF3,więc zastanawia mnie mnie co robi w dziale biednych konsolomaniaków.
-
Call Of Duty: Ghosts
Nie wierzę że na starcie BF4 tak nie będzie wyglądał,bo jeśli nie to w doope im z takim next gen.
-
Battlefield 4
Tak samo BF3,wszyscy kupili w środę a ja ze składki w piątek.
-
Call Of Duty: Ghosts
Tylko że wygląd żołnierza i animacja mi eis bardziej w COD podoba.
-
Battlefield 4
Acti nawet nowego silnika nie pokazał,tylko podciągnął stary,
-
Battlefield 4
A mi nigdy i raczej kupię używkę,najpierw wybadam jak padają konsole i bF4
-
Battlefield 4
A ja nie wierzę że EA oleje PS4,bo nie dostanie trudnych do wyliczenia pieniędzy(nie wiadomo ile osób gra w używki EA),bo jej to się nie będzie kalkulowało.
-
Battlefield 4
Myślę że jeśli $ony teraz nie ogłosi tego co M$ to ma wygrane kilka lat w sprzedaży sprzętu.
-
Battlefield 4
Na razie cicho i mam nadzieję że tak zostanie.
-
Battlefield 4
Nie będzie online passa,ale zapłaci się M$ za odpalenie używki.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Albo jak głupi medyk ciebie podnosi a ty tego nie chcesz i czy odrzucisz czy przyjmiesz to nie ma znaczenia,bo zostajesz skoszony.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Ta bo oni jedyni mogę zestrzelić heli,reszta jest łatwym celem.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Ile to ja blach straciłem próbując zestrzelić heli lub lecząc się
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Ale ja go nie skosiłem,tylko nie dałem się skosić jemu i 2 jego kompanom.Vadera chyba z 2-3 razy skosiłem,szukam na BF stats ale nie ma jego ksywy tam,nie dziwne bo z ponad 3 tys kos pokazuje tylko 1600.Wkurza mnie to,w BC2 były wszystkie kosy pokazane,dopiero później zaczęło się to walić.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Czy jestem pro jak obroniłem się przed nim i jego 2 kumplami Jeszcze jego kumpla skosiłem
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Zanim zrobili PP-19 to siłę strzału miał jakbyś rzucał pierzem.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Chyba kiedyś grałem przeciwko niemu.Widzę że ma tylko dużo killi z gunów,które w pewnych okresach czasu były najlepsze,ja dużo kos traciłem masterujac wszystkie po kolei.Najgorszy był chyba PP-19 przed patchem.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Mi robiły,bo nie każdą grę tzreba mieć nówkę.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Coś im chyba nie wyszło z online passami: http://www.ppe.pl/news-22178-electronic_arts_rezygnuje_z_online_passow.html
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
- Sklepy on-line.
- Sklepy on-line.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
U mnie się przekładało,bo byłem"nie dobry" dla mojej panny,ale ona też gra w Bf3 i mnie rozumiała,zresztą sama przestała grać bo coraz częściej jej się mecze trafiały że sama grała,ale ta nie moc jak 2 osoby z drużyny grają na 12 z przeciwnej,to nic miłego.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Też tak mam,miecha już nie gram w BF3,bo się zbytnio denerwuje,pada uszkodziłem,bluźnie strasznie,mam wystarczająco dużo stresów w życiu,nie potrzebuje wkurzać się w grze Może gdyby była możliwość teleportu do typa,który mnei wkurza i sprania mu ryja,to bym grał a tak,to wolę w popierdółki grać.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
- Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Ja nie lubię koszenia na małych i ciasnych mapach,bo tam w dużej mierze decyduje fart,gonisz kogoś,ktoś ci z naprzeciwka wyskoczy i już nici z blachy,najlepiej jak można zapolować jak na Kaspianie.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami: