Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Tylko że ja nabijałem te godziny na początku,teraz jest nudno,dużo kampienia,czy to na swoim czy wrogim respie(ale co się dziwić,jak ostatnio filmik z meczy Polska vs Usa na kanałach wyglądał tak że nasz Z-11 siedział na ich lotniskowcu),coraz więcej noobów,którzy swoją kopię gry dostali z płatków.Był czas że wszyscy grali Famas-ami,później M16,później AEK,później USAS,później MP5,a teraz ogólnie shotgunami,zawsze wybiera się broń która najszybciej zabija.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Że wam eis jeszcze chce w to grać
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Zdrowa żywność!
Omega 3 z tłustych ryb i probiotyki wystarczą na większość chorób,antybiotyki to ostateczność.Pyłek pszczeli traktowałbym raczej jako pro zdrowotny dodatek,niż cel sam w sobie.Z supli to jedynie witaminę C przyjmuję,jakieś 1-3 gramy dziennie.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Na pewno za mało,by EA się to opłacało.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Wody, napoje, soki itp.
Tak jest ze wszystkim słodkim,jeszcze nikt chyba nie ugasił pragnienia słodkimi napojami.
-
Wody, napoje, soki itp.
Mi mega podchodzi megnesia,smakowo dobra,tylko że akurat u mnie w mieście dostępna tylko w Real-u,mają też wersje smakowe.
- Trening
- Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
-
Odżywianie
Pewnie przez pyzy z mięsem.
-
Trening
lol,andżej miszcz po koszulce stwierdził bebzon szerszy od klaty(cokolwiek to znaczy),boczki od pleców,to tylko pokazuje z jaką wiedzą mamy tutaj do czynienia . Dla tych co mają problemy z czytaniem,lub nie chcą doczytać.Pokazywałem hantle,którymi ciskałem barki w poprzednim filmiku,jak chcecie zobaczyć klatę to polecam 12*100 kg.Kabanos że jesteś cienki.
- Trening
- Trening
- Trening
-
Trening
Hantle mają po 29 kg,czyli razem 58 kg i jest to ostatnia seria na klatkę.Skos jest 30 stopni,bo przy 45 czuję barki,specjalnie obejrzałem ten filmik jeszcze raz i nie widzę by linia doopy była na równi z linią klaty,jak ma to miejsce przy płaskiej.
- Trening
-
Battlefield Bad Company 2
Wczoraj włączyłem Vietnam,cudny klimat wrócił,szkoda ze grałem 1:1
- Trening
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Wie ktoś gdzie można kupić taki plecak jak ma typek podczas wgrywania mapy,chyba Ziba Tower?
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Odżywianie
Po pierwszej fazie snu,przychodzi faza rem,pierwsze słyszę by wtedy metabolizm przyśpieszał.A nawet jeśli to do jakiego poziomu % normalnego metabolizmu?
-
Odżywki, Gainery itp.
Bo to jest WPC jak stara Ostrowia,które smakują jak odzywka dla dzieci.
-
Odżywki, Gainery itp.
Białko samo w sobie jest nie zbyt dobre w smaku,szczególnie te bardziej przetworzone wpi i wph,więc jak jest smaczne to znaczy ze jest dużo dodatków smakowych/cukru.
-
Odżywki, Gainery itp.
Te wszystkie białka "ekonomiczne" nie mogą być dobre z prostej przyczyny,firmy które je produkują odsprzedają je dalej,więc dochodzi marża pośredników i sklepów,jadąc po kosztach obniżają jakość surowca.
-
Odżywianie
Ja jem 2 godziny przed snem coś lekkiego i nic więcej,w nocy metabolizm zwalnia,także i katabolizm jest mniejszy.
- Fotki
-
Odżywki, Gainery itp.
Glicyna chyba najbardziej podbija % udział białka i jest tania,jest jeszcze kreatyna,tauryna.