Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. Ostatnie 2 dni masterowałem M40 i Dao i takich lagów nie widziałem,praktycznie grać się nie da.Już byłem taki wyluzowany,to znowu zacząłem grać w Bf3
  2. Litwin81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w SpartakuS
    Od razu jak zobaczyłem"All natural" to jakbym czytał yaczesa
  3. Jak będzie dużo sprzętu to podbój będzie mega grywalny,bo każdy będzie miał swój.
  4. Litwin81 odpowiedział(a) na Ader temat w Subforum PESa
    PES mi się podoba,ale dzisiaj strzelając Ronaldo piłka przeszła Nuerowi przez rękę,stare demony wracają
  5. Tommi chcesz braterstwa to idź do woja
  6. Litwin81 odpowiedział(a) na Hubsztyl temat w Battlefield
    Pewnie nie,ale wedle niektórych użytkowników(świętych na ziemi)będziesz złodziejem,czy dasz radę żyć z tym ciężarem?
  7. Ja pamiętam tylko ostatnią,to był "Nuke"i rysunek bomby atomowej
  8. Litwin81 odpowiedział(a) na Ader temat w Subforum PESa
    No właśnie coś koleś mi pisał o wersji PS3,ale nie wiem jakby to miało wyglądać,no i zbyt piękne by to było.
  9. Litwin81 odpowiedział(a) na Ader temat w Subforum PESa
    Ktoś instalował patcha do demka PES2013 z nowymi drużynami?Wytłumaczyłby mi jak to zrobić?
  10. Teraz to już każdy dobije do 100 lvl
  11. Ty mi lepiej na gg Łebi odpisz
  12. Ja pierwszy nr kupiłem gdy był start PS2,bo czaiłem się na zakup jej.Później w wojsku rozjaśniał mi szare jesienne dni i ryłem z wypadów zgredów na miasto przy recenzjach gier Battle pamiętam,tylko często mi pociski nie wchodziły,miałem przez chwilę pierwsze miejsce nawet(gdzieś chyba mam printa jeszcze)ale dostałem bana bo lekko oszukiwałem
  13. Trzeba walić w kabinę,mnie kolo kiedyś z M1911 ubił w bojowym,śmiech na sali bo szkło mają hartowane.
  14. Dużo osób w ogóle nie patrzy na radar,jak snajpią nie rozkładają czujników to i o kosy łatwo,zresztą snajpić na normalu,gdzie jest kamera to nie porozumienie.Moja dziewczyna uwielbia latać MAV-em i ostatnio 4 durniom zaznaczyła typka,który biegł w ich stronę,oni byli snajperami,ściągnął im 4 blachy,żal.
  15. A to nie wiem,bo ignora mam.Ja słaby jestem,czasami kogoś trafię Ale ostatnio od KSA dostałem podziękę za wyrównaną walkę w stylu "Dog Fight" a kolesie z tego klanu mają dobrych pilotów.
  16. Nie am nic gorszego niż dostanie kosy po reanimacji

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.