Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. Nawet tak nie pisz bo Waldys zaatakuje Jak ja po demie/becie(jak zwał tak zwał)pisałem że wyjdzie kiszka,to było mi zarzucane brak wiary w Dice(jakby to jakaś świętość była )
  2. Dzisiaj typ mi napisał że mam grać w inne gry i jestem no lifem,chyba bolało go ze ciągle ginął.Ta gra mnie zadziwia każdego dnia,gram dzisiaj metro a po meczu zaznaczone ze siedziałem w SU-35 Albo przegięty M249,robi się powoli Vietnam,3 razy zginął w Little Birdzie z niego i o dziwo w Havocu,nie mam słów.
  3. Ja raz jetem miałem ok. 200 m heada i z M1911 150 m(nie wiem jakim cudem).Co do mojego kampienia,to nie chciało mi się biegać po autostradzie bo nie lubię tej mapki,czekałem an coś gdzie będą samoloty lub heli,bo wczorajsza ekipa w większości nie miała odkrytych flar i czułem się jak dziecko w sklepie z cukierkami A co do walki z takimi snajperami to jest to łatwe,albo samemu wziąć snajpe albo czołg lub RPG.
  4. Dzisiaj rekordzik-963 metry,kurde tak mało zabrakło do kilometra Ale tylko M98B,chciałem postrzelać z M40(genialna była w Vietnamie) to nie mogłem wyczuć odległości,myślałem ze bez tłumika podziałka taka sama jak w M98B,ale nie,tutaj trzeba sporo wyżej.
  5. Litwin, jak przestaniesz "jeździć po dziewczynę" i zamieszkasz z nią, to zobaczymy jak Twoje granie bedzie wygladalo i pogadamy wtedy :empathy2: Toć to był żart jak widzę niektórzy nie zrozumieli .
  6. Jest lepszy, ale 50 pestek vs 20 robi robotę. P90 ma w grze w standardzie 50 naboi? Czy tylko z powiększonym magazynkiem,PDW-R ma wtedy 31 naboi. Mnie zastanawia jak Merson tak szybko awansował na 17 lvl orła,nie dawno zaczynał od zera.
  7. PDW-R wydaje mi się lepsze od P-90. Głupio jest metro zrobione,jak grasz usa to z bomby masz więcej biegu do "A" i "B". Dzisiaj w końcu "naumiałem"się zawozić MAV-em na wysokie budynki,całkiem przydatne.
  8. Alkoholicy
  9. Vietnam genialny,ale już pod koniec BC2 bywało tam mało ludzi.
  10. Moja Gustav na piechotę,RPG bardziej na pojazdy.W ogóle jakie kuriozum,wczoraj na normalu typ strzelił z korna we mnie,ja byłem w humvee,zabrało tylko 39%,bez "sęsu"
  11. Kobieta wyszła z kuchni?0_0
  12. Bo RPG jest bardziej na pojazdy,ale jak jest ze 3 medyków lub inżynierów na Metro i każdy odpali M320 lub RPG to też jest saigon.
  13. Ani RPG ani granatnik nie plują pociskami z ratio 275 rpm, nie przeładowują się też w 2,5 sekundy Tyle że RPG i M320 ma nie porównywalnie większy wybuch.
  14. Do usunięcia.
  15. Fajnie jakby można zdjąć nokto na takiej mapie i pooglądać festiwal strzałów dla balansu, bo nie można o takim mówić w momencie gdy nikt nie używa pozostałych typów amunicjidodatkowo dochodzi do nadużyć jak na Metrze czy Bazarze gdzie ludzie nawet nie celują tylko walą po ścianach i wiedzą, że i tak coś trafią To samo można powiedzieć o RPG i M320,a nikt nie chce zbanowania tego. Nie wiem czy zauważyliście ale Amtrac ma grubo cięższy pancerz,ostatnio położyłem 3 miny,co wysadza czołg a jego tylko unieruchomiło.Kiedyś też Tunguska sobie z nim radziła,teraz ma przerąbane.
  16. Mapka fajna,ale kamperstwo będzie skandaliczne.
  17. Zaraz po odblokowaniu,czyli ze 2 miechy temu pisałem że to chyba najlepsza broń dla szturmowca.
  18. Ja najwięcej w jednym meczy zabiłem 57(57/30)typa jak grałem medykiem,dużo zgonów bo polowałem na baretki za podniesienia.Dla mnie tylko M1911,gołe,bez żadnych durnych latarek.
  19. Tylko że to jego jest bardziej prawdopodobne
  20. Kolo z usasem mnie dzisiaj zgrzał,zabił mnie kutafon 4 razy pod rząd z tego noobskiej broni i zaczął robić pompowanie,to sobie myślę,za dużo tego dobrego wsiunie.Po śmierci wziąłem MK3A1 i zostałem jego nemesisem w Następnym meczu zastrzeliłem go jeszcze 2 razy z F-35,z czego raz jak biegł po pasie startowym Chyba się domyślił,że to nie jego za(pipi)i.stość spowodowała moje zgony,tylko usas i osłaniający go kumple.
  21. Tak ale jak ma w perspektywie sam walczyć,bo wybił swoich to się zastanowi
  22. Usas wymiata i dochodzi do kuriozów tylko na normalu,bo na hc zbyt wielu by zabili swoich waląc na lewo i prawo.Kurde niech w końcu naprawią te celowniki w pojazdach czy stacjonarkach,nic nie widać.
  23. Tak i login do konta bankowego Online działa ale lubi się wieszać,wczoraj mi się PS3 zawiesiła jak chciałem PW sprawdzić podczas grania.
  24. Już teraz masz ich taki wybór,że można do woli wybierać.Z bronią jest słabo,niektóre są obdrapane(np.L85A2)ale to każdy taka ma.
  25. Czemu wiejski,a co ja mu spoiler montuje? Każdy chce być wyjątkowy i to jest właśnie coś takiego,co nas na polu walki identyfikuje.W COD4 jak się podnosiło broń to od razu było widać po kim.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.