-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
Hej @Perez Kupiłem na allegro. 16 czerwca wylatuje na wakacje myślisz, że jest szansa żebym do 15-go miał już numer u siebie? Wybrałem paczkomat.
-
Odżywki, Gainery itp.
Ja od prawie roku biorę to białko scitec, Fakt że drogie, ale smak bardzo dobry a chcę czerpać przyjemność z jedzenia a nie męczyć się po taniości. Dostosowana porcja raz dziennie w tygodniku roboczym do owsianki tak wiec pucha starczy na prawie 3 miesiące w moim wypadku.
-
Zakupy growe!
- Zegary
-
Retro handheldy do emulacji
Na razie krótko grałem. Muszę wszystko poustawiać elegancko wg. Jakiegoś tutka. Najbardziej interesuje mnie psx i dc. Cmr 2 na rozdzielczości x2 śmiga ładnie. Na x3 łapie zadyszkę. Msr na dc rozdzielczość x2 działa bez przycinek i dobrze się prezentuje. Ekran w mangmi bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jest jasny i ma nasycone kolory. Płynność działania systemu też na plus. No i konsolka przyjemnie leży rękach.
-
Zakupy growe!
Chińska konsolka Mangmi Air x. Na pierwszy rzut oka, bardzo przyjemna. Duży, ładny ekran. Eleganckie przyciski i gałki. Wygodna. Jak za niecałe 4 stówki super zakup.
-
Retro handheldy do emulacji
O to trochę czekałeś. Ja dzisiaj dostałem info ze mam już gotową konsolę do odbioru z żabki. W transporcie zeszło im ok.12 dni
-
Kompendium PSX
No kompendium oczekuje już na odbiór. Będzie dzisiaj przeglądane wieczorkiem z soundtrackami z psx na słuchawkach
-
Retro handheldy do emulacji
Nie czytałem tego regulaminu xd. Ja ściągnąłem sobie tą apke, ale na razie nic z tego nie wynika. Status zamówienia to: potwierdzone. Od prawie 2 tygodni. Na reddicie widziałem że niby już niektórym szczęśliwcą którzy kupili w połowie października wysłali, ale to pojedyncze przypadki.
-
Retro handheldy do emulacji
Hej, wysłali ci już? Bo ja nadal czekam. Kupiłem 16 października. W zeszłym tygodniu się zapytałem kiedy wysyłka to odpisali ze ogarniają zamówienia. Przed chwilą na kolejnego maila znów odpisali ogólnikowo, bez terminu wysyłki. Coś długo im schodzi z tym.
-
Synthwave -> Retro Wave, lata 80 - najlepsza era muzyki!
Też byłem na koncercie. Udało się być prawie pod sceną. Ogólnie bardzo dobry koncert. Wokalista piękny głos, saksofon dodaje powera, no i słodki głos wokalistki. Samo lore zespołu mnie nie interesowało i może teraz bardziej zagłębie się w temat. Muzyka the midnight towarzyszy mi natomiast już dobre kilka lat. Bardzo przypadła mi do gustu i regularnie jest grana przy każdej okazji.
-
Wrzuć screena
Pięknie wygląda. Jak żyćko. Jaka karta graficzna?
-
Extreme Party 2025 - impreza Ekstrima w starym stylu
Chciałem tam napisać jakiś komentarz, ale nie polecam bo jest cenzura i administrator musi zatwierdzić merytorycznie wypowiedź xd