KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Gothic Remake
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Resident Evil 9 Requiem
Jakby co, to niestety Bloober robi to lepiej na PC, gdyż w Requiem na PC Dualsense ficzery nie działają w ogóle...
-
Resident Evil 9 Requiem
Jakość audio w stosunku do tego szrota z zerowym bitrate w Romeo to jakbym biegał z aparatem słuchowym xD.
-
Resident Evil 9 Requiem
267k, ale jednak niektórzy w robocie to pewnie będzie lekko z 500k. Liczby jak na horror niesamowite, fakt, Capcom potrafi zrobić hype.
-
Resident Evil 9 Requiem
Optymalizacja zajebista, Grace FPP, Leon TPP na razie. Na 100% nie liczy też zgonów, stąd te różnice.
-
Resident Evil 9 Requiem
Nie no dopiero zaraz włączam:). Do posta.
-
Resident Evil 9 Requiem
Fajnie ze krótka, przejdzie się 2 razy.
-
- Resident Evil 9 Requiem
Myślę, że tak, karta graficzna w PS5 Pro jednak to co ma dobre to lepsze wsparcie dla RT.- God of War Sons of Sparta
Tryb rogalikowy w grach Sony na PS5 to już norma.- Crimson Desert
Nie no Ja jestem strasznie wkurwiony.- Wrzuć screena
Aż się dzieciństwo przypomina <3.- Resident Evil 9 Requiem
Widać, że RT high całkiem spoko zoptymalizowany, skoro dwa topowe AMD sobie z nim radzą. A może też bardziej pasuje słowo wykastrowany, bo wiadomo, że para poszła w PT przez pieniążki od Nvidii.- Crimson Desert
Gra ma jeden minus, nie można nurkować. Assassin's Creed w takim razie lepszy. https://www.polygon.com/crimson-desert-diving-underwater-exploration/- Resident Evil 9 Requiem
No nie pierwsza, Alan Wake 2 również. Generalnie w horrorki z RT/ jeszcze lepiej PT ciekawiej się gra, nie ma innych gier, gdzie gra światła jest taka ważna.- Resident Evil 9 Requiem
RT na Pro jakości AW2 i to w 60 fps - kox. To kupię może 2 razy, co tam.- Diablo II: Resurrected
Nie pamiętam, Vanilla bez LoD może, grałem raz i nie pamiętam co wtedy było, bardziej znam LoD:) bo te nowe wersje (nie licząc Locka, bo tam pewnie nawet gorzej obecnie) to wyzwanie masz może od koszmaru, jak nie popracujesz nad eq, normal to takie easy mode przecież. Co do locka cośtam pograłem 1 akt cały i jest miodnie, zagrałoby się więcej, ale z drugiej strony są inne gierki, a tutaj trzeba czasu, chociaż, jak @stoodio pisał, jak się założy spoko itemki to szybko idzie xD. Przydałby się akt 6, oj bardzo. Na Switchu nie ma DLC, więc nie ma graczy. // nvm jednak dodali 12 lutego- Resident Evil 9 Requiem
btw na konsolach jest "zwykłe" RT, czy off @Rtooj ?- Resident Evil 9 Requiem
Nasza postać w lustrze tylko przy PT, to z RT już się nie dało xD?- Resident Evil 9 Requiem
No właśnie czegoś tutaj nie rozumiem, wszystkie AI już odpytałem i nie da się, not posiblu, ale ten Gaben ma zabezpieczenia xD.- Unicorn Overlord
No mnie serce bolało pod koniec, jak trzeba było kogoś wywalić całkiem poza skład.- Resident Evil 9 Requiem
- The Legend of Heroes - topik ogólny gier z serii "Trails"
No też wlasnie skończyłem, cliffhanger mocny, ogólnie zajebiste to zakończenie. Moje pierwsze Trailsy oceniam na takie mocne 8/10, według mnie to nie jest jeszcze ścisła topka jRPG, ale są blisko, a z tego co zasłyszałem to chyba w ogóle najlepsze Trailsy. Grałem na normalu, fabuła nie była odkrywcza przez 95% gry, widać, że to taki początek większej trylogii. Graficznie poprawnie i bardzo fajny system walki, pod koniec wprawdzie biegałem już na high speed, ale to wcale nie minus, każdy jRPG powinien taki mieć. Ogólnie gra ma bardzo dużo QoL i taka cała jest lekka, łatwa i przyjemna. Zeszło mi z demkiem w sumie 50h, ale nie zrobiłem wszystkiego, skończyłem tylko na ranku 2gim do endingu. Czekam na part 2, na pewno day1. Up: Na końcu był trailerek 2jki, a ja kliknąłem button i poszło, dzisiaj zobaczyłem, no będzie ogień xD.- Resident Evil 9 Requiem
W najgorszej recenzji Grace jest nazywana przez recenzenta "The Girl". Może się nie polubili. Btw na Steam jest preload już jak coś.- Resident Evil 9 Requiem
"running at a beautifully smooth 60 FPS while showcasing stunning graphics without even a single frame drop on a base PS5"- Resident Evil 9 Requiem
Podobno dobre story, obawiam się najgorszego, dalej nie czytam xD. - Resident Evil 9 Requiem