KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Gothic Remake
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Resident Evil 9 Requiem
Gadacie o Grace i jej wątpliwym szkoleniu wojskowym, a tymczasem parujący RPG swoim handAxe +1 Leon już jest ok ? Gracze ^^ .
- Pokopia
-
Resident Evil 9 Requiem
Code Veronica 2027, a potem już nowa seria rimejków od 0.
-
Resident Evil 9 Requiem
Szkoda trochę, że w ankiecie nie było pytań o nowy rimejk. jw, mam nadzieję, że to ta cała Code Veronica, jedyna gra z serii, której nie znam.
-
Resident Evil 9 Requiem
- Resident Evil 9 Requiem
cyycycy co? Szkoda, że nie ma PL dublażu.- Resident Evil 9 Requiem
Czasami bardzo duże różnice- Resident Evil 9 Requiem
Nie, gra na 8.5-9.0 to nie jest przehajpowana gra, bardziej dla mnie była nieco nierówna, ale przy takiej różnorodności niektórzy mogą to uznać za plus, spora dysproporcja pomiędzy jakością kampanii Grace i Joela, sorry Leona :). Musisz ograć sam :).- Resident Evil 9 Requiem
Bardziej imo jednak miks RE7, RE2, RE4 i RE6 i The Last of Us z Temu szczególnie w jednej sekcji. Bądźmy obiektywni :). Nic dodać, nic ująć. Aczkolwiek mnie się sam Racoon level podobał.- Resident Evil 9 Requiem
Dodałbym trochę Outlast jeszcze. Ogólnie gdyby nie Outlast i Amnesia, to nigdy byśmy pewnie nie zobaczyli już RE w takim stylu, w FPP i spokojnego. Trzeba jeszcze tylko pożegnać w Capcomie wszystkich gości od RE6, którzy jeszcze siedzą w studiu przy biurku, albo pod nim i będzie top.- Romeo is a Dead Man
Jednak nie na każdym bossie, ciężko powiedzieć od czego to zależne, bo boss z ch7 padł chyba dopiero za 4rtym i nie miałem respawna, a w ch6 miałem od razu w 1 próbie na ruletce. No nic został ch8, w sumie jak się pozna ułomności gry, podleweluje bastardy, to gra nawet potrafi być "miodna", ale na hardzie to pewnie tylko bym się wkurzał, tak jest ok. A zagadki lepsze niż w nowym RE ^^, no dobra podobnej jakości :).- Resident Evil 9 Requiem
No właśnie chyba każdy myslał, że to jest final boss, ale znając serię pewnie się odrodzi.- Nowości RPG
- Resident Evil 9 Requiem
Ja żałuję tego modelu jazdy Porsche bardzo, lepiej to zrobili w pierwszej Forzy Horizon na PS2, czy to był Xbox, nie pamiętam.- Pokopia
- Pokopia
- Pokopia
- Jedna z map w nowym Dragon Quescie. To się nazywa dobry dizajn.
Jedna z map w nowym Dragon Quescie. To się nazywa dobry dizajn.- Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne
Shadows of Rose? To był wypisz wymaluj pre concept do gameplayu Grace z dziewiątki, tylko szkoda, że samo TPP. Króciutkie fakt i dużo walking sima, ale całkiem ok.- Resident Evil 9 Requiem
6 zagraj tylko Leona, potem wyrzuć do śmieci i czymś jeszcze przykryj, żeby nie śmierdziało. 5 jest ok, szczególnie DLC w domu, strasznie mi podeszło to DLC takie bardziej klasyczne RE, niż reszta 5. Lost in Nightmares się nazywało - top.- Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne
W DLC z tą babką był native. Chyba nawet ona nie miała FPP w ogóle. Czemu niesławny? Spoko był.- Romeo is a Dead Man
Serio :D? Nie wiem, czy to tylko na tym bossie, czy ogólnie, bo rzadko ginę, ale tam padłem na jednym bossie 3 razy i za każdym razem była ruletka z respawn :D. Myslałem, że to może element mechaniki tego bossa z ch5, gdyż walił potężnym AoE na cały ekran niczym final boss Elden Ringa.- Resident Evil 9 Requiem
W ogóle, czemu w tej grze nie ma sekcji jazdy Porszakiem? Bali się, że się powygina xD? Po trailerze z Porsche byłem pewny, że lokowanie produktu będzie bardziej istotne dla rozgrywki.- Romeo is a Dead Man
- Resident Evil 9 Requiem
Animacje broni i odrzut Requiem top. Akurat z modelami postaci coś nie pykło w PT, wszystkie mają efekt glow up i wygląda to komicznie. Pewnie popatchują. - Resident Evil 9 Requiem