Treść opublikowana przez grzybiarz
-
PPE.pl - portal graczy
Hej, pytałem wyżej, naprawdę niepotrzebna Wam opcja obejrzenia swoich komentów? Gdzie na portalu znajdę spis swoich komentarzy do niusów? Czasem coś napiszę i chciałbym widzieć po czasie, czy ktoś coś odpisał. ________________ Druga sprawa, na portalu brakuje wyszukiwarki archiwalnych PE. Tj. chcę wiedzieć w którym numerze był opis/recka do gry XXX i co? Musze wertować swoją 10 kilową kolekcję numerów Ot, gdzie i czy w ogóle był opis do dodatków GTA4?
-
PPE.pl - portal graczy
Też nie wiecie gdzie ta opcja?
-
PPE.pl - portal graczy
Hello, moze mi ktoś odpowiedzieć, gdzie znajdę swoje komenty pisane na portalu? Czasem coś napiszę i po jakimś czasie ciekawi mnie czy ktoś coś odpisał, czy ocenił Brakuje jakiejś opcji typu "wyświetl profil użytkownika, jego komenty, posty, itp. A może gdzieś to jest? Proszę o linka w takim razie
-
PSX Extreme #156
I kiedyśtaka oceniaczka była... Ale nei sprawdziła się. Za duż gier wychdozi - np. jedenj dasz 4 innej tez 4, a normalnie by moglo byc 6 i 8
-
PSX Extreme #156
Ale co wszystko? Mam na myśli tylko Zgrentgen. Tam wyżej wspomniałem o kąciku filmowym, ale on w ogolę mi nie pasuje do pisma o konsolach. Ale w sumie to tylko moje zdanie
-
PSX Extreme #156
Zgrentgen - jak dla mnie, ten dział powinien być na PPE.pl Zgredzi wymieniają tu swoje poglądy, często kłócąc się. Czy nie lepiej byłoby umieszczenie tego na portalu, a my, Czytelnicy, byśmy jeszcze mogli skomentować to (dolewając oliwy do ognia:). Oczywiście Zgredzi, by odpisywali (jakby mieli czas:). Takie rozwiązanie jest bardziej "interaktywne". Albo niech te wywody będą krótsze - dwie strony A4, to trochę za dużo. Jedna gra = jedna strona byloby okej. Nie mówiąc już o całkowitym przeniesieniu tego na PPE.pl
-
PSX Extreme #156
A w ogolę po co ten kącik filmowy w czasopiśmie o konsolach? Założeniem było to, że wchodzące na rynek PS2, posiadało funkcję DVD. Ale obecne konsole odpalają i mp3... Poproszę zatem, jeszcze o kącik muzyczny, i kącik kulinarny, bo przecież to też z grami związane (Cooking Mama np.) Ah i tak denerwuje mnie ta stopka redakcyjna- tyle tam osób, a niektórzy wymienieni, chyba nawet już zapomnieli co to PE. A najbardzie denerwuje mnie fakt, że od wielu numerów pisuję tu na forum co mi się podobało/nie podobało i nikt nie odpisał. Mam nadzieję, że chociaż czytają Zgredzi %
-
Wywiad ze Ścierą !
Hej Logan, mi chyba coś się obił o uszy ten wywaid? Chyba że miał wyjść pierwszy numer tego maga na DSa i było w zapowiedzi wywaid ze Ścierą. A tak BTW, nie możecie wydać wersji niedokończonej tego maga? Pamiętam, że na PSP wychodziło sporo magów, nawet nasz rodzimy PSP-Team był znany na całym świecie:). A na DSie to zupełna nowość.
-
Historia PE
http://www.vimeo.com/13955854 40 numerów w skrócie - update w pierwszym poście (wcześniej było 30#). Ściera, Fenix, włączcie może i zobaczcie czy nie ma błędów. Chciałbym żeby też i HIV obczaił, ale nie wiem czy pasuje mi linka dać na jego Konsolowisku.
-
Extreme Party na VHS!
Łuku: też paliłeś?
-
PSX Extreme #156
Dema w Psx Extreme? Ostatnio będąc na bombie, pomyślałem, czy numer nie może mieć wersji demo? Nie, nie na płycie, ale świetnym prezentem Jubileuszowym (160#?), byłoby wydrukowanie kodu w gazecie na jakieś unikalne dema? A może tytuły z PSN/Marketplace? Jeden, uniwersalny kod w zafoliowanym magazynie? Oczywiscie w wersji na PS3 i X360 Pisma (komputerowe:) dają pełniaki, ale na przestarzałym nośniku, teraz tyle się mówi o cyfrowej dystrybucji. Dobra, pomysł na bombie, ale fajnie gdyby kiedyś coś takiego wypaliło. Niech się wypowie jakiś Zgred, na ile procent byłoby możliwe takie coś?
-
Podcast ze Ścierą!
Ściera już zdążył pojechać nad nasze, polskie "morze", a podcastu dalej nie ma! Może w ogole z tego zrezygnujcie (zdejmijcie z głównej?)? Skoro mamy czekać kilka miesięcy na kolejny odcinek.
-
co sie dziej ze Starem?
Ściera miałeś namówić Stara na napisanie jakiegoś artykułu! A co to Star nie ma dostępu do neta? Star wypowiedz się! A Mazur pisze HydeParki z Japonii, a Star? ;(
-
Extreme Party na VHS!
Hello. Przeglądam stare numery, a dokładniej numer 37 z września 2000 W listach jest napisane jakoby Gamera sklecił filmik z pierwszego Extreme Party, jak i urywki z życia redakcyjnego (cytuję: "wersja Hard"). Kaseta video sprzedawana za 25 zł + koszta wysyłki. Ma ktoś tą kasetę? Całość trwa 140 minut, ale to nie problem upnać na w kilku częściach, tudzież całość np. na Vimeo. Czy dinozaury posiadające tą kasetę, jeszcze tu się udzielają? Kurde ja miałem kupić, ale nie miałem wtedy tyle kasy
-
PSX Extreme #156
wygrałeś?
-
PSX Extreme #156
Zgadzam sie jest to załosne, nie odmładzajcie sie na siłe i tak macie stały spory elektorat wiec zabieganie o uwage u osmiolatkow jest wam zupelnie nie potrzebne Mi również to rozwiązanie nie przypadło do gustu z podanych wyżej powodów. PE zawsze było "luźne", ale ten motyw sprawia wrażenie dodanego bardzo na siłę. Racja, kto to w ogolę wymyślił? W Extrimie nigdy nie widziałem tak żałosnego tekstu jak "Czadzior", czy "Za(pipi)ongo"*, chyba że użyte to było w celu prześmiewczym. A teraz pojawiło się to na stale?? Nie no panowie, "żal.pe-el" w takim razie . Tyle czytelników na to narzeka, to co to robi w nowym numerze? * - nawet forum cenzuruje tak głupi wyraz:) Edit: Widzę w "Listach" ktoś napisał, że to jest dziecinne, Butcher, zacząłeś się tłumaczyć, że nieważne cobyście zrobili to i tak źle. Że po prostu kiedyś to było super i w ogóle. Ale przecie taki humor jest biedny i wiadomo że się nikomu nie podoba. Ktoś napisał że to fajnie wygląda? Nie widziałem. Wiecie czemu 10 lat temu wśród czasopism konsolowych/komputerowych rządziło PE? Bo to właśnie ono miało świetne poczucie humoru. Owszem w PsxFanie, czy Cd-Actionie również byl jakiś humor, ale to PE miało najlepszy. Więc te "zayebongo" dane na siłe, nie zrobi od razu z Was pisma z za(pipi)istym poczuciem humoru. Może humor jest, ale czy dobry?
-
PSX Extreme #156
Czy czasem oceny nie są za wysokie dla recek w tym numerze? Toy Story, Torba ocenił aż na X, a Alana Wake'a w zrentgenie na mniej! Tasiemce z Lego, także wysoko ocenione, a np. playtest z Mafii, mimo tylu stron (+ okładka, wiem, wiem), dostałą wstępną, tak (słabą, moim zdaniem) ocenę. Ot, w moim poscie nie napisałem ocen, więc może wydawać się to jako bełkot, ale kto ma numer niech zwróci uwagę
-
Historia PE
Nie poznaję tego forum. Nie tylko magazyn spoważniał, ale także i forum Wszystkim się tak podoba, nikt nic złego nie pisze - dzięki. Aczkolwiek, na razie nie mam ochoty się zabierać za kolejne 10 numerów.
-
PSX Extreme #155
Gdyby Kilu pojechał razem z Butcherem, pewnie były by dwie strony o Nintendo, a nie! Ural wyżej wspomniał: "Większość gier, które recenzujemy, musimy kupować sami." Ale macie sklep PE, więc dostęp do gier także. Kupiłem 155 numerów PE i kusi mnie zaprzestać. Ja nie wiem, ale gdzieś ucieka ten klimat, nic tu już nie jest "ekstrim", nie wyzywacie się, mało zdjęć Waszych mord, większość (nowych) redaktorów jest bezpłciowa:), taka nijaka. Echh [*]
-
Gry na okładkę
Witam. można skasować cały ten temat. Bo nieco tu nie pasuje - co było na okładce juz wiem i wykorzystałem to w innym temacie (Historia PE). Z góry dzięki.
-
PSX Extreme #155
Nieźle, u mnie w kiosku w Głogowie (dolny śląsk), PE kupuję tylko w jednym kiosku - i tak 10 lat temu PE bylo w każdym, a teraz? Jest w jednym kiosku na dzielni. Dalej mi sie nie chce szukać, bo i tak tam nie zamawiają. Era internetu sprawia że za PE trza się nachodzić, by kupić na czas. Oczywiscie nwoego numeru w kiosku "na dzielni" jeszcze nie mają.
-
PSX Extreme #155
To po co tak się sprzedają? Skoro to wszystko i tak mamy w necie, wiec co mi z tego że tekst ukaże się wcześniej niż w Neo+, czy CDA, skoro ja i tak już wszystko wiem, odwiedzając ign, czy ppe. Nie mogę tego zrozumieć 150 numer i taka biedna okładka - nawet nie zapadła mi w pamięci, ale wiem że nic tam związanego z jubileuszem nie było. Co do klimatu PE. To w redakcji jest teraz dużo zwykłych, nie charakterystycznych osób: Kiedyś było jasne, gry do recek dostaje osoba, ktora się zna: Kali: bijatyki/rpgi Star: rpgi Hiv: wyścigi/platformery Shiva: sportowe Mr. Ściera: logiczne A teraz w Hyde Parku, o ulubionym gatunku piszą jakieś bzdety. Niedługo Gamera zacznie recenzować Rpgi. Zresztą teraz HP zdominowany jest przez osoby "świeże", które co prawda już są długo związane z PE, ale są bezpłciowe:) Ponadto ostatnio przejrzałem 30 pierwszych numerów PE i chyba wiem, gdzie się podział ten klimat. Ściera kiedyś we wstępniaku pisał że nie wie co tu pisać, ma w głowie pusto, jak te butelki po piwie ktore tu stoją (i obok było zdjęcie pustych żywców). To było dobre, łatwo się utożsamić ze Zgredem. Teraz napisać taki wstępniak? Po prostu co przychodzi na myśl, a nie chwalenie się "jesteśmy pierwsi z tekstem ...". Czemu teraz wszystko jest takie poważne i oficjalne? Starej ekipie z PE, pewnie głupio jest zachowywać się z jajem, przed młodszymi kolegami. Też przy młodszych znajomych nie odpierdzielam głupot przy piwie:) A po drugie to pewnie zminiły ich drugie połowy. Teraz większość z nich żonata/zaręczona. Kolejny ślub przechodzi bez echa. Fenix, aż zrobił foto we wstępniaku swojego ślubu, ale to oczywiście bylo kiedyś i możnabyło sobie na tkaie coś pozwolić. Teraz czytelnikami są panowie w garniturach, pracujących w poważnych firmach, pijący kawę w Starbuks (czy jakoś tak), i trzeba zachowywać się poważnie... PS. Czekam na jakąś ankietę w PE.
-
Historia PE
DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI
-
Historia PE
Dobra, to w takim razie tutaj wersja 20 numerów (nieskrócona): http://vimeo.com/12699100 Ktoś w komencie na YT polecił ten serwis, także umieściłem. Jutro możliwe, że wezmę się za kolejne numery:)
-
WipEout all soundtracks
Nietypowe, długie nazwy z dziwnymi znakami? Może zbyt dobra jakość (wysokie kbps)?