Jump to content

PSX Extreme #168


Recommended Posts

PSX Extreme #168 

psx168.jpg

 

Sierpniowy numer dostępny od 20.07 (środa)

Prenumerata - wysyłka 18.07 (poniedziałek)

 

Na potrzeby - mam nadzieję - szybkiego i bezkrwawego zakończenia toczącej się na naszym forum dyskusji, informuję: nie zmniejszyliśmy objętości naszych tekstów kosztem większej ilości zdjęć i grafik. Wręcz przeciwnie, materiały kilkustronicowe zyskały nawet lekko na zawartości merytorycznej. Przy okazji, bardziej niż wcześniej chcemy cieszyć Wasze oczy ciekawymi artami i zdjęciami z gier, bo - jak wszyscy wiemy - „jeden obraz zastępuje tysiąc słów”. Jak to wszystko możliwe w obrębie tych samych co zawsze 100 stron co miesiąc? To już słodka tajemnica naszej nowej ekipy od składu - kwiaty i bomboniery możecie słać na adres redakcji.

 

Tyle spraw organizacyjnych - a co w numerze? Zgodnie z obietnicą zamykamy temat targów E3 kilkunastoma kolejnymi zapowiedziami najciekawszych tytułów pokazywanych w Los Angeles. Kali uderzył natomiast do siedziby Techlandu, aby osobiście - i z towarzyszeniem deweloperów - przetestować najnowszy kod Dead Island w wersji kooperacyjnej. I wszystko wskazuje na to, że zaraz po tegorocznych wakacjach wrocławianie wyślą nas na kolejne, ale bardziej krwawe i emocjonujące - na wyspie Banoi. W dziale recenzji m.in. rozprawiamy się ostatecznie z mocno spóźnionym Księciem, bierzemy pod lupę unikalny twór tercetu Suda51/Mikami/Yamaoka w postaci Shadows of the Damned, sprawdzamy czy F.E.A.R. wciąż straszy i jakie atrakcje oferuje kolejna destrukcyjna wizyta na Marsie w Red Faction: Armageddon. Kolejnym ukłonem w Waszą stronę (i spełnieniem obietnicy z poprzedniego Wstępniaka) jest pierwsza w polskiej prasie branżowej recenzja Call of Juarez: The Cartel, które udało nam się dogłębnie przetestować przed premierą gry w sklepach. Jak zwykle dużo dzieje się także na froncie cyfrowej dystrybucji i gier kieszonkowych. KILu postanowił sprawdzić m.in. jak prezentuje się zielony kubraczek Linka w trójwymiarze, a Majk wprowadził kilka nowości do Gier Bez Tektury - mam nadzieję, że Wam się spodobają. Tradycyjnie już także nie musicie martwić się o ciekawą publicystykę: powraca Zgrentgen, ciepło przyjęty Pryzmat Serii zyskał na objętości (i tak już zostanie), testujemy pewien nietypowy gadżet dla graczy i ponownie dajemy szansę wykazania się naszym czytelnikom. Jeżeli uważacie, że macie ciekawy temat i potraficie go „sprzedać” - moja skrzynka pocztowa stoi przed Wami otworem. Życząc przyjemnej lektury nowego numeru i udanego letniego wypoczynku, zostawiam Was z Perezem, który chciałby dorzucić coś od siebie. [Grzegorz 'Butcher' Drabik].

 

Prace nad poprzednim numerem - powstającym notabene w ekstremalnych warunkach (pierwsza przeprawa nowej redakcji połączona z targami E3 i wyjazdem Butchera) - pochłonęły mnie na tyle, że nie zdążyłem przedstawić swojej osoby czytelnikom PSX Extreme. Zaległości nadrabiam, czyniąc to z niekłamaną przyjemnością. Rola zastępcy redaktora naczelnego PE to odpowiedzialna funkcja i mam nadzieję, że uda mi się wywiązać z niej wzorowo. Jedną z zalet mojego stanowiska jest możliwość kontaktu z Wami, tym samym serdecznie zapraszam wszystkich do dzielenia się swoimi opiniami na temat miesięcznika. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie - czekamy na kontakt. Możecie złapać mnie na mailu (perez@psxextreme.pl), znaleźć na forum psxextreme.info, a także na Facebooku. Do następnego! • [Paweł 'Perez' Myśliwiec]

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!CO NOWEGO?


 

Ace Combat: Assault Horizon

Asura ’s Wrath

Binary Domain

Bodycount

Brothers in Arms : Furious 4

Dance Central 2

Dark Souls

Devil May Cry

Dragon's Dogma

Driver : San Francisco

Final Fantasy XIII-2

Forza Motorsport 4

From Dust

Gears of War 3

Halo Combat Evolved Anniversary

Inversion

Kinect Sports Season Two

Kinect Star Wars

Metro: Last Light

Overstrike

Prey 2

Prototype 2

Re: Operation Raccoon City

Resistance 3

Ridge Racer Unbounded

Rocksmith

Skylanders: Spyro's Adventure

Sniper: Ghost Warrior 2

Soul Calibur V

Spider-Man: Edge of Time

SSX

Street Fighter X Tekken

Tekken Tag Tournament 2

Twisted Metal

UFC Undisputed 3

Warhammer 40,000: Space Marine

X-Men: Destiny

 

PLAYTEST

 

Dead Island

 

RECENZJE

 

Auta 2 (PS3, X360, Wii)

Call Of Juarez: The Cartel (PS3, X360)

Duke Nukem Forever (PS3, X360)

F.3.A.R. (PS3, X360)

Green Lantern: ROTM (PS3, X360)

Hunted: The Demon 's Forge (PS3, X360)

Kung Fu Panda 2 (X360)

Łap Małpy (Ape Escape) (PS3)

Red Faction: Armageddon (PS3, X360)

Shadows of the Damned (PS3, X360)

Transformers: DOTM (PS3, X360)

UFC Personal Trainer (X360)

White Knight Chronicles 2 (PS3)

 

GRY BEZ TEKTURY

Alien Zombie Megadeath (PS3)

Armageddon Riders (PS3)

Bangai-O HD: Missile Fury (X360)

Castlevania: LOS Resurrection (PS3, X360)

CoD: Black Ops - Escalation (PS3, X360)

Dungeons & Dragons : Daggerdale (X360)

Fancy Pants Adventures, The (PS3, X360)

Gatling Gears (PS3, X360)

Sega Rally Online Arcade (PS3, X360)POCKET

Dead or Alive Dimensions (3DS)

Legend of Zelda : Ocarina of Time 3D (3DS)

Solatorobo: Red The Hunter (DS)

 

HARDKOR

 

Tajemnice nieSławnego Edytora - garść informacji o edytorze do inFamous 2

Okulary Gunnar - Test

Powrót do przeszości - Game & Watch

Zgrentgen - Bulletstorm

To było grane - Duke Nukem 3D

Graczpospolita

Od gracza dla graczy - Kinect i... Mazzi w swoim felietonie

Okiem maniaka

Przez pryzmat serii - Guitar Hero

Kącik RPG

Kącik Bijatyk

 

STAŁE RUBRYKI

 

Co nowego?

Ohayo Nippon

Gry za 2 lata... - Dżujo w swoim stałym felietonie

Hydepark

Listy

Region Filmowy

 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

 

PRENUMERATA została rozesłana do prenumeratorów w poniedziałek 18.07 (tym samym niektórzy z Was powinni otrzymać numer już dzisiaj!). W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.PS Zapowiedź również na PPE. Zaglądajcie także na nasze facebookowe konto.

 

PS2 Numer właśnie do nas dotarł i jesteśmy winni przeprosiny za błąd, który wkradł się w ostatniej fazie "produkcji" strony. W recenzji Hunted: The Demon 's Forge (str. 57) fragment tekstu "ukrył się" pod oceniaczką. Ów fragment brzmi: "oryginalnego game-designu."

Link to comment

Z jakim pismem kojarzy mi się ksywka Perez?

Najbardziej z numeru interesuje mnie playtest Dead Island. Z powodu sezonu ogórkowego jest szansa, że i reckę nowego COJ przeczytam.

Link to comment

Tak ogólnie to słaby numer. I to nawet bardzo. Ciekawe czy daliście Duke'owi więcej niż pięć.

 

Nie no, super - numer już oceniłeś, chociaż nawet na oczy go nie widziałeś. Brawo, wszystkim potrzeba takich wizjonerów!:).

  • Upvote 1
Link to comment

Wiecie może czy dostanę numer już w sklepach ? Bo mam przed sobą dzisiaj końcówkę w L.A. Noire i nie opłaca mi się na marne jechać do sklepu :D .

W zapowiedzi jest informacja - prosimy czytać :). Numer w sprzedaży (kioski, saloniki prasowe itd. itp.) będzie od jutra.

Link to comment

Wiecie może czy dostanę numer już w sklepach ? Bo mam przed sobą dzisiaj końcówkę w L.A. Noire i nie opłaca mi się na marne jechać do sklepu :D .

W zapowiedzi jest informacja - prosimy czytać :). Numer w sprzedaży (kioski, saloniki prasowe itd. itp.) będzie od jutra.

 

Ale nie raz spotkałem się z tym że numer był o dzień wcześniej :) . Miałem taką nadzieje , noo ale nic przejadę się i tak i tak :D

Link to comment

Wiecie może czy dostanę numer już w sklepach ? Bo mam przed sobą dzisiaj końcówkę w L.A. Noire i nie opłaca mi się na marne jechać do sklepu :D .

W zapowiedzi jest informacja - prosimy czytać :). Numer w sprzedaży (kioski, saloniki prasowe itd. itp.) będzie od jutra.

 

Ale nie raz spotkałem się z tym że numer był o dzień wcześniej :) . Miałem taką nadzieje , noo ale nic przejadę się i tak i tak :D

Kwestia podania daty "debiutu" w kioskach. Data 20.07 jest datą, kiedy kolporterzy powinni zaopatrzyć swoje punkty w PE. Zdarza się jednak, że np. któryś z kolporterów dostanie numer później i wysyłkę do swoich punktów zrobi dopiero 20.07 (co de facto spowoduje, że numer trafi do kiosków 21.07). W każdym razie są to minimalne przetasowania - tydzień czekać nie trzeba :).

Link to comment

W "powrocie do przeszłości" była już opisywana Sega Mega Drive??, kojarzę coś ale nie mogę znaleźć :P

 

Fajna okładka :) Więcej się nie wypowiadam aż nie kupię magazynu, choć po spisie rewelacji nie ma, kilku recek brakuje. Przydałby się jakiś wakacyjny lekki artykuł "o czymś"...

 

"Przez pryzmat serii - Guitar Hero" ojej :/ było już o tych rock bandach, po co znowu o tym? nie ma ciekawszych/lepszych/interesujących serii gier??

Link to comment

@PRQc: Lepiej by było, gdyby zostało napisane o Battliefieldzie, od którego namiaru rzygać się chce (podobnie jak z CoD), czy o Gran Turismo, które od części 3. w ogóle się nie zmieniło? Trochę wyrozumiałości :> Wszystko się zmieści - z pewnością żadna ważna seria znajdzie się w tym kąciku w końcu. Z GH jest taka sprawa, że jednak warto ludzi poinformować, co dobre a co nie.

 

Poza tym, to mój debiut w PSX Extreme, więc wolałbym tutaj ujrzeć kilka dobrych opinii o PPS :potter:

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.