Skocz do zawartości

_Be_

The Last of Us Part II

Rekomendowane odpowiedzi

Na metroconie Nolan North się wygadał, że noszenie palet dostanie sequela  :pope:

1:06 coś tam wspomina więc temacik musi być 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym razem chciałbym więcej palet zamiast drabin. :banderas:

A tak poważnie, to osobiście bym chciał historię brata Joela, ewentualnie Billa i jego współpracownika jako przemytników :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaskoczenie to nie jest że najlepsza gra poprzedniej generacji dostanie kontynuacje. Mam nadzieje ze nie bedzie to bezposredni sequel, coś z początku epidemii z innymi bohaterami chetnie bym zobaczył.

• Plusik 3
  • Minusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam akurat nadzieję na bezpośredni sequel, oczywiście z zupełnie inną rolą Joela i Ellie.

Na pewno do poprawki sztuczna inteligencja zarówno wrogów, jak i kompanów, nieco więcej elementów survivalu.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo nowi bohaterowie albo wyje.bywać, żadnych bezpiecznych sequeli i ciągnięcia historii która zakończyła się w idealnym momencie. No i błagam, bez żadnego grania Billem, przyjacielem gejem czy też bratem Joela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkowite odcięcie się od bohaterów z jedynki. Nawet nie wspominać o nich w żadnej sposób. Wszystko inne pod tym względem bedzie świadczyć o pójściu na łatwiznę. Mechanika ta sama co z jedynki plus, całkowity brak elementów wymuszających akcję i przymusowe strzelanie oraz większe obszary działań z zwiększonym naciskiem na skradanie i survival.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I przez rok-dwa do zapowiedzi będziecie gadać o tym co byście chcieli w grze o której nic nie wiadomo? OK.

tak a co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I przez rok-dwa do zapowiedzi będziecie gadać o tym co byście chcieli w grze o której nic nie wiadomo? OK.

przecież tak wyglądają tematy każdej popularniejszej gry, 100 stron natrzaskane jeszcze przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chłopak chyba nie widział co sie działo w temacie killzona 2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez nie wiem po co zakładać teraz ten temat, równie dobrze można było go założyć miesiąc po premierze TLoU. Dwójka zapewne wyjdzie za 2-3 lata, więc przez ten czas możemy tylko podyskutować, czy gra będzie tak genialna jak pierwsza część i czy istota ludzka może wymyślić lepszy multiplayer od tego w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby wyszła jak najszybciej. Na końcu zostawili furtkę do dalszej historii wiec na bank będzie to kontynuacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cała gra jak w prologu Tlou i podróż do coraz to nowych niby bezpiecznych miejsc :banderas:

Ale najważniejsze: Niech nie psują tego doskonałego multi bo przegryzę im wszystkim tętnice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stało się. Dziś na koniec Playstation Experience 2016 zapowiedziano THE LAST OF US 2, a w zasadzie PART II (Trylogia Ojca Chrzestnego gier video?) ! 

Jak podoba się trailer? 

Generalnie patrząc na kalendarz SONY to stawiam, że gra wyjdzie w 2018 i to raczej z końcówka roku.

Edytowane przez Graczdari

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ujdzie. Wolałbym nowych bohaterów, albo tego wariata Billa :D

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A niech (pipi) ze starymi bohaterami. ;/

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważałem historię Joela i Ellie za skończoną i nie mam pojęcia jak ND chce to pociągnąć, żeby nie było rozczarowania. Trochę się tego obawiam. Myślałem, że będą całkiem inni bohaterowie, a Joela i Ellie zostawią w spokoju. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawcie nazwę tematu na The Last of Us Part II ;)

Jaram się nieziemsko, ale dobija mnie, że najwcześniej zagramy w to pod koniec 2018, a to i tak mało prawdopodobne ;(

Edytowane przez Ins

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście bym wolał coś z innymi bohaterami, ale w tym samym uniwersum. Wybrzydzac jednak nie bede, bedzie to gra generacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie patrząc na kalendarz SONY to stawiam, że gra wyjdzie w 2018 i to raczej z końcówka roku.

Ja tam stawiam na 2019-2020. Jak mówiono, gra jest w bardzo wczesnej fazie produkcyjnej, z naciskiem na bardzo. Na E3 pokażą pewnie gejmplej, zapowiedzą na 2018, a potem zrobią kilka przesunięć, tak jak w przypadku "Horizon".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawcie nazwę tematu na Last of Us Part II ;)

THE Last of Us, to słowo ma swoją funkcję i znaczenie, to nie jest coś co można sobie pomijać.

No ciekawe co oni z tą wydawałoby się zamkniętą historią zrobią. W 2018, a raczej w 2019 roku się przekonamy, ale do tego czasu ze 200 stron będzie trzeba natrzaskać xd. No nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi