Jump to content

Jordanensis

Użytkownicy
 • Posts

  208
 • Joined

 • Last visited

Reputation

-126 Bajkopisarz

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. Za Lukaku podobno 130mln euro ma zostać zaakceptowane. Kane już wraca na treningi
 2. Tomek Gop zaczął grać w Demonsy - maniak Soulsów którego się świetnie słucha i wie wszystko na temat Demonów także przejście będzie ze wszystkimi tendencjami questami itd. Kilka razy wspomina o naszym koledze, między innymi w 9m50s i później jeszcze wiele razy. Obaj bardzo się lubią i długo znają. Czyli jak widać normalny fajny gość.
 3. No na przykład taką FIFE 20 to patchami popsuli. I to bardzo.
 4. No ja akurat przejeździłem długo podczas tych 600h i oczywiście cały czas kamera z kokpitu. Dobra muzyka w radiu i jazda
 5. Kilka śmierci pod postacią ciała nawet na pierwszej mapie i mamy PBWT. Tu nie chodzi o mechanikę, a ułatwienie poprzez tanią podpowiedź ludzi którzy już grali. Wiadomo jak jest, nikt np w takim Dark Souls 4 nie chciałby znać mega ułatwienia, a takowych dowiedziałby się gdyby zaczął grać później i pytał ogranych graczy. A tutaj tak się stało. Prawdziwe doznania były w 2009 roku. Mnie tylko dziwi dlaczego streamerzy którzy nie grali w oryginał korzystali z takiej podpowiedzi i popsuli sobie prawdziwy obraz gry. Natomiast tak jak mówiłeś - każdy gra jak chce.
 6. Ja się z jego całą opinią zgadzam. Napisałem tylko, że drop kamyków Pure jest tak zmieniony, że taki Pure Bladestone wpada za pierwszym lub drugim razem. Co do bossów to też napisałem, że mogliby być trudniejsi, ale zdecydowana większość grała na easy mode nie mając nigdy PBWT, a w normalnych okolicznościach zapewne wielu by powalczyło gdzieś z bossem na PBWT i wtedy jest dużo trudniej. Nie wiem jak grał Brutto, zresztą każdego sprawa jak gra - ja napisałem jak to widzę i że w oryginale nikt tak nie grał.
 7. W samych Demonsach mam nagrane więcej godzin niż Ty łącznie w swoich ostatnich 100 grach. Chcesz się założyć? Więc nie wiem czemu płaczesz. Chcesz też pomagać to pomagaj, a nie wymyślasz bzdury. Nie zrozumiałeś. Nikt tak nigdy w oryginalne Demonsy nie grał, bo nie na tym polega ta gra. Po prostu 90% ludzi grało może nie jak z cheatem, ale tanim sposobem. Gdyby grali normalnie to odczuliby trudność tej gry 100% bardziej. I mówię tutaj o normalnej grze, a nie wyzwaniach ala SL1
 8. Pełna zgoda z bossami, bo mogliby być trudniejsi. Warto jednak pamiętać, że teraz większość graczy gra w postaci duszy i praktycznie bez tendencji niższej niż normalna czyli włączamy tryb EASY. Gdyby ludzie grali normalnie to bossowie dawaliby łupnia na czarnej lub czystej czarnej tendencji. W remake niema problemu z farmieniem - teraz taki Pure Bladestone wpada szybko, podobnie jak Pure Moonlightstone. Odpowiednio wymagana tendencja i praktycznie masz te kamyki za pierwszym razem
 9. Jedyna słuszna decyzja to przejść grę i na początku zapomnieć, nastawić się normalnie, a nie polować i tylko czekać na jakiś glitch. Wtedy GOTY 2020
 10. Pojawił się nowy trailer z DLC w którym jest zaprezentowana data premiery. 18 sierpień
 11. Jordanensis

  Abandoned

  Oby nie MGS jeśli o mnie chodzi. Mi się marzy porządny horror.
 12. 35mln funi plus bonusy. Varane miał rok do końca kontraktu. White miał dłuższy, do tego bardzo perspektywiczny i młodszy gracz plus Anglik.
 13. Jordanensis

  Abandoned

  MGS nie. To na 100% będzie horror.
 14. Nie zgodziłbym się. No chyba, że chodzi o bossów to w NG raczej problemów sprawiać nie powinny. Natomiast każda mapa ma skróty, nawet droga do Tower Knighta gdzie można przebiec tunelem System ulepszeń może wydawać się skomplikowany, ale to tylko na początku. Np ułatwili to w Dark Souls 1 i zepsuli, bo upgrade jest bardziej różnorodny w Demonsach i lepszy. Nie jest też trudny. W Dark Souls 2 to już w ogóle niema co wspominać, bo tam jest mix wszystkiego, mimo to lepszy niż w pierwszych Darkach. Jedyna część która pod tym względem dorównuje Demonsom to Dark Souls 3, bo tam jest to również ciekawie i dobrze zrobione.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.