Jump to content

Godzilla


MaZZeo

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w obsadzie m.in. Mr White joł.

 

właśnie to samo chciałem napisać :P

 

 

widać że poszli w bardziej klasyczny japoński wygląd gozilli, ale co dalej? oprocz zniszczonego miasta to wiele nie pokazali o co będzie chodzic w filmie, jak będą walczyć z potworem?

 

chociaż w sumie trailer calkiem intryguje

Link to comment

zwiastun super, oby jednak nie wyszła z tego szmira w stylu, młoda Olsen z ojcem, jakimś naukowcem i armią US ratuje świat od Godzilli. Niestety w takich typu produkcjach zaskakująco często scenarzyści wpadają na takie zaskakujące pomysły :/ No i obowiązkowo 1000ton gruzu upadających centrymetry obok głównych bohaterów included.

 

zobaczymy co to bedzie, na razie duzy plus za wyglad stworka, niebo a ziemia w porownaniu do profanacji jaszczuro t-rexa

Link to comment
Guest mate5

zwiastun super, oby jednak nie wyszła z tego szmira w stylu, młoda Olsen z ojcem, jakimś naukowcem i armią US ratuje świat od Godzilli. Niestety w takich typu produkcjach zaskakująco często scenarzyści wpadają na takie zaskakujące pomysły :confused: No i obowiązkowo 1000ton gruzu upadających centrymetry obok głównych bohaterów included.

 

Przecież generalnie na tym powinien polegać film o Godzilli, prawda?

Link to comment

Jeśli zrobią USA vs Godzilla, gdzie na końcu wpuszczą łódź podwodną do brzucha i zdetonują atomówkę to będzie efektowna lipa. Gdyby jednak to były losy bezradnych w obliczu króla potworów ludzi na różnych szczeblach, gdzie sukcesem będzie odegnanie chodzącego kataklizmu i przeżycie, będzie wyśmienicie.

 

Byłem nastawiony pozytywnie do tego filmu, po tym jak twórcy zapowiedzieli, że będzie miał w sobie cząstkę z ducha pierwszego filmu. Na razie jestem spokojny, nawet jak wyjdzie kicha na co się nie zapowiada, to najwyżej obluka się dla efektów ripa.

Link to comment

No bo na podstawie proporcji w trailerze ty juz wnioskujesz calosc filmu, to tak jakbym ja na podstawie zwiastuna X-men DOTFP pisal ze sie bedzie opieral o Profesora X i Magneto.

dlatego napisałem, że "mam pewne obawy" a nie "(pipi) (pipi) ale to będzie amerykansko patriotyczny szit" i nie obastawiam całości a wyraznie pisalem o trailerze i jakoś daleko nie odbiegłem od tego, że 99% trailera jest o amerykańskich marines

Edited by gekon
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...