Treść opublikowana przez Słupek
-
GTA VI
R* to tak średnio w kolekcjonerki potrafił poza MP3. z drugiej strony steelbook, dlc, soundtrack (oryginalny) i może "limitowana" mapka jak w V i więcej mi nie potrzeba.
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
a możesz chociaż napisać, kto odpowiada za GTA?
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
co jak co ale okładka limitka jest prześliczna. w ogóle po odebraniu dzisiaj specjala, uświadomiłem sobie, że to pierwszy raz od dłuższego czasu. Gdzie nie ma zapowiedzi niczego nowego czy to specjala czy Kompendium. Można wiedzieć jak wygląda harmonogram na najbliższe miesiąca? GTA jesień?
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
podrzuć to na ppe albo puść w neta xdddddddddd
-
Spyro: A Realm Beyond
no w kategorii jak spieprzyć zapowiedź wygrali. mogliby puścić jakiś normalny gameplay, tak czy siak zajebiście, że wychodzi nowa część
- Gears of War E-Day
-
gra targów? (tylko 1 tytuł)
gra targów? (tylko 1 tytuł)
- Gears of War E-Day
- Gears of War E-Day
- Gears of War E-Day
- Gears of War E-Day
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
ja 2 tygodnie temu wymieniłem zasłużonego c165 na c577 i jeśli mam być szczery to spodziewałem się większego wow. tzn. żeby nie było obraz piękny, telewizor boski dalej mówimy o boskiej technologii oled. ale nie ma jak dla mnie już takiego przeskoku jak zmieniałem b7 na c1. na pewno na duży plus, oglądanie w dzień o niebo lepiej pod tym względem.
- Fable
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
tak
-
GTA VI
też im pewnie skoczy trochę sprzedaż xboxów po premierze
-
GTA VI
na dzień mamy, zgadzałoby się
-
czym będzie "Projekt Helix"? czy to nadal konsola czy PC? czy przerwie słynna stagnac
czym będzie "Projekt Helix"? czy to nadal konsola czy PC? czy przerwie słynna stagnację? czy wejdzie w ekosystem? Co z duszą? I najważniejsze; w jakich tierach będzie można zagrać w Finale Fantasy?
-
Resident Evil: Incydent Raccoon City
u mnie dopiero wczoraj wieczorem nadana więc pomyślałem, że to zemsta za wzięcie prenumeraty po promocji :/
-
GTA VI
wszyscy zadowoleni oprócz posiadaczy geeforców i Roofiego
-
Mortal Kombat
to samo, jak wczoraj zobaczyłem, że połowa seansów jest z dubbingiem to xddddd, pojebani
-
Prenumerata i cena PSX Extreme
prenumerata starych numerów za połowę ceny aż mi się przypomniało jak mama najlepszego kolegi z podstawówki, pracowało w Kolporterze. a co najlepsze mieszkali obok nas na tym samym piętrze. przynosiła tony gazet, magazynów ze zwrotów do domu. mieliśmy praktycznie nielimitowany dostęp do Kaczorów Donaldów (w jakimś numerze była guma rozpuszczalna xd) itd.itp. ale chyba nie muszę mówić co królowało, pani Lucyna (mama kolegi) również przynosiła świerszczyki, było tylko hasło "mama poszła" xd Mati (kolega) był praktycznie królem na dzielnicy. za jakiegoś pornuska z gazetki, wymieniłem się z kimś na pierwszego Residenta na psxa
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
orientujecie się po ile najtaniej w promkach była C5 77? obecnie widzę za 8 kafelków a było taniej?
-
Red Dead Redemption & Undead Nightmare
dokładnie tak
-
Prenumerata i cena PSX Extreme
krajową, krajową. Nazwać Cię wielkim to za mało
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Spencer szuka roboty