Jump to content

Mike

Użytkownicy
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1010 profile views
 1. Dopóki LG jest monopolistą na rynku dopóty będzie ustalać ceny matryc OLED, podejrzewam że gdyby była konkurencja to i próg wejścia w tę technologię byłby dziś niższy.
 2. Bro, Ostatecznie każdy powinien sam decydować co mu pasuje. Jak kumpel się mnie pytał ostatnio jaki tv mogę mu polecić, a wiedząc że główne zastosowanie to 720p z kablówki i PS3 przy odsłoniętych roletach/odpalonych wszystkich światłach mam mu wciskać OLEDa? Teraz ma jakiegoś Philipsa na IPSie i jak zapytałem czy nie razi go ta fioletowo-niebieska czerń, to nie wiedział o co mi kurła chodzi...
 3. Też dla starych wybrałem LCD, mimo że dało się w tej cenie kupić jakieś B9, ale u nich dbanie o telewizor sprowadza się do przetarcia szmatką, poza tym oglądają głównie tvpis i discovery przy załączonym oświetleniu. Więc raz, że by się ten OLED marnował, a dwa nie chciałem ich obarczać sprzętem specjalnej troski.
 4. Mike

  SAMURAI SPIRITS/SHODOWN

  Od 16 marca będzie SS w 120fps: https://wccftech.com/samurai-shodown-comes-to-xbox-series-x-on-march-16th-running-at-120fps/
 5. Weź OLEDa. LCD będzie działał z 10 lat, a OLED się wypali po paru latach i przynajmniej będzie powód do zmiany, a tak będziesz się bujał w 2030 z 4k jak jakieś zwierzę, zamiast prawilnie przejść na 8k.
 6. Model jazdy pod ścigacze mają już gotowy - wystarczy przenieść 1:1 z WD Legion.
 7. 31,5" monitor OLED 4k do zastosowań profesjonalnych https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1610378125 Tegoroczne telewizory Sony powyżej X80J dostaną kodek AV1 dla 4k. Może Sony w marketing nie umie, ale w kodeki umie. https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1610437984
 8. https://www.benchmark.pl/aktualnosci/lg-oled-2021-telewizory-przedstawione-swiatu-na-targach-ces.html Dla tych co nie mają miejsca, LG zamierza wprowadzić OLED 42".
 9. Nowe OLED: A - budżetowa, zastępuje serię B C1 - za CX G - tylko ta dostanie większą jasność
 10. Mike

  Komunikatory

  To już naprawdę trzeba mieć z banią, żeby zmieniać komunikator bo musk tak napisał. Nakręcanie gównoburzy z tym whatsupem.
 11. One X to Ty szanuj Po tym wyjcu PS4 to była lux konsolka Co do tematu: Na SEX wysypał się ostatnio do dasha Dirt 4. Tak to wsio robotajet.
 12. Mike

  Zakupy growe!

  Gry szanuje bardziej niż ludzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.