Treść opublikowana przez nero2082
-
Battlefield 6
jeszcze się beta nie zaczęła a już nerfy poleciały xd duży boost assaulta który dostał remote spawnpoint (żeby zwiększyć nacisk na teamplay), przypomnijmy że może mieć 2 bronie w tym snajpę, do tego stim pen, drabina, ch wie co jeszcze. przesunęli suwaki w stronę eliminowania teamów (4osoby) i ich spawna, tylko.. ..po co teraz brać recon? dla lethal killi, drona i c4? powinien dostać coś jeszcze bo jest biednie mapki przynajmniej będą fajne :
-
Battlefield 6
Otwarta beta Battlefield 6 – dropy na TwitchuDowiedz się, jak zdobywać nagrody, oglądając transmisje ulubionych twórców podczas wczesnego dostępu i otwartej bety Battlefield 6 na Twitchu. 30min na twitchu i każdy zagra od czwartku
-
Battlefield 6
chętnie ale z crossplay off :)
-
Battlefield 6
chyba jedyny polski youtuber z konkretnymi materiałami z BF, z kumatymi ludźmi zawsze ten gameplay lepiej wygląda :
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
niepopularna opinia : zakup NS2 był dla mnie bezsensem w 2025r. koń pociągowy MKW rozczarował, a gry na start nie zerwały mi skóry z twarzy, jakbym w nie nie zagrał to był nawet nie zauważył różnicy. czego zabrakło? mniej leniwego Nintendo (MKW) i jakiejś namiastki fajnych gier 3rd party (FFIX-R, Octopath 0 na start) niestety nie jestem przyzwyczajony do ich trybu wydawniczego, do tego nie wiem czy doczekam się jakiejś Zeldy (główny wabik dla mnie) na tej generacji, możliwe że tak i że będzie to voxelowa rozpierducha pieprzenie o siedzeniu w łóżeczku i potężnym funie z litości pomijam, to jest deska do krojenia i bez custom gripów ręce bolą po 30min. 7" to był ten sweet spot i nie wiem czy się kiedykolwiek przyzwyczaję:/ gram dalej w gry z NS1 gdzie dla przypomnienia mamy ekran OLED i gry NS1 działają dłużej na baterii niż na NS2 Mario Karty nie okazały się Horizonem, więc żywotność tego tytułu to max 2tyg z rundkami w knockout z doskoku. jebie mnie taki system seller Bananza świetna ale świetne rzeczy szybko się kończą i nie jest to gra dla której dałbym się pokroić był czas kiedy gardziłem Switchem (1) i jak litanię na launchu powtarzałem "wymieńcie mi 3 gry dla których warto mieć ten sprzęt". i te gry się pojawiły ale po x latach ciężko bronić start tej konsoli gdy jedynka dostała BOTW, jakby tutaj wjechali z TOTK na start to bym inaczej śpiewał..a tak to bronią ich tylko liczby tldr : Znicz 2 w 2025r. to nie jest deal życia, lepiej siedzieć na NS1 OLED. a PS6-handheld z Astrobot Horizon w 2027 ostatecznie wyjaśni tą leniwą nację i skończy się eldorado
-
Zakupy growe!
wzięło mnie na turówki (efekt zapowiedzi Octopath 0)
-
Battlefield 6
na razie są znane nagrody za betę są gameplaye z pojazdami i jetami, obiecujące to jest nie powiem i snajpa od wczorajszego kosiora, crossplay będzie off to na pewno xd było też kilku Polaków w LA, ten bardziej ogarnięty:
-
Battlefield 6
wieje codem - niskie ttk, małe mapy, dużo korytarzy i szybkie poruszanie.. dlatego beta się przyda do obadania
-
Battlefield 6
700tys widzów na twitchu więc zero zdziwienia https://twitch.tv/Stodeh ten typ dominuje, już zdążył wykminić że C4 są op bo można je rzucić dość daleko
-
Battlefield 6
bałagan z tymi twitch dropami ale liczę że wyrwę kilka kluczyków, na razie im redeem się przytkało;)
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
wstydzą się pokazać gameplay xd https://imgur.com/5Kk3Ft5 nie klikać przy jedzeniu. właśnie dotarło do mnie gdzie jest sufit tej konsoli a wydawcy ochoczo wydają swoje nowości dalej, wygląda na to że bez wiadra nie ma co do tych tworów podchodzić ale hej, to konsola hybryda, zagrasz w Cronosa na grzybach w lesie! no może i zagram ale wcześniej się zerzygam;/
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
demo Adventures of Elliot na eshopie
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
! ale Unreal Engine 5 na kalkulatorze to ty szanuj. generalnie dowiedzieliśmy się że UE5 skaluje się do ultra-low. i że jest bezsensowne.
-
CRONOS: The New Dawn
świetny nius ale jak dla mnie to uciekli z października żeby mieć oddech
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
FFT, Octopath 0, Elliot, Hela - cośtam się dało wygrzebać z tej krindżuwy no i dzięki za datę Cronosa
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
demo Elliota zaraz! gierka krzyczy "jestem idealna pod Switcha!" a Octopath 0 krzyczy nawet bardziej
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
czekaj że kiedy?? megatona
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
UE5 na Switchu
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
z 20 fps będzie
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
EA dostało devkity, i nikt więcej xd
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
na razie na rzadko.
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
moje bingo : AC Shadows SW Outlaws RDR2 Clair Obscur Metaphor Hades 2 Silksong
-
Battlefield 6
potwierdzenie daty premiery;) 10.10 StreamableWatch BF6 | Streamable
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Nate faktycznie zawsze legitny ale ktoś ich wyczuł wczoraj też trafnie Spoiler mają pokazać gry typowo pod NS2, ciekawi mnie skala tego partnerstwa, będzie Rockstar? Microsoft? bo samymi indorami to mnie nie wykarmią
-
PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)
jak ja dawno nie grałem w dayz...na pewno pobiegam trochę zobaczyć jak to wygląda na konsoli