Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Na start PS5 osoby opłacające abonament dostaną 18 tytułów z PS4 do ogrania

Dostaniemy następujące gry:

  • God of War
  • The Last Guardian
  • Bloodborne
  • Persona 5
  • Days Gone
  • Resident Evil VII
  • Batman Arkham Knight
  • Monster Hunter World
  • Final Fantasy XV Royal Edition
  • Fallout IV
  • Mortal Kombat X
  • Uncharted 4: Kres Złodzieja
  • Ratchet i Clank
  • Until Dawn
  • Detroit Become Human
  • Battlefield 1
  • Infamous Second Son
  • The Last of Us Remaster

28.10.20 Doszły dwie dodatkowe gry

  • Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na tą chwilę nie wiadomo czy ta biblioteka będzie rozbudowywana i jak długo dane tytuły będą w usłudze dostępne.

 

Właśnie przed chwilą potwierdzono jeden z tytułów w Ps plus dostępny w lutym, a będzie to Destruction AllStars którego premiera została przesunięta z listopada na luty. Gra w abonamencie będzie przez dwa miesiące

https://blog.playstation.com/2020/10/26/destruction-allstars-coming-to-playstation-plus-in-february/

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co prawda większość gier już dawno ograłem, ale wygląda co całkiem sympatycznie dla kogoś kto rozpoczyna przygodę z PS. :notbad: Michałek jednak opada jeśli te gry nie dostaną wsparcia sprzętowego dla PS5.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, C1REX napisał:

Fajnie, że God of War pókdzie w 60fps. Dostałem tą grę za free z konsolą, ale pływające fpsy nawet na ps4pro skaleczyły mi oczy i przez krew nie widziałem ekranu. Nie dało się grać. 

Ja na zwykłej ps4 zrobiłem platynę i jakoś się dało grać. Spadki byly niezauważalne. Co do oferty to fajnie dla osób przesiadających się z innej platformy, lub po prostu rozpoczynające swoją przygode. Osobiście jestem zdania, że nie po to kupuję się nowy sprzęt by grać w stare gry, bo mamy więcej klatek i lepszą płynność. Ale kto co woli, dobrze że jest taka opcja, ale powinna ona być tylko dodatkiem a nie głównym aspektem promocyjnym sprzętu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, C1REX napisał:

Fajnie, że God of War pókdzie w 60fps. Dostałem tą grę za free z konsolą, ale pływające fpsy nawet na ps4pro skaleczyły mi oczy i przez krew nie widziałem ekranu. Nie dało się grać. 


Trzeba było sobie przestawić na high resolution mode ze stalymi 30 klatkami. 
Mnie na plywajacych grało się dobrze. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, czarek250885 said:

Osobiście jestem zdania, że nie po to kupuję się nowy sprzęt by grać w stare gry, bo mamy więcej klatek i lepszą płynność. Ale kto co woli, dobrze że jest taka opcja, ale powinna ona być tylko dodatkiem a nie głównym aspektem promocyjnym sprzętu.

 

Ta opcja jest prawdopodobnie ze względu na brak ilości gier na start, tez uważam ze jak się kupuje nowa konsole to powinno się doznać tego next-gen, ale dużego wyboru nie od Sony, ja z chęcią coś ogram w PS Plus Collection bo mam oryginalna PS4, wiec ciekawe jestem tych wszystkich Pro/Boost dodatków

Odnośnik do komentarza

lista fajna dla osoby rozpoczynającej przygodę z konsolą Sony (exy), dla starych wyjadaczy pewnie większość dawno ograna. Fajnie, ze dają możliwość, jednak nie chciałbym by Sony ścigało się z MS kto wrzuci więcej kotletów do oferty i aby to nie była myśl przewodnia sprzętu, stare gry w super grafice i płynności tylko tu, bierzcie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Snake_Plissken napisał:

Fajnie, że Crasha dodali do listy, bo miałem w planach kupować. Mogliby jeszcze Spyro dorzucić. :P 

 

Ja miałem w planach brać Crasha 4 krótko po premierze konsoli, ale w tym wypadku to chyba najpierw sprawdzę trylogię.

 

Ciekawie jak Plus będzie się prezentował na PS5.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się z przedmówcami. Jeżeli ktoś przespał PS4 (nie posiadał konsoli Sony, bądź bardzo mało grał i chce nadrobić zaległości), to ta opcja jest wprost kapitalna. :good2:
Sporo gier, niemało bardzo dobrych tytułów. Zmodyfikował bym jedynie nieco ich różnorodność - mogli dodać dla przykładu fantastyczną Kolekcję Omega (Wipeout).
Gier akcji jest tu od groma, a o miłośnikach wyścigów zdaje się nie pomyśleli.
Obiektywnie i sprawiedliwie, jest to rewelacja i tak. Szczególnie, że część tych pozycji będzie wykorzystywała dobrodziejstwa boost mode.

Z drugiej strony, subiektywnie kompletnie mnie owo zestawienie nie rusza:
 

  • God of War - posiadam od premiery :platinum:
  • The Last Guardian - ukończone, mam w kolekcji;
  • Bloodborne - posiadam od premiery :platinum:
  • Persona 5 - nie miałem przyjemności zagrać jeszcze;
  • Days Gone - mam ja w kolekcji :platinum:
  • Resident Evil VII - kupione przed premierą, nie ukończyłem, bo na PSVR ta gra stara się spowodować zawał :obama:wiem, można bez, ale dużo wówczas traci.
  • Batman Arkham Knight - mam w kolekcji od premiery, lata temu przygoda ukończona;
  • Monster Hunter World - posiadam na Xbox One;
  • Final Fantasy XV Royal Edition - już dawno ograne :platinum:
  • Fallout IV - ukończone lata temu :platinum:
  • Mortal Kombat X - mam od premiery;
  • Uncharted 4: Kres Złodzieja - kupione przed premierą :platinum:
  • Ratchet i Clank - zaliczone lata temu :platinum:
  • Until Dawn - ograne kilka lat temu;
  • Detroit Become Human - platyna zdobyta niedługo po premierze :platinum:
  • Battlefield 1 - spędzięłm przy niej kilkadziesiąt godzin;
  • Infamous Second Son - kupione jak tylko się ukazał :platinum:
  • The Last of Us Remastered - od dnia premiery;

    Jak widać lista wybitnie nie pode mnie, niemniej z całą pewnością + dla Sony za nią. :drinks:

    Teraz tylko czekam, która jeszcze z tych gier otrzyma poprawiona grafikę. Z całą pewnością nie będzie tak pięknie, że każda, ale licze na tryb boost.

     
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sylvan Wielki napisał:

 

  • ✓ God of War - posiadam od premiery :platinum:
  • The Last Guardian - ukończone, mam w kolekcji;
  • ✓ Bloodborne - posiadam od premiery :platinum:
  • Persona 5 - nie miałem przyjemności zagrać jeszcze;
  • Days Gone - mam ja w kolekcji :platinum:
  • ✓ Resident Evil VII - kupione przed premierą, nie ukończyłem, bo na PSVR ta gra stara się spowodować zawał :obama:wiem, można bez, ale dużo wówczas traci.
  • Batman Arkham Knight - mam w kolekcji od premiery, lata temu przygoda ukończona;
  • Monster Hunter World - posiadam na Xbox One;
  • Final Fantasy XV Royal Edition - już dawno ograne :platinum:
  • Fallout IV - ukończone lata temu :platinum:
  • Mortal Kombat X - mam od premiery;
  • ✓ Uncharted 4: Kres Złodzieja - kupione przed premierą :platinum:
  • ✓ Ratchet i Clank - zaliczone lata temu :platinum:
  • ✓ Until Dawn - ograne kilka lat temu;
  • ✓ Detroit Become Human - platyna zdobyta niedługo po premierze :platinum:
  • ✓ Battlefield 1 - spędzięłm przy niej kilkadziesiąt godzin;
  • ✓ Infamous Second Son - kupione jak tylko się ukazał :platinum:
  • ✓ The Last of Us Remastered - od dnia premiery;

     

Korzystajac z Twojej zrobilem swoja. Wyglada na to ze mam spory kawalek chleba do nardobienia. Czyli na pewno D.Gone + D Last Guardian + Fallout + Batman. Reszty nie jestem pewien. Fallout bedzie moim pierwszym starciem. Lepiej pozno niz w cale :mevek:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2020 o 17:50, MEVEK napisał:

Czyli na pewno D.Gone + D Last Guardian + Fallout + Batman. Reszty nie jestem pewien. Fallout bedzie moim pierwszym starciem

Chcesz zaczynać przygodę z Falloutem od IV? Na litość bosko matko czestochosko nie rób tego. Ta gra jakiś czas temu śmigała w MM po 29 zł bo chyba do takiego pułapu cenowego musieli zejść żeby ktoś to w ogóle kupił. Tylko F3 tylko New Vegas wszystko co później pomine milczeniem

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Ryo-San said:

Chcesz zaczynać przygodę z Falloutem od IV? Na litość bosko matko czestochosko nie rób tego. Ta gra jakiś czas temu śmigała w MM po 29 zł bo chyba do takiego pułapu cenowego musieli zejść żeby ktoś to w ogóle kupił. Tylko F3 tylko New Vegas wszystko co później pomine milczeniem

Dokładnie jak kolega prawi tylko i wyłącznie F3:NV. Reszta to (pipi).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...