Jump to content

Metroid Prime 4


Guest ragus

Recommended Posts

Guest ragus

Przeżyliśmy Other M, przeżyliśmy Federation Force, przeżyliśmy przypinkę do garnitu Reggiego z Morph Ballem, przeżyliśmy lata rozczarowań spowodowanych brakiem zapowiedzi, wielu serię już pogrzebało, ale jest, boże jest. Retro Studios wraca. Metroid Prime wraca. 

 

 

Możemy teraz wszyscy gapić się na ten teaser przez kolejny rok. 

 

Jak to w ogóle brzmi, nowy Metroid Prime jaaaaaaaaaaaaaaaaa :banderas: 10 lat czekałem. 10. Reszta konferencji już mnie nawet średnio obchodziła. Jeszcze mi się ręce trzęsą. A więc to jest ta słynna radość z zapowiedzi gry.

Edited by ragus
Link to comment
Guest ragus

DCNsLpbWAAEysuG.jpg

 

 

Jakoś nie martwi mnie taka zmiana developera :reggie:. Ehh i teraz każdy Direct pełen wyczekiwań na cokolwiek, no ale lepsze to, niż stawianie świeczek na serii. Ciekawe czy zostaną przy FPP, a jeżeli tak, to czy sterowanie będzie jak na Wii czy może na gałkach. Wybór?

 

i znowu odpaliłem na YT to logo w powerpoincie z muzyczką z Prime'a. Ahhhhh.

Edited by ragus
Link to comment
Guest ragus

Nie no, jest różnica. W zeldach przed BOTW miałem otwartą mapę z dungeonami, metroid to zawsze był jeden wielki dungeon.

 

Jezu, możemy rozmawiać o Metrodzie, spierać się, wstawiać nie wiem - memy, wszystko. Kocham was.

Link to comment

Zmiana developera, hmm? Mnie akurat trójka nie podeszła, nie wiem dlaczego, chyba ulotnił się gdzieś klimat zaszczucia, za to dwie pierwsze części skończyłem na 100%, nie wiem, czy dwojka nie była nawet lepsza, no ale jedynka to jedynka, dla mnie w ogóle jedynka na Gacka była pierwszym Metroidem w jaki grałem :). Nie ma jak zacząć od razu z grubej rury, nie pamiętam ile czasu minęło, zanim wcisnąłem start, bo ekrany startowy z muzyczką wgniótł mnie w fotel, a późnych masa momentów, niezwykłych, jak statek pod wodą i ta minimalistyczna muza, heh. Pozdrawiam zdrowe wariaty ;).

  • Upvote 1
Link to comment

Mam nadzieje ,że seria zmieni się równie mocno co Zelda. Jest potencjał na hit pokroju Zeldy, chociaż osobiście chyba wolałbym żeby robiło to Retro. Japończycy nie mają ręki do widoku FPS. Nie pokazali nic, możliwe ,że trzymają coś na inne targi i chcą dowalić później. Jeśli jest inaczej to pewnie poczekamy na premierę do 2020 roku.  

Edited by Ukukuki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.