Observer
Użytkownicy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
-
- GTA VI
Ja nie rozumiem po co kupować najpierw digitala, a potem drugi raz płytę na tę sama platformę. Jak coś to płytę wezmę już na next geny, bo pewnie będzie w bundlu z konsolą tak jak było z PS4.- GTA VI
Jesteśmy w takim wieku że niektórzy mogą nie dożyć nawet premiery GTAVI.- GTA VI
Nie powiem ja też, trochę mnie to zasmuciło. Pozostaje miec nadzieje że to jakiś team c pisał dodatki do online. edit. kurwa oglądam dalej ten film i te sceny z GTA online wyglądaja i brzmia jakby je pisał ubisoft do watch dogs, nie ma w ogóle klimatu Rockstar.- GTA VI
I tak będzie mnie to wkurwiać. $80, pudełko bez płyty i jeszcze wycięte lokacje.- GTA VI
Chuj mnie te fryzury, ale wyobraź sobie że na mapie będziesz miał lokacje do których nie możesz wejść. Pewnie jeszcze jak otworzysz mapę to będą jakoś specjalnie podświetlone żebyś cały czas widział że czegoś ci brakuje. Poza tym to nie tylko fryzury ale także warsztat samochodowy.- GTA VI
Tekst "Only open for business with the Ultimate Edition" raczej sugeruje ze w normalnej edycji akurat ta lokacja będzie zamknięta.- GTA VI
W chuj zawartości jest zamknięte za tą edycja ultimate. Ciekawi mnie ten tuning najbardziej, to co bez edycji ultimate nie będzie tuningu? Czy tylko jakiegoś jednego z warsztatów, a inne będą? I tak gówno, podjeżdżasz pod jakiś biznes, a tu komunikat "tą lokacje odblokujesz tylko w edycji ultimate, czy chcesz przejść do sklepu?".- GTA VI
Rockstar po prostu dobrze zakłada że gracze to frajerzy, najpierw kupią cyfrówkę, potem im się wyda na płycie to kupią drugi raz, a potem trzeci raz na PS6/PC, no i oczywiście czwarty raz na PS7. Wiem to, bo jestem tym frajerem. Kupiłem GTAV trzy razy.- GTA VI
I na premierę o północy jebną serwery.- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
- PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Wy czujecie jakąś potrzebę zmiany generacji? Ja mam wrażenie że ta generacja się jeszcze nie rozkręciła. Druga sprawa że wiele starych gier wygląda lepiej niż to co teraz wychodzi, więc to nie sprzęt jest najwidoczniej blockerem. Oczywiście kupi się, ale to bardziej jak wymiana telefonu na nowszy, a nie jakiś przeskok generacyjny.- GTA VI
Sracze, łbie popsuty. Aż sobie sprawdziłem co ty za gówno wrzucasz - gameunlocked26 - profil powstał w marcu tego roku, jest to typowa farma contentu srająca po 100 postów dzienne, typowy slop profil sterowany przez AI. I nagle jest zagrana karta rasizmu, wymyślony problem pod kliki, odpalona promocja, 8 milionów zasięgu. No i oczywiście masz rolę w tej machinie, bo jeszcze screeny tego sztucznie wytworzonego pod gównoburzę posta screenujesz i rozsiewasz po sieci jak pożyteczny idiota, udając że to wszyscy "gracze " w jakiejś komitywie to stworzyli, wcześniej dyplomatycznie przegłosowując jednomyślną zgodę że tą babkę trzeba przekolorować. No nie trzeba, "gracze" tego nie wymyślili, wymyślili to ragebaiterzy pod zasięgi a ty łyknąłeś przynętę pełną mordą i się oburzasz, a jeszcze to oburzenie rozsiewasz po sieci, robiąc im darmową reklamę. Wstydź się.- GTA VI
Pamiętam raz kupiłem preorder jakiejś kolekcjonerki to się okazało że miała opóźnienie przez produkcje gadżetów i ci co kupili normala już grali, a ja czekałem jeszcze tydzień Od tego czasu żadnych preorderów żeby się znowu tak nie wjebać. Swoją drogą GTAV kupiłem na nocnej premierze w Empiku, takie coś powinni powtórzyć przynajmniej masz pewność że zagrasz w wersje pudełkową, a nie że paczka gdzieś utknie.- GTA VI
To koło widokowe nie ma odbicia w wodzie, przykro mi ale trzeba to dopracować i opóźnić premierę o kolejny rok. - GTA VI