Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

devilbot

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. devilbot odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.
  2. Zaraz się okaże że nic nie zamkną a schreier pisze i gada bzdury i zmienia zdanie jak chce Zwykła nagonka na Xboxa
  3. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Tak, a jeszcze wszyscy bohaterowie i przeciwnicy w sumie też mają swoje przemiany w formę ouroboros, która przypomina dawne anime czy seriale jak kamen rider czy karas
  4. Widziałeś jak to surowo wygląda? I wyszło na wszystko nawet na Xboxa. No i co to za zdjęcie, gdyby jeszcze pokazał że kupił
  5. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Jak już jestem w temacie to mam też przy sobie screeny z najlepszej nowożytnej serii jrpg w tym przypadku część trzecia sagi Xenoblade. Jak widać po obrazkach interesują mnie w tej serii pojazdy, a nie mangowe dziewczynki:
  6. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Nie trafiłeś od dawna nie jesteśmy braćmi. Drozdu stamtąd wyszedł dawno temu, a mnie Mysza7 wyjebał bo napisałem "Wolna Palestyna" Żeby nie robić offtopu to wrzucę screena Pikmin 4 i kirby
  7. devilbot odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Na biednego nie trafiło
  8. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Szkoda, że ograłeś w gp za grosze i przez takich jak Ty kolejne studio prawdopodobnie pójdzie pod nóż. https://www.xboxachievements.com/news/aphelion-life-is-strange-studio-dont-nod-financial-uncertainty/
  9. Najlepsza konsola cena do jakości series s. Za 900zł zagracie w gearsy e day i GTA VI a na PlayStation w gearsy nie, a na pc za 20tys w GTA nie hehe
  10. Taki konsument nie potrzebuje nowej konsoli, na starych wciąż zagra w fortnite, Minecrafta czy gta 6, a nowa część dopiero za 25 lat
  11. Nie widzę problemu, przecież można już zacząć odkładać
  12. devilbot odpowiedział(a) na ASX temat w Kącik Wyścigowy
  13. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    No tak chcę odblokować wszystkie misje a potem challenge porobie ale bez spiny
  14. Co powie że konsola droższa bo drogi ram który to Microsoft sam skupuje i jest tego przyczyną
  15. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    No misje trwają max 5 min a jest ich w jednym przejściu 7. Na normalu jak skończyłem to zostało mi jeszcze 14 żyć. Raz zginąłem w tym czołgu bo zapomniałem, że skakanie jest. Jak grałem w to za dzieciaka to mi się wydawała kosmicznie trudna gra.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.