Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Raziel81 temat w Rock
    Jak się nazywa, kiedy muzyk zespołu Tool wsadzi penisa do kubka po kawie? Lattefallus.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Lipa temat w Kącik Sportowy
    Anglia bębni w bramkarza Czarnogóry jak w stary bęben, niestety gola ciągle nie ma.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na Lipa temat w Kącik Sportowy
    Klose jak zawsze strzelił, niesamowity jest ten koleś. Wszedł do Top 15 najlepszych strzelców reprezentacyjnych w historii (i top 3 wśród Europejczyków). Jak zawsze strzelił też Huntelaar i człowiek zaczyna się zastanawiać, jak by wyglądał Mundial, gdyby były milanista grał w pierwszym składzie Oranje zamiast Robina "120 minut nicości" Van Persiego. Ze spraw bukmacherskich: postawiłem odruchowo na grono pewniaków i... na Anglię w starciu z Czarnogórą. Nierozważnie - Czarnogórcy to jednak dobra reprezentacja i nawet nie chcę, żeby przegrali ten mecz. Po pierwszej połowie 0-0. Jaja we Włoszech, Serbowie ostatnio mają słaby okres, najpierw 1-3 z Estonią, później rozpierducha w Belgradzie, a teraz to.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Wiolku temat w Region Filmowy
    Oglądasz Disney Channel, więc to twoją opinię już na starcie przekreśla.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Wiolku temat w Region Filmowy
    Ja też nie jestem fanem fejsbuka, ale czy z tego ma wynikać, że film o jego założycielu od razu będzie zły? Nie jestem też fanem nazizmu, a widziałem sporo dobrych filmów o Hitlerze. Nie mówiąc już o tym, że nie jestem fanem przemocy, a widziałem sporo dobrych filmów o przemocy... No nie wiem, nie widzę w ogóle związku między tymi kwestiami. Fincher ma moim zdaniem więcej wtop, ale nie przywiązuję do jego nazwiska wielkiej wagi. Uważam, że ma kilka godnych uwagi filmów i ani jednego wybitnego. "Zodiac" był najbliżej, ale już "Benjamin..." to po prostu dobrze opowiedziana historia... tyle że historia kiepska, więc i film ostatecznie uznałem za kiepski, chociaż oglądało mi się go bardzo przyjemnie. Fincher to nie jest jakiś geniusz, jakość jego filmów jest mocno zależna od scenariusza. Dla mnie ten film to bardziej "nowy Sorkin" niż "nowy Fincher". Ze dwa lata temu (a rok temu na pewno) już było wiadomo, że "Social Network" będzie dużym wydarzeniem, bo po prostu wszyscy się jarali scenariuszem, a posady reżysera jeszcze wtedy nawet nie obsadzono. Tak samo teraz wiadomo, że dużym wydarzeniem będzie "Muppet Man", bo chociaż produkcja filmu jest w powijakach, to takiego scenariusza chyba nie da rady zepsuć.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Wiolku temat w Region Filmowy
    A jakie są tematy dopuszczalne w filmach? Hodowcy krów w zachodniach Stanach USA na początku XX wieku? Druga wojna światowa? Biedne dzieci w Brazylii?
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Niedozwolone.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na z2djtkose temat w Region Filmowy
    Chcemy kut.asa jak w "Antychryście".
  9. ogqozo odpowiedział(a) na z2djtkose temat w Region Filmowy
    W tym filmie Żmuda-Trzebiatowska też gra. Nie wiem, jak z Glinką. Na plakacie jej nie ma. Proponuję zmienić tytuł na "Karol: człowiek, który pieprzył laski".
  10. ogqozo odpowiedział(a) na z2djtkose temat w Region Filmowy
    I to nie po ustach.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na z2djtkose temat w Region Filmowy
    Skąd wiesz, może Arnold Schwarzenegger będzie miał cameo.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na z2djtkose temat w Region Filmowy
    To ma być horror?
  13. To wytłumaczenie jest tak śmieszne, że aż musi być prawdziwe.
  14. xd
  15. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    jaki komik Na żywo ten numer robi lepsze wrażenie.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    słaba muzyka > mocne pierdzenie
  17. NBA

    ogqozo odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    To nie jest porządna koszykówka. Te mecze bez stawki są nudne po prostu, to jakby oglądać trening otwarty. Tak, są spektakularne zagrania, ale kiedy grasz sparing z Pistons, czy to może robić wrażenie? Idę spać.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Nie jestem pewien, czy obchodzi mnie zdanie kolesia, dla którego zespół 3 grajków podbijający serca młodych ludzi to definicja "przełomowości". Hm... czekaj... tak, jestem pewien - nie obchodzi mnie.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Przełomowi w czym? No jeszcze Pink Floyd rozumiem, że nagrać 15 minut pierdzenia i nazwać to piosenką to niezły przełom w muzyce, ale Nirvana waliła piosenki rockowe na zasadzie zwrotka-refren-zwrotka-refren. No dobra, połączyli pewien pop z agresją, ale czy Stooges nie zrobili tego samego?
  20. ogqozo odpowiedział(a) na xzdunx temat w Kącik RPG
    - szóstka - ósemka - czwórka - nic Tyle w temacie od człowieka, dla którego FF7 nie był pierwszą grą video w życiu. Można zamykać chyba.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    No, wolę słuchać muzyki niż pierdzenia i jęczenia, tak że mamy bardzo rozbieżne gusta.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    No, widziałem jak się rozgrzewali przechodząc rynkiem. Byli jeszcze słabsi niż Pink Floyd.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Sam nie wiem, tworzą nudną i chu'jową muzykę to ich spontanicznie hejtuję.
  24. NBA

    ogqozo odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    Hmm, Heat wreszcie zagrają, obejrzałbym sobie ale nie za bardzo mam warunki, shit.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Do Pink Floyd i Toola dopisuję The Clash. Generalnie lubię ich posłuchać, ale będę bronił dzielnie tezy, że "Combat Rock" to najgorsza płyta wszech czasów.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.