Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Wy jakąś szajbę macie z tym Arboledą. Jakiś inny mecz oglądaliście. Przecież dwa pierwsze gole to jest ewidentnie wina Kotorowskiego. Trzeci też mógłby nie paść, gdyby ktoś dobry stał w bramce. Kotorowski totalnie spieprzył Lechowi zwycięstwo. Arboleda? Miał słabe momenty, ale parę razy uratował Lechitom skórę. Serio, załóżcie okulary jak macie wadę wzroku, a później piszcie swoje wywnętrznienia na forach.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Lol, chyba ślepi jesteście. Kotorowski zawalił tego gola, zdejmijcie klapki i zobaczcie powtórkę. Chyba że mówiłeś o Juve.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Oglądamy historię polskiego futbolu. To nic, że Juventus to tylko nazwa, obecnie słaby zespół. Czemu nie gra Storari? Manninger jest słaby jak cholera. Przez niego Lech już dwa razy zaflirtował z wynikiem 3-0.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Postawiłem piątaka na to, że Lech nie przegra. Więcej nie miałem odwagi. Teraz trochę żałuję. Nawet jak się uda, to zarobię 13 zł, zaje'biście.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na puszkin temat w Alternatywa
    piekne
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Ibrahimović potwierdza swoją opinię zawodnika sympatycznego, mającego doskonały wpływ na atmosferę w szatni.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Z tego co widziałem, dobry mecz, był groźny w ataku, grał efektownie, walczył, na pewno się wyróżniał w Twente.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Wow, 1 punkt przede mną. Mam tylko jedną drużynę i trochę pecha. Bale był niezwykle aktywny w ofensywie i powinien mieć asystę. Malouda bez dodatkowych punktów to absurd, kto by się tego spodziewał. No i czemu nie grał Yildrim, najlepszy gracz Bursasporu? Ech. Nic to, 207. miejsce w Polsce to ciągle pozycja do ataku.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    W WLM mam 165. miejsce, czyli pewnie wyższe, niż każdy z zespołów Obso. Niestety to dalej mało, bo jutro sporo spadnę wskutek posiadania tylko trzech piłkarzy (Fabregas, Malouda, Marcelo). Jednak Fabregas i Malouda powinni wyhaczyć sporo punktów, co powinno razem dać co najmniej 80 za kolejkę, b. dobry wynik dający nadzieje na przyszłość. W UEFA jestem pierwszy i powinno tak zostać, bo mam na jutro pięciu piłkarzy, w tym Pepe i Vermaelena. Generalnie jestem na miejscu ok. 2500, co brzmi kiepsko, ale patrząc na prawie 200 000 drużyn, można powiedzieć, że jestem wręcz w czołówce.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Aa, miałeś na myśli ten oryginalny "Zgon na pogrzebie". No tu ci nie pomogę, bo dla mnie "angielska komedia" to oksymoron. Zwłaszcza, że takie filmy rzadko powstają, Brytyjczycy raczej idą w sitcomy. Spróbuj "Było sobie kłamstwo" i "In Bruges".
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Fantastyczny gol Marina. Jeden z większych talentów tego sezonu póki co.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Mecz Twente-Inter podobno ciekawy, ale nie chce mi działać. Może zostanę przy Werderze, Marko Marin wymiata. Szkoda, że już nie dueci z Ozilem.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Kurde, widzę, że Yildrim w ogóle nie gra. Kijowo. On by Valencii nastrzelał.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    14* goli w 45 minut, sporo się dzieje. Będzie skrótów do oglądania. * edit: więcej
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Diego Milito samobój, muszę to zobaczyc.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Powinien być karny dla Werderu. Ewidentna ręka w polu karnym po strzale Marina. Shiiiit.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Barca już 1-1, dzieje się. Kijowo, ze Valdesa wsadziłem w ostatniej chwili. Nawet nie wiedziałem, ze Govou poszedł do Panathinaikosu.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Mam nadzieję, że Bale dostanie asystę.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    LM ruszyła! Podniecająca jak nigdy! Barcelona czy Real? A może Ancelotti przebije Mourinho albo Benitez mu dorówna? A może wszystkich zaskoczy Partizan Belgrad? Ach! Jakie mecze oglądacie? Ja Werder-Tottenham, powinno być ofensywnie. Marko Marin wymiata. Gareth Bale jeszcze nie.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Luzik, zmieniam go na Sercaka Yildrima i wrzucam Valdesa do bramki. Obecnie mam w sumie identyczny skład na WLM i UEFA, tylko Gareth Bale jest w WLM, bo obrońca, a w UEFA mam Vermaelena.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Ja mam IP polskie, więc widać to nie to. Nevermind, będę wymiatał w lidze fanów Partizana Belgrad.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Mówcie mi, gdzie do Polanda się zapisuje w tym UEFA, bo chcę nie tylko być najlepszy na świecie, ale też w Polsce.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na psx18 temat w Hardware
    To musi być straszne.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    E tam, typowanie wyników, WLM ciekawsze. Jak się tam na UEFA zapisać do grupy "Poland"?
  25. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Dołączyłem, widzę, że już 10 zespołów. Skład trochę inny, bo inne kwoty pieniędzy. Przeraża mnie to, że mam bardzo popularnych graczy, czterech z nich ma ponad 10 proc., w tym Fabregas ponad 20 proc., a Messi 50 proc. Zastanawiam się, czy czegoś nie zmienić, odważniej pójść. Może wrócę do Eduardo, Marko Marina itp., tylko że w UEFA można mieć tylko dwóch zawodników naraz z danego klubu i jest jeszcze trudniej. Ale muszę przyznać, że to chyba lepsza gra. Wymaga więcej skilla, a mniej SMS-ów. Lubię ją, chociaż po siedzeniu tak długo nad WLM nie mam już sił, by dopracować skład.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.