ogqozo
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Treść opublikowana przez ogqozo
-
Przeglądarki internetowe
Nadal nie do końca rozumiem, o co tu dokładnie chodzi, ale wygląda na bardzo przyszłościowy zabieg. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się w Firefoksie.
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
No bo w końcu inteligencja wrodzona a wiedza nabyta to 2 różne rzeczy. ^_^ No bo w końcu w "Milionerach" doktorzy i profesorzy nie wiedzą, co jest napisane na indyjskiej fladze, a pytanie za miliony dotyczy tego, jak miał na imię trzeci muszkieter. Nie no, sorry, ale akurat to przesłanie w "Slumdogu" jest tak na maksa naciągane, że nie pozostaje nic, jak wyśmiać. Podpowiedź: idźcie do "Milionerów" i zobaczcie, że tak naprawdę to pytania nie są tak łatwe i nie wystarczy znać flagi swojego kraju i Dumasa, by wygrać główną nagrodę. Ergo - dzieciak ze slumsów nie ma żadnej szansy, by coś takiego wygrać (a nawet wziąć udziału). Ja wiem, że to jest baśń i tak ma być, ale cóż - mnie to nie zdołało przekonać.
-
Poleć coś w stylu...
No widzisz, a dla mnie "Wątpliwość" i "Plac zbawiciela" to dwa bieguny. Zupełnie o czym innym filmy, i na czym innym polega ich siła, artystycznie też zupełnie inne podejście. Tymczasem Haneke i Krauze to IMO przynajmniej, hm... zbliżony klimat? W każdym razie jest coś dosadnego w tych filmach, coś o człowieku, co IMO spowoduje, że będą się podobać. Choć jestem pewien, że część osób lubi tylko jednego reżysera z tej dwójki.
-
Scribblenauts
Trzeci z największych portali o grach na świecie, GameSpy, również uznał Scribblenauts za najlepszą grę na E3. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, by któreś większe medium wybrało na Grę Targów pozycję na kieszonsolkę, a co dopiero tak jednogłośnie. Zapowiada się coś bardzo ważnego, czego jeszcze nie widzeliśmy, co może zmienić kierunek, w którym podążają gry video. Zachwyt krytyków to co prawda nie to samo, co popularność w sklepach, ale mam coraz mocniejsze wrażenie, że to będzie system-seller.
-
Poleć coś w stylu...
W klimatach "Placu Zbawiciela" to może Haneke, np. "Funny Games".
-
NBA
Prawda, że śliczni? Ogólnie nie chce mi się gadać o finałach, no kurde, na pewno trochę mnie zawiodły. Oba zespoły grały gorzej niż to, co pokazywały wcześniej. Playoffy były całościowo świetne, ale finał bez wyrazu, zbyt jednostronny i bez prawdziwej walki. Chyba zgadzam się ze stwierdzeniem, że obecność Celtów lub Cavs w finale zaowocowałaby większym widowskiem. A tak, nawet Gortat sobie nie pograł za bardzo.
-
Linki do szatanowej muzyki
Atakuj, Obso!
-
Poleć coś w stylu...
Ej no, "Lewy sercowy" jest spoczko. Nie do uwierzenia, że P.T. Anderson to zrobił z własnej woli, ale i tak dobry film. Dobry film z Sandlerem, kurde.
-
Scribblenauts
Dokładna jest jeszcze do ustalenia. Wczesna jesień w Stanach, późna jesień w Europie. Sądząc po tym, bo było na E3, raczej zostanie to dotrzymane. Tutaj: http://tinycartridge.com/post/124092286/a-...t-scribblenauts Kilka zdań o wizycie w studiu 5th Cell. Kolesie wyglądają tak:
- Ninny 64
-
Porządna myszka do laptopa
Sam używam Logitecha V450 Nano - bardzo polecam. Mała, wygodna, nadajnika nie trzeba wyjmować przy noszeniu laptopa, bo ma długość milimetra. Nie wiem, czy nadaje się do gier, no ale kto gra na laptopie.
-
Nine Inch Nails
Najpopularniejsze albumy podanych przez mnie wykonawców też można znaleźć na Laście, więc do dzieła!
-
Nine Inch Nails
Ministry, KMFDM, Marilyn Manson, Lard, Front 242, Fear Factory, no i wiele innych, o których nie chce mi się myśleć. W zasadzie tol co wymieniłem, jest nieco cięższe od PHM, ale przecież nie umrzesz, jak posłuchasz czegoś cięższego.
-
Czy piractwo jest kradzieżą?
Bo jak piracisz jestes ch.ujem - tak samo jak karadniesz komuś samochód. tak odchodząc od sprawy: jak byś przypadkiem zobaczył, że twoja matka ściągnęła empetrójkę, nazwałbyś ją chu.jem? Tak. to tfoja stara to ch.uj bo nie wierze ze za gnoja nie nagrywala z radia przebojów na kasete magnetofonową. JAK MOGŁA! OKRADALA CZESIA NIEMENA! Konsola jak i auto nie sa przedmioty bez ktorych nie mozna sie obyc, wiec jak kogos nie stac na niego to nie kupuje bo - nie masz kasy na gry ale na konsole za 800zl jest wiec gry sie pobiera i wypala na plycie o wartosci 5-6zl, jesli ktos nie ma kasy na auto to zawsze moze jakies ukrasc i sobie tankowac na stacjach chyba ze ma jakies zrodlo gdzie nie musi placic Piractwo ma się tak samo do kradzieży auta jak zgniecenie muchy do zabicia człowieka. wrong jak zfragowanie czlowieka w KZ2/GoW2/R2/Q3/CS itp do zabicia człowieka. Musisz przemawiac zrozumialymi porownaniami. Czelo! To może bardziej zrozumiale :Piractwo ma się tak samo do kradzieży auta jak małe złodziejstwo do duzego-prościej się nie da- i akurat w tym przypadku to porównanie ma jakieś oparcie prawne, natomiast jporównanie z fragowaniem, ....no coments Bardzo trafne stwierdzenie: jak mniejsza kradzież do większej. Tak, chciałem to wszystko zacytować.
-
Ulubione laski z gier
Tak, my też!
-
Najlepszy klub w historii
Puchary krajowe się nie liczą. Zwycięstwo z burakami z Brazylii jest chyba nieco więcej warte niż jakieś tam mistrzostwo Hiszpanii.
-
Scribblenauts
To jest podkreślane przez sporo osób, które w to grały - że takie coś im się wydawało niemożliwe do zrobienia, zwłaszcza przez jakieś tam małe studio 5th Cell. A jednak. Poziomów mają być "setki", ale jak to sobie pomnożysz przez ilość możliwych rozwiązań, to ci życia nie starczy, żeby wszystko zobaczyć.
-
Scribblenauts
Jak ktoś się nie orientuje, to obowiązkowa jest lektura testu, jaki przeprowadził Joystiq: http://www.joystiq.com/2009/06/05/scribble...-flying-colors/ Scribblenauts wyczarowało takie rzeczy jak: molecule, narwahl, lutefisk, stanchion i joystick. Natomiast poległo na słowie "plumbob", którego obecność obiecano w wersji finalnej. Uprzedzając pytanie: nie wiem, co to jest "plumbob".
-
Scribblenauts
Gamespot uznał Scribblenauts za najlepszą grę na E3... żeby tylko. Zachwytom nie było końca, polecam zobaczyć wideo na ich stronie, każdy redaktor mówi o grze jak o ósmym cudzie. Wspominają m.in. o tym, jak bawiąc się słowami zabili meduzę, przyzywając lustro, albo wrzucili toster do wody i zabili rekina. Niesamowita sprawa, te wszystkie rzeczy naprawdę tam są i działają. Ja to chcę.
-
Knights in the Nightmare
- Mastodon
- Mastodon
- Mastodon
- TRANSFERY
Okazuje się, że jeśli chodzi o okres, na podstawie którego można oceniać wartość klubu, to najważniejsze jest 6 lat. Nie cała historia, nie ostatni sezon - tylko ostatnie 6 lat. To idealny, najbardziej oczywisty przedział czasu. Zupełnie przypadkowo, akurat w ciągu ostatnich 6 lat można tak opisać osiągnięcia Milanu, by nie wyglądały jak porażka. Można też w ten sposób udawać, że Milan nie dostał ostatnio w dupę od zespołu, który nie załapał się nawet do górnej połowy tabeli bardzo słabej ligi niemieckiej.- TRANSFERY
No przecież od dawna wiadomo, że Obso tak dobiera statystyki, żeby wychodziło, że Milan jest najlepszy. Co ty, nie orientujesz się nic w forumingu.