Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. Lens of Truth się to nazywało w Okarynie. "Soczewki prawdy". No i fragment zwiastunu Twilight Princess wskazywał, jakby ten gadżet miał powrócić. Tak czy siak, wiadomo, co było pierwsze i Okami trudno nazwać innowacyjnym.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    Ciekawy artykuł o rosnącej potędze Manchester City: http://rafalstec.blox.pl/2008/09/Czy-2-mln...poszedl-za.html Rafał Stec zwraca uwagę na ciekawą kwestię - bardzo rzadko za sporą kwotę piłkarza kupuje klub słabszy od mocniejszego, a teraz coś takiego się zdarzyło. W sumie nie dziwi mnie to. Mało który piłkarz chciałby zamieniać po prostu klub na słabszy dla samej wyższej pensji. Nie dlatego, że żadnemu nie zależy na pieniądzach. Po prostu: jaki klub (i w ogóle: jaki pracodawca) chciałby kupić i opłacać kogoś, któremu zależy tylko na kasie? Kto zagwarantuje City, że gdy Robinho dostanie wyższą ofertę, to nie wykręci im takiego samego numeru, jak teraz Realowi? Powie: "oddajcie mnie, bo jak nie, to i tak nie będę grał"? A kasa w kontrakcie leci, więc nie ma sensu go zatrzymywać. Wreszcie: jacy piłkarze chcą mieć jako kolegę gościa, który swoich poprzednich kolegów zupełnie po chamsku zostawił, bo mu ilość zer w kontrakcie nie odpowiadała? Naprawdę, nie wróżę Robinho lekkiego życia, choć talent ma wielki. Zresztą, City to nie jedyny klub, którego sprawa dotyczy. Sam Real chciał przecież pozyskać Cristiano Ronaldo, który podobno w taki sam sposób szantażował Fergusona.
  3. Pytajcie po wakacjach. Dla mnie możecie być 50-letnimi gwałcicielami.
  4. Star tak pisał, ale to były tylko jego domysły (albo gości z IGN-u), na podstawie zwiastunu. Próba analizy krótkiego filmiku. Oparta nie na tym, co było pokazane w Okami (przypominam, że gry były tworzone niemal równocześnie, i to raczej TP wcześniej), tylko na tym, że taki gadżet był w Okarynie Czasu.
  5. Się zobaczy. Ja lubię pomagać ludziom.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Wiem, mi na Firefoxie też, dlatego mówię, że dopiero na nowej przeglądarce to zauważyłem;].
  7. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    A propos. Sprawdzam sobie tę nową przeglądarkę, Chrome, i przypominam sobie, że w necie jest coś takiego jak reklamy. Osoba, która nadzoruje ich dobór na portalu Last.fm, nieco zadziwia. Gdzie jak gdzie, ale tam reklamować medaliki z Jezusem i Maryjką? http://img84.imageshack.us/my.php?image=mariajq8.jpg
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Sarge temat w Dexter
    Tak to już jest z tłumaczeniem dla lektora, że trzeba skracać, ile się da. A przekleństwa chyba nie są najważniejszą i kluczową sprawą w scenariuszu.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    Nie byłem jedynym, który wątpił, czy Torres sobie poradzi. On tak, ale nic to nie daje Robinho. Przypadek Hiszpana nie oznacza od razu, że Premiership jest ligą dla każdego.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    To głupie pytanie, ale... czemu to uczynił?
  11. ogqozo odpowiedział(a) na szeni temat w Szmaty
    Tak chodzę do szkoły zazwyczaj.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    W zasadzie to płyta już mi się znudziła. Dla mnie to taka mieszanka piosenek z "Kill 'Em All" i czarnego, do tego brzmiąca jak "St. Anger". Muzyka sprzed 20 lat, no cóż, jest w tym coś fajnego, ale i ma to swoje wady.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Haha, najpierw mi zniknęła, a teraz chyba wszystkim.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Scorp1on temat w Software
    Sprawdziłem kilkadziesiąt, nic nie działa. Na Fx owszem. Nie wiem, no ale to jest beta, a wczoraj nikt o tej przeglądarcie nie wiedział, więc i tak działa nieźle.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Pierwszy kawałek w sumie najlepszy, podobają mi się też 3 i 7. Ogółem płyta dla fanów jest, jak sądzę, naprawdę wspaniałym podarkiem. Każda piosenka jest długa i ma jakby kilka części. O żadnym kawałku nie można powiedzieć, że jest kapowaty. W pewnym sensie jest to naprawdę epicka płyta. Można słuchać każdej piosenki po kilkanaście razy, żeby wyłapywać wszystko.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na Scorp1on temat w Software
    Pewnie mam po prostu taki bufor ustawiony w Fx, że nowa przeglądarka musi wypaść słabiej, jak wszystko pierwszy raz ssie tylko z sieci. Teraz już jakby szybciej działała. A YouTube nie chce działać, ciągle się pokazuje, że video no longer available.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Dobry.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    To jest najbardziej znany zespół metalowy wszech czasów i wydał swoją pierwszą udaną płytę od 20 lat. Jak ma nie być hype'u? Naprawdę, mi się podoba, jeśli ktoś się zgrywa, to nie ja. Jest dużo riffów jak na razie, zaskakująco dobre brzmienie. Długie piosenki, które nie nużą. Zresztą zaraz sami będziecie słuchać, to zobaczycie.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Faktycznie, to nie fake.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Niech ktoś znajdzie 256 kbps lepiej.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Już się dam nabrać... No ale dobra, ściągam, co z tego, że jakość z dupy. Mam nadzieję, że mój antywirus mnie ochroni przed złem.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Scorp1on temat w Software
    Mi na razie muli jak cholera, jak się ładuje naraz kilka kart. Jedna szybciutko. Ściąganie plików kiepsko rozwiązane. YouTube nie chce działać. Greah - to nie są ostatnio odwiedzane, tylko najczęściej odwiedzane. Strona otwierająca jak dla mnie dobra, intuicyjna.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Słyszałem o tym... ale tylko dwa utwory na orkiestrze? Buu;(. Tak naprawdę to czekam całe moje życie na to, żeby w końcu wszystkie kawałki z CT usłyszeć w wykonaniu orkiestry, a nie jeden na 5 lat. Te kompozycje są tak genialne, ale 16-bitowa jakość naprawdę zostawia sporo do życzenia. Już za czasów PSX-a mnie to kłuło, jak się przełączało z CT na Chrono Cross, gdzie smyczki brzmią już jak smyczki, a nie jak syntezator. Myślałem, że może teraz, ale jednak Square-Enix stać tylko na zwykły port ze SNES-a po 14 latach, no rewelacja. Oni są wredni, ale obawiam się, że i tak kupię tą grę.
  24. Dla mnie Minish Cap było... OK, jak na Zeldę. Generalnie seria nie schodzi poniżej pewnego, niewiarygodnie wysokiego poziomu. Żeby się z tego grona wybić, trzeba prawdziwego geniuszu. Jak dla mnie to tylko jedna odsłona serii wydana na kieszonce ten poziom osiągnęła - Link's Awakening, które w chwili premiery było po prostu... wooow.
  25. To by było ciekawe, biorąc pod uwagę, że TP zapowiedziano rok wcześniej. Idąc tym tokiem myślenia, to Okaryna Czasu też co nieco zgapiła od Okami, ba, nawet Pong zrzyna z Okami po całemu. No i przy takiej argumentacji faktycznie można nazywać tą grę innowacyjną i godną oceny maksymalnej. Wiele osób tak sądzi. Phantom Hourglass generalnie nieco zawiódł i nie ma co tego ukrywać.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.