Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. Jezu, jakie tłumaczenie. Wiesz, że się mylisz. To oczywiste, że gdyby nie było możliwości kopiowania gier, to część z tych, którzy obecnie piracą - kupowałaby oryginały. Można się kłócić, jak duża to część, ale twierdzić, że piracą tylko ci, którzy i tak by nigdy nie kupili gry - to na pewno nieprawda.
  2. Yeah, za(pipi)isty postęp.
  3. Innymi słowy - jeśli w następnym miesiącu nie dostaniesz wypłaty, to nie martw się. Nic nie straciłeś! Po prostu nie zarobiłeś, a to żaden problem.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Mathiu temat w Alternatywa
    No (pipi), raczej. Płyta zgarnie sporo wyróżnień dla albumu roku, to pewne. U mnie jest w okolicach czołowej piątki 2008 na razie, ale Fleet Foxes nie podskoczy.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Nie wiem, jak można w ogóle mówić o Metallice w kategorii "kto jest bardziej brutalny". Tu nie o to chodzi. W Metallice chodzi o riffy. Póki one były (do Black Albumu) - było dobrze. Takie "Kill 'Em All" to same riffy - wszystko inne ssie, brzmienie jest fatalne, ale zestaw melodii kapitalny i to wystarcza. "St. Anger" to jest koszmar, koszmar, to jest coś strasznego. Wszystkie piosenki.
  6. Wii

    ogqozo odpowiedział(a) na T0MEK temat w Wii
    1. Nie podłączałem konsoli do sieci, ale z tego co słyszałem, to osobno... 2. Jw. Ale Zelda na pewno jest, za 1000 punktów (w zależności od waluty - będzie ok. 30-40 zeta). 3. Poprzez karty SD... no i tyle, z tego co wiem. Ogólnie słabo to wygląda, jak ktoś chce ściągać dużo. 4. Smash Bros. A reszta to kwestia gustu, nie wiem, czy są jakieś gry na Wii, które by się każdemu podobały.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Hela temat w Wii
    To nie jest oficjalne wideo producenta, tylko wyciek... Na Gonintendo.com wrzucono ten filmik, to kazali go usunąć.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    W "powiązanych nagraniach" jest wywiad z Larsem, który tłumaczy, skąd takie brzmienie. Myślałem, że to zrobili głupi producenci, ale nie - on sam tak zrobił, po prostu odłączając sprężyny od werblaXD. Uznał, że dzięki temu brzmienie będzie bardziej "wściekłe"XD. A wyszło, hm... puste. Niespodzianka.
  9. http://ratujtybet.org/aktualnosci/2008_08_...0_Tybetanczykow Zbrodniczy reżim? A gdzie tam!
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Tak to zazwyczaj jest z albumami i produkcją, że we wszystkich utworach instrumenty brzmią tak samo. Ja czuję w tym straszny plastik, jeśli chodzi o wokal i bębny, tego się obawiałem. Ja tego nie lubię. Jestem fanem akustycznie brzmiącej perkusji, jak na "Rocks" Aerosmith, albo płytach Steve'a Albiniego. A wokal, jak mówię, Mars Volta. Jakby wzięli po prostu nagrany wokal Hetfielda w pustej salce i brzmiałoby jak na koncercie, byłoby IMO 100x lepiej.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Nie żebym jakoś nienawidził. Po prostu nie pałam do nich miłością. Nigdy nie pociągało mnie ich brzmienie.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Jest 5 piosenek, każda po dwa razy. Nie lubię Doorsów.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Czemu piosenki się tak samo nazywają?
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Ja o tym właśnie mówię. Puchar UEFA. Wisła nie robi nic, żeby się do niego przygotować. Tak jak nie zrobiła nic, żeby mieć mniej problemów z Beitarem.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Słucham na razie "Day That Never Comes", po świetnym IMO na żywo "Cyanide", no i... nie podoba mi się produkcja albumu. Zwłąszcza wokal! Strasznie poprzerabiany cyfrowo, bez mocy, brzmi jak z Mars Volty. Rubin popsuł to, dla czego tyle osób chodzi na koncerty Metalliki - dojrzały i szczerzy głos Hetfielda. Kompozycja na razie średnio, ale "Cyanide" po 10 przesłuchaniach strasznie mi przypasowało, więc zobaczymy. Coś jest w tej muzie przyciągającego, coś, czego nie było od czasów czarnego albumu.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na Enkidou temat w Kącik RPG
    Ja po prostu jestem tak bardzo spragniony świetnego jRPG-a, z refleksyjnym i emocjonalnym scenariuszem, że chwytam się, czego mogę. Fajnej buźki bohaterki, wielowątkowości, czegokolwiek. O FFXIII na razie nie wiadomo prawie nic, no to jestem optymistą... Lost Odyssey niezbyt mnie zaspokoiło, choć i tak jest chyba najlepszym RPG od lat. Jednak pomysł, by najciekawsze fragmenty historii przedstawić często w formie tekstowej, niekoniecznie mnie zachwycił. Chciałbym czegoś na miarę Squaresoftu z lat, powiedzmy 1992-98. Nowe pomysły w rozgrywce, nowe pomysły na opowiadanie historii, i wszystkie elementy na najwyższym poziomie.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Timmy temat w Region Filmowy
    Nie chce mi się kłócić, ale to, co piszesz - to oczywista nieprawda. Wiele ludzi, których recenzje czytałem po filmie, też na to zwracało uwagę. Nie każ mi znajdować linków, bo to było dawno - w każdym razie mam na myśli duże portale, głównie amerykańskie. Możesz najwyżej wmawiać sobie, że wielu krytykó ma te same halucynacje - ale nie, że jestem sam jedyny. Cielęcinę.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Szukam jakiejś hipnotyzującej muzyki, co polecacie? Nie, nie usypiającej.
  19. Dziwną masz opinię. Kilu jest jednym z surowiej oceniających. Nie ma na swoim koncie ani jednej niezasłużonej, "podnieconej" 9+ lub 10, jak wymieniani przez ciebie recenzenci. Którą konkretnie grę przecenił? Bo te, które wymieniasz, prędzej dostawały oceny zbyt niskie, niż zbyt wysokie... Pomijając fakt, że Kilu recenzował tylko jedną z nich.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Dział news to nieodpowiednie miejsce. Dobrze, by Metallica miały własny temat, otwarty do dyskusji. Oto pierwszy oficjalny utwór z nowej płyty, "The Day That Never Comes": http://rs77.rapidshare.com/files/139061514/tdtnc.rar A oto dobrej jakości koncertówka z utworem "Cyanide": http://rapidshare.com/files/136984608/met_..._audio.zip.html A 12 września premiera całej płyty, na której 10 piosenek, w tym "Unforgiven III". Piszcie, co myślicie.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Enkidou temat w Kącik RPG
    Z tego co wiem, to Kitase od dawna nie jest aktywny w tworzeniu gier, tylko niezbyt aktywnie "nadzoruje". Ostatnia większa gra, którą dyrygował, to było chyba FF8, czyli b. dawno temu i faktycznie jego brak jest odczuwalny chyba nawet bardziej niż Sakaguchiego. Jeśli popatrzeć na skład zespołu, to faktycznie trudno oczekiwać cudów, ale póki się czegoś konkretnego nie dowiemy, to jestem optymistą. Design postaci bardzo mi się podoba.
  22. No, takie kolekcje "best of" potrafią być rewelacyjne, jeśli ktoś dobierał je z głową, chociaż nigdy się w nich nie orientowałem za bardzo.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Hubi. temat w Rock
    Lubię Aerosmith. Płyta "Rocks" jest świetna, "Toys in the Attic" i "Pulp" są dobre. Generalnie polecam.
  24. Pewnie się zastanawiacie, co myślę o tej grze. No więc, nic nie myślę, w ogóle mnie ona nie interesuje. FF Tactics to był mój wielki zawód, bo gra miała być genialna, a nie byłem w stanie przy niej wytrzymać. Później był "uproszczony" FFTA, który też mnie odtrącił. Więc FFTA2 raczej oleję.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na Timmy temat w Region Filmowy
    No co ty! Skala niezrozumienia sięga maksimum;].

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.