Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Wyniki top 8: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8656 (wieczorem postaram się wrzucić top 32 oraz skan DE) Walki postaram się zacząć wrzucać już dzisiaj, o ile będę miał czas na ogarnięcie edycji (dopisanie nicków etc.). Relację z turnieju prawdopodobnie napisze VHO. Wielkie podziękowania dla osób, które pomagały mi wczoraj i które będą mi pomagały dzisiaj Póki co idę grać z Batim Hehehe... Lag niestety był. Na szczęście już za 2 miesiące Tekken 6 i uśmiech na widok telewizorów HD, bo nie będzie opóźnień
  2. Sway wciąż nie nauczył się juggle'i :< Mam nadzieję, że turniej się podobał. Wydaje mi się, że był to najlepszy turniej, jakie dane mi było prowadzić/organizować Gratulacje dla zwycięzców! Coś więcej napiszę może jutro wieczorem. BTW: Następnym razem będę miał megafon
  3. Reset długo nie grał w Tekkena i zapomniał, że w tej grze nie używa się myszki.
  4. Nie mam jak w tej chwili podłączyć drukarkę, więc lista będzie już tylko na forum. Od tego momentu jestem dostępny już tylko pod telefonem, muszę się wyspać
  5. Wróciłem przed chwilą z Blue City. Mamy bardzo fajne miejsce na turniej, z kanapami, fotelami i "stolikiem sędziego" Stanowisk będziemy mieli prawdopodobnie 8. Do jutra! @Punisher Ok, będziesz pierwszy na liście @Reset Wracaj do WoW-a... a już chciałem Cię rozstawić 8) Dokładnie
  6. Doszło do pewnego nieporozumienia po prostu Zresztą nie mielibyśmy tylu konsol. Ale i tak będziemy mieli dużo telewizorów Bierz aparat, trzeba będzie porobić fotki dla nSports.
  7. Zapisy na turniej Tekkena zostaną zakończone o 13. Jeśli ktoś nie zdoła dotrzeć na miejsce wcześniej, a chce wystartować, proszę o informację o tym w dniu dzisiejszym. Wszystkich serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w ostatnim dużym turnieju DR-a w Polsce Wpisowe wynosi zaledwie 5 zł, a w rozgrywkach weźmie udział większość osób z polskiej czołówki. Do tego mamy naprawdę fajne nagrody dla 8 najlepszy zawodników turnieju. Szczegółowe informacje: http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=81351 Jeśli turniej będzie szedł sprawnie (na co liczę), to w jego trakcie część telewizorów pójdzie oczywiście na wolne granie dla osób z własnym sprzętem
  8. Di odpowiedział(a) na muadib83 temat w Hardware, Software, Scena, FAQs
    Nie siedzę w temacie, więc muszę tutaj zapytać: Czy jest możliwość odtwarzania plików .flv na PS3? Jeśli tak, to w jaki sposób? (chyba, że normalnie się je odtwarza )
  9. Siwy, co z Twoim stickiem? Nie ma więcej chętnych do pomocy przy przenoszeniu TV? Na chwilę obecną poza mną są 2 osoby (Malhavok i Crazy) 42 cale piechotą nie chodzą... pomożecie? EDIT:
  10. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    i Armor King i Asuka w T5 Kto dalej?
  11. Post pod postem, ale to ważne. Zapisy będą trwały do godziny 13:00. (EP zaczyna się o 12) Jeśli ktoś do tego czasu nie będzie w stanie zapisać się, proszę o kontakt telefoniczny: 500 720 981 --- I jeszcze jedna sprawa: Jeśli turniej będzie przebiegał sprawnie, to gdzieś w połowie DE oddamy część telewizorów na wolne granie w inne tytuły.
  12. Ok, zaraz wyślę Ci PM z danymi A co do mojego komentarza, to może dałby jakiś skutek, gdyby został napisany wcześniej niż na kilka dni po umieszczeniu tamtego filmu
  13. Dzięki za link Ostatecznie będziemy mieli 8 lub 9 telewizorów, więc jeśli ktoś chce zrezygnować z zabrania konsoli, proszę o informację w tym temacie, bo mamy spisanych 11 konsol.
  14. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Premiera w październiku. A ta lista to jest dostępna od kilku tygodni
  15. 20 telewizorów 42 cali. Nie pamiętam, na którym piętrze jest Saturn
  16. Ugh, szkoda Kilka spraw: 1) Nie zabierajcie kabli euro czy czinczy. Potrzebne są wyłącznie HDMI (plus zasilające, rzecz jasna). 2) Pamiętajcie o nowym profilu na konsoli (kwestia customizacji). 3) Każdy, kto będzie chciał podpisać sprzęt, będzie mógł się zgłosić do mnie - będę miał metki. 4) Potrzebujemy osób do noszenia telewizorów z Saturna w sobotę rano (przed godziną 9), żeby wszystko sprawnie poszło; na razie mamy 3 osoby: ja, Malhavok, Tokis. Są jeszcze jacyś chętni do pomocy?
  17. Nie było specjalnego zainteresowania nagrodami, no ale czas najwyższy, żeby ogłosić pełną listę: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8631
  18. Borutę? EP zaczyna się od 12 (choć wejść można ponoć już o 10), turniej powinien się zacząć najpóźniej o 13:30.
  19. Di odpowiedział(a) na Fan temat w Region Filmowy
    Hwoaranga jednak zagra Hyun-kyoon Lee. A tak BTW: źródło: nSports.pl
  20. stif, bo ma lepsze frejmtrapy marduk nie użyje ani dół+cztery ani takla
  21. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    W którymś Soul Caliburze chyba jest możliwość zmiany położenia pasków energii (głowy nie dam), więc istnieje szansa, że i Tekken 6 coś takiego będzie miał. A widziałeś walki Royal Rumble z Tekken Crash?
  22. Zapisy na turniej Tekkena odbędą się na miejscu, na razie tworzona jest orientacyjna lista: http://www.psxextreme.info/Tekken-with-nSp...ion-t81351.html
  23. W takim razie czekam na potwierdzenie Twojego przyjazdu
  24. A jaka jest szansa, że będziesz? Masz kabel HDMI? (podejrzewam, że tak ) TV nie jest absolutnie potrzebny, mamy wręcz nadmiar
  25. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    NBGI zdecydowało się na ciekawy projekt filmowy. Postanowili nagrać walki czołowych graczy USA; na pierwszy ogień poszli Mr. NAPS (Bryan) oraz insanelee (Bruce), których trzy walki zostały zarejestrowane. 7 września rozegrany zostanie rewanż, w którym zawodnicy zagrają postaciami... wyłonionymi przez internetową ankietę! Więcej informacji: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8612

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.