Treść opublikowana przez Di
-
Tekken 6 / Bloodline Rebellion
Tokisie, BR na konsolach pojawi sie pod nazwa Tekken 6
-
Tekken 6 w Łodzi
HS i juggle w BR zadaje mniej niż w T6, więc po co mam się ekscytować? By potem podłamać się? Poza tym w T6 CH f+1,1,1 jeszcze juggle'uje (w BR chyba nie). Generalnie Panda w T6 jest mocniejsza niż w BR, gdzie bliżej jej do tej z DR. Mówiąc krótko: nie
-
Tekken 6 w Łodzi
Jak piszesz o "Kubie", to pisz o którym Ja się na T6 nie piszę.
-
Dragunov
Od tego, czy cios wszedł na CH.
-
Tekken 6 / Bloodline Rebellion
Raczej bug, bo hitbox nie powinien działać podczas respawna ryby, no ale... to Namco.
-
Tekken 6 / Bloodline Rebellion
Di, co to było?? Jan
-
Tekken 6 / Bloodline Rebellion
1:31
-
Tekken Crash Korean Big League
Temat ten bardziej pasuje do VideoStrefy, a dokładniej do tego tematu Dział Turnieje i zloty służy przede wszystkim do omawiania spraw związanych z turniejami w Polsce i zagranicą, na które ktoś z forum się wybiera. W przeszłości zdarzały się wyjątki (np. topic o Evo), ale teraz raczej wszelkie tego typu przypadki omawiane są w przyklejonym temacie o międzynarodowych turniejach.
-
Sprzedam arcade sticka firmy namco
Liga Mistrzów wróciła?
-
Międzymiastowe granie w Tekkena
Ma ktoś jakieś fotki?
-
Tekken 6 w Łodzi
Ale wiecie, że za kilka miesięcy cała Polska będzie grała w inną grę? Gdyby taki automat był w Warszawie to na pewno poszedłbym na kilka partii żeby sprawdzić grę, ale szkoda by mi było kasy na więcej.
-
Tekken 6 / Bloodline Rebellion
Overkill Lili
-
Międzymiastowe granie w Tekkena
Resztę wrzucę jutro.
-
Międzymiastowe granie w Tekkena
Turniej drużynowy: 1. Bez Kitu (Krysta [HEI], Alik [sTE], Szyper [DJ]) 2. WWW (Di [PAN], Cambion [MAR], Nevan [ANN]) 3. Lodzio Miodzio (Krakers [LEE], VHO [XIA?], Guardian [JAC]) Warto zaznaczyć, że w rozgrywkach ligowych wygraliśmy z Bez Kitu 3:0 (Di>Krysta, Di>Alik, Di>Szyper), ale że zasady w Poznaniu stanowią tak a nie inaczej, dwie najlepsze drużyny grały jeszcze raz o pierwsze miejsce, w którym to pojedynku przegraliśmy 2:3 (Di>Krysta, Di>Alik, Di<Szyper, Cambion<Szyper, Nevan<Szyper). Nevan, Cambion - flejmujemy Turniej indywidualny: 1. Alik [sTE] 2. Gubu [LEI] 3. Di [PAN] W lidze Alik, Gubu, ja i Szyper mieliśmy po 2 przegrane, ale zgodnie z ilością wygranych walk w finale mieli zagrać Alik i Gubu (walkower, bo Gubu musiał iść), a o 3. miejsce grałem z Szyperem. Nie chciało mu się grać i wygrałem 3:0. Zlocik wypadł bardzo dobrze Jedyny minus to to, że było więcej Guitar Hero niż Singstara PS. Dla Pandzi warto grać w Tekkena :nonie:
-
Street Fighter IV
Wielkie dzięki Masa pożytecznych informacji z tego, co widzę na pierwszy rzut oka. Trzeba się będzie zagłębić w to po weekendzie Chyba poczekam aż gra trochę stanieje albo będzie promocja i kupię tę wycinankę. SRK znam, chodziło mi o coś szybciej/łatwiej przystępnego.
-
Street Fighter IV
Całkiem fajny ten SF4. Pogram trochę poza domem i może skupię się na zakup. Ornit, Cambion, Patrol -> dzięki za granie Gdzie można znaleźć opis systemu i jakieś poradniki do postaci?
-
Kolejny model DS'a
W UK DSi będzie kosztował £149.99.
-
Street Fighter IV
W taką pogodę? Przecież śniegu po pachy Nie bardzo, ale jeszcze się zobaczy.
-
Street Fighter IV
hehehe No jutro z Cambionem (pewnie nie znasz) będziemy koło 15:45, żeby sprawdzić SF4, więc chętnie posłuchamy kilku rad od dziadka. Pewnie Reset też będzie siedział (jak zwykle), to sobie od razu o WoW-ie pogadacie Mam nadzieję, że Bolo kupił wersję na PS3.
-
Street Fighter IV
Dzięki Fajną walkę znalazłem: http://www.youtube.com/watch?v=m78XQcHntSk...feature=related
-
Street Fighter IV
Napiszcie w skrócie* jak się gra Sagatem i dajcie linki do kilku dobrych walk * - inaczej się chyba nie da.
-
Terminator:The Sarah Connor Chronicles
Obejrzałem 14. odcinek do połowy, potem przeleciałem. Godzinę temu łudziłem się, że może coś jeszcze z tego będzie, ale jak widać na marne.
-
Kompresja/obróbka video
Mi chodzi o obróbkę, nie konwersję (chyba że to nie do mnie)
-
Retro Game Challenge
Niby tak, ale Guardia Quest jest paskudnie nudna, bo polega tylko na grindowaniu. Na dodatek trzeba sprawdzać, do czego służy dany przedmiot, bo nie ma informacji na ten temat.
-
Pytania i odpowiedzi
Pewnie nie wydali z tego powodu, że w planach mieli wydanie Bloodline Rebellion. A z marketingowego punktu widzenia lepiej było mieć po jednej grze na automaty i konsole, z których ta z automatów pojawi się i tak na konsolach, ale później. Dzięki temu Namcock więcej zarobiło. Niemniej jednak nie wiadomo, czy SC4 nie pójdzie drogą SC3, które najpierw wyszło na konsole, a potem na automaty.