Skocz do zawartości

Terminator:The Sarah Connor Chronicles


vip77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szalu nie ma,

 

serial zaczyna sie tam gdzie konczy terminator 2, czyli na autostradzie przy czym w zalozeniu tworcow terminator 3 nie istenieje. Jak dla mnie to jest zbyt banalne i wrecz smieszne, skynet wciaz wysyla w przeszlosc maszyny aby zabic johna a ci wciaz walcza. anyway pierwszy ep nic tak naprawde nie pokazal poza biedą i nedzą, widac ze serial nie ma wielkiego budzetu ale jakotakie efekty komputerowe graficy potrafią wykrzesac. najgorsze jest dla mnie to ze niestety pierwszy i drugi ep maja klimat bardzo bardzo daleki od terminator 1 :[

 

jezeli to cos przetrwa dluzej niz surface albo invasion to sie ostro zdziwie, no ale nawet 4400 zdolali pociagnac 4 sezony wiec kto wie, terminator to chwytliwy temat.

 

4/10

Odnośnik do komentarza

Wczoraj obejrzalem druga czesc, pani terminator z w tym serialu moim zdaniem moze zrobic kariere :P ma ciekawe momenty, moim zdaniem za malo w niej maszyny a wiecej czlowieka ale tak powinno byc, widocznie nikomu nie uda sie tak zagrac maszyny jak arnoldowi i robertowi patrickowi. Az strach pomyslec co by bylo gdyby Cameron zabral sie za ten serial, mozna by zebrac ekipe z T2 (Sare, Johna, kilku aktorow pobocznych, i gwarantuje ze klimat byl by inny.)

 

dzis juz oceniam serial po dwoch odcinkach oczko wyzej z plusem 5+/10

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem 1 odcinek i powiem ze mi sie spodobal - czuc taki lekki temat swiata terminatorow, skynetu,itp Niedlugo zabiore sie za drugi odcinek. Trzeba poszerzyc horyzonty a nie tylko Lost, PB, Earl. Serial jest poprostu dla ogladania jak Jericho - mimo ze nie jest to jakis wielki hit jak PB czy Lost oglada sie go przyjemnie. Wydaje mi sie ze FOX puszcza ten serial. Oby go nie skasowali po jakims czasie bo dobre/ciekawe seriale szybko koncza swoj zywot :P

Odnośnik do komentarza

wczesniej nie traktowalem tego na powaznie, mysle ze mialem wiecej szyderczego usmiechu z tego serialu, ale to sie wlasnie zmienilo, terminatorka wciaz sie uczy, wiem czuje ze w koncu ja zniszcza i bedzie musiala zniknac z serialu i bedzie mi szkoda, ale póki co wciaz mam ubaw z jej odzywek.

 

john connor postac jak narazie daleko w cieniu sary connor, ciezko cokolwiek napisac po 3 odcinkach, napisalem ze to jest wypas bo wciaz wylapuje mase tych glupich błedów w serialu na ktore nikt nie zwraca uwagi, dlaczego ? no bo to kuźwa terminator jest, szat ap and wacz it, ilekroc terminator 2 leci w tv to go oglądam bez marudzenia.

 

nadal zastanawiam sie gdzie ma miejsce akcja tego serialu napewno po termiantor 2 i nurtuje mnie pytanie czy wg autorów fabula z terminator 3 nastąpi czy nie, chodzi mi oto czy serial ma miec miejsce przed terminator 3 (gdzie sara niezyje) a johna nadal czeka apokalipsa, i caly wysilek z tego serialu szlag trafi czy tez moze wg autorów akcja serialu odbywa sie po terminator 2 i to co sie stanie w terminator 3 nigdy sie nie wydarzy bo teraz oni chca to zmienic. szajse jakie to skomplikowane :) zaczne chyba oglądac ten serial na chajju

Odnośnik do komentarza

przez pewnien czas myslalem ze znalazlem blad ale wczoraj raz jeszcze obejrzalem trzy odcinki bo cos mi smierdzialo, mianowicie jakim cudem terminator ktory wlazl do sejfu znalazl sie w tym samym czasie co john i sara, chodzi mi o tego ktory oberwal od sary, glowa mu odpadla itp. cala ta akcja dziala sie w 1999 a obecnie sara i john sa w 2007, glowa wskoczyla do 2007 a reszta zostala w 1999 i czekala na jakims zlomowisku az glowa sie wlączy ?? ma sens prawda, ale nie ma sensu to ze cale jego cialo znalazlo sie na zlomowisku, powinno sie tym zainteresowac fbi czy przyszly skynet, skoro wiadomo bylo ze chodzi o sare connor. Niepodobaja mi sie wlasnie takie male (pipi)y ktore nijak nie jestem wstanie przypiac do fabuly. ale jak sie zaczyna majstrowac z czasem to takie kwiatki moga chyba miec miejsce.

 

terminatorposter1jg3.th.jpg

 

a póki co summer glau zagrala glownie w serialach i ciekawym Serenity, az znow sciagne i obejrze.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
A mi się średnio podoba. Niby patrzę z sentymentu dla samego terminatora ale jest nudnawo. Ciekawi mnie czemu nie moga zatrudnić do roli Terminatorów jakichś naprawdę potężnie zbudowanych kolesi - jakim był Arnold. Mało to kulturystów, wrestlerów itp?

Mogli, ale po co? Taki T-1000 wyglądał jak przeciętny człowiek, nie żaden bezmózgi mięśniak i był genialną postacią.

Odnośnik do komentarza

a mi podobaja sie zarty z laski terminatora,

i call shotgun

i call 9 millimeter :)

 

ogladam serial tylko dla tych zartow i jak w odcinku nie bedzie przynajmniej jednego to uwazam ze stracilem czas, a z tym serialem wlasnie tak ryzykownie jest. póki co w kazdym odcinku bylo dosc smiesznie. nie dbam oto czy historia trzyma sie kupy, i jak wygladaja maszyny. byle cameron uczyla sie BAAAARDZOOOO powoli jak byl czlowiekiem.

Odnośnik do komentarza

Serial ogolnie wieje troche kiczem, ale teenage mutant terminator z wodoglowiem aka egghead to porazka na calej lini. Malo lasek zglosilo sie na casting czy ki ch uj ? No i pierwszemu epowi naleza sie brawa - gdy zobaczylem pierwszego, mega zdeterminowanego terminatora to zastanawialem sie przypadkiem czy to nie jakis sitcom pokroju friends. Reszta jednak pnie sie w gore i procz tego damskiego e.t. jest calkiem niezle jak na sredniaka ;)

Odnośnik do komentarza
moze mi ktos wytlumaczyc skad sie wzial po teleporcie do przyszlosci na zlomowisku T-iles bez glowy?

Przeleżał tam ten czas, o który przenieśli się w przyszłość? Tak po prostu.

Zresztą to w ogóle jest głupie, bo nawet jakby jego głowa została w 1999, to mógłby równie dobrze tam sie zregenerować i poczekać te 8 lat na nich... I czemu niby inni nie ścigają Johna, tylko np. robią zapasy na wojnę? Jakby go rozwalili, to by nie było ruchu oporu i nie musieliby z nikim walczyć. Ciężko zrobić spójną historie przy podróżach w czasie.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...