Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Ma_niek napisał:

Bez zniszczeń,bez zmiennych warunków pogodowych. Każ z tym całym polyphony już dawno powinni zostać pogonieni. No ale za duża marka.

Skąd te rewelacje że nie będzie zniszczeń czy zmiennej pogody?

Generalnie jak patrzę na GT to chce mi się wrócić do FM7. Bardzo dawno nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Śmierdzi to jakiś wczesnym buildem, więc podejrzewam target 2022-2023. Śmieszne że sztandarowy tytuł Sony a na pokazie konsoli pokazują gameplay gdzie ewidentnie widać LOD i wczytywanie się cieni - to jest to SSD? xD

 

Wpierw rozczarowanie PC3 teraz GT7, mam nadzieje ze Forza 8 nie pójdzie tą drogą i poczuje tę next genowość...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

Śmieszne że sztandarowy tytuł Sony a na pokazie konsoli pokazują gameplay gdzie ewidentnie widać LOD i wczytywanie się cieni - to jest to SSD? xD

 

W nowej generacji właśnie najbardziej liczyłem na wyeliminowanie tych zjawisk, ale jak widać nawet super szybkie PS5 nie da sobie z tym rady. 

 

W innych grach pewno dalej będzie pop up roślinności itp. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wy z drzewa spadliście ale gt już od dłuższego czasu siedzi w generacji ps3. Teraz wykorzystają pewnie lepsze modele samochodow z trybów photo mode z gt sport i delikatnie sproboja poleprzyć otoczenie ale to prawie zawsze u nich kulało.

 

Czyli - auta bedą błyszczeć a otoczenie spokojnie mogłoby pójść na ps4.

Odnośnik do komentarza

Wygląda w sumie jak nieco ładniejszy GT Sport...

Powinni też coś zrobić ze spóżnioną animacją kierownicy. Przy nagłej zmianie kierunków kierowca nie nadąża z odkręcaniem kierownicy i czasami kiedy auto jedzien juz w lewo to kiera jeet wciąż wychylona w prawo xD

Nie dość, że wygląda to głupio to po prostu dezorientuje.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, u55r napisał:

będzie ostra jazda Day 1 :santa:

 

 

Szkoda, że gra w takiej postaci dalej ma tylu fanów i znowu sprzeda się doskonale. Przez to Kaz i spółka nie dostaną kopa w du.pe i nie ma szans na jakikolwiek powiew świeżości. 

Ja rozumiem sentymenty itp. Sam "wyścigowo" wychowałem się na PSXie i GT stawiałem na ołtarzu, no ale ileż można... mamy rok pański 2020 i wypadałoby w końcu zrobić fizykę i dźwięki jak choćby w pierwszym AC. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...