Treść opublikowana przez KarolJanuszGejmingu
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
To tylko iluzja, wartość pieniądza w czasie covidu drastycznie zmalała. Dzisiejsza cena series x to jest adekwatna do tej na premierę.
-
Yerba mate
Właśnie zauważyłem,że rosamonte ma swoją edycję terere. Niektóre inne marki też. Zapytałem AI i on twierdzi że wersje te mają grubsze cięcia i się różnią od tradycyjnych. Trzeba kupić na testa.
-
Yerba mate
Ło kurde nie widziałem,że ta yerba na zimno tak mi posmakuje. Zrobiłem mix Verde z rosamonte z lodem. Te specjalne yerby "terere" czym się różnią?
-
Borderlands 4
Te nowe borderlansy spoko? Trójka mi się podobała ale krótko dosyć grałem end game i nie ko końca kumałem o co tam chodzi.
- 100 milionów bitcoinów
-
GTA VI
Ja nie czekam ale lubię poczytać temat. Te zawroty akcji, tłumaczenia się dlaczego ktoś wydał własne zarobione pieniądze na grę Prokuratorzy forumowi, którzy podważają każda decyzję. i wisienka na torcie klauny już wiesz od kogo
-
GTA VI
Daj spokój GTA to jest fenomen na skalę światową. T2 ma dbać o interes akcjonariuszy w pierwszej kolejności. Jest tworzona za grube siano przez jedną z najbardziej paskudnych korporacji. Swoją pozycję budowali latami więc teraz to oni dyktują warunki.
- DOOM: The Dark Ages
-
GTA VI
Jeszcze tylko czekać na potwierdzenie,że gra będzie chodzić w 30 klatkach
-
Star Wars: Galactic Racer
Obejrzałem właśnie rozgrywkę i można spychac i wjeżdżać w chłopów Nienawidzę różnego rodzaju symulatorów jazdy,ale jak komuś można zniszczyć psyche on-line to zawsze beka. Ciakawe czy zniszczenie pojazdu oznacza koniec wyścigu jak wreckfest.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Dobrze,że mamy wybór jak chcesz sobie pograć w lepszej jakości przy zachowaniu 60 klatek to masz pro. Jak ktoś ma to totalnie gdzieś to kupuje sobie tego słabszego Xboxa. Najgorsze co mogło spotkać ten rynek to przedłużanie latami tej agonii jak za czasów PS3/360 gdzie w 2012 jak sobie przypomnę jak wyglądały gry w porównaniu do PC to jakaś przepaść.
-
Star Wars: Galactic Racer
Będzie jakiś on-line? Można innym niszczyć pojazdy?
-
Steam Machine
A ten sprzęt czasami nie jest dla Januszy którzy nie chcą bawić się w PC? To chyba odpowiednia cena dla kogoś kto wyjmuje konsolę z pudełka i gra. Ja wiem,że mentalnie te forum zatrzymało się w z cenami w 2014 i pojęcie inflacji tutaj nie istnieje ale czy to naprawdę tak chuyowy deal?
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Ja mam identyczny problem. Gram sobie od wczoraj w Yotei a według apki ja nawet tego nie odpaliłem. Coś jest zyebane.
-
Halo Campaign Evolved
Nie znam żadnej gry na PlayStation gdzie w lokalnym coop potrzebowałeś aktywniej subskrypcji. Ja stawiam na pomyłkę,to ich pierwsze Halo i ostatnie na tej platformie.
-
Marvel's Spider-Man 2
Fabuła dla mnie lepsza niż w jedynce. Niektóre poboczne spoko,były też jakieś z rowerem czy zabijaniem owadów one mi się nie podobały. Twarz MJ to jakaś prowokacja ale widocznie tak wyglądają kobiety w USA Fajnie,że MJ potrafi strzelać a nie tylko się chować. Podobał mi się brak grindu jak w jedynce aby zrobić wszystkie dzielnice na 100%. Sama walka i poruszanie się to pierwsza klasa. Gra pod Janusza dla Janusza,mega przyjemna
-
Marvel's Spider-Man 2
Tak.
-
Marvel's Spider-Man 2
Ale się pozytywnie zaskoczyłem tym Spider-Manem 2. Czytałem sporo opinii, że gra jest gorsza od jedynki, ale moim zdaniem jest o wiele lepsza. Gra wygląda świetnie na PS5 Pro, choć dużo zależy też od pogody i oświetlenia w grze. Lepsza mobilność,dwóch bohaterów no co dobrze chłopaki robią w tym insomniaac ,dobry przekaz tam leci
-
God of War Laufey
Oby było sporo nowych przeciwników. Mam nadzieję,że nie dostaniemy recyklingu jakiś cyklopów,troli tylko w innym kolorze. Sam pomysł grania babką na plus dla mnie. Gra na bank będzie rozpierdolem totalnym, system walki będzie odyebany na tip top. Czekam mocno.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Podoba mi się ten trend „powrotu do nostalgii” w Microsofcie. Halo dostaje remake, Gearsy nawiązują do starszych części. CoD też ma iść w klimat pierwszego MW. Najnowsze Diablo i DLC też idą w bardziej mroczny klimat i dodają klasy ze starszych części. I tak wiem, że każdy z IQ większym niż paczka zapałek wie, że korporacje żerują na nostalgii ale wolę to niż jakieś klony fornite.
-
DIABLO IV
Ale ja tego bulidu nie wziąłem z neta ja kompletnie nie korzystam z poradników. Ja grając w ta grę polegam na najprostszych bulidach bo nic innego nie potrafię wymyśleć.
-
Halo Campaign Evolved
Spoko to wygląda, szkoda, że nie dostaniemy multi. Wiadomo dlaczego?
-
DIABLO IV
Barbarzyńca pod okrzyki i whirlwind+ połączone z tymi dust devils. Piękna rzeźnia
-
Halo Campaign Evolved
Będzie multi w tym halo? To też wychodzi na ps5? Czy Microsoft zmienił zdanie?
-
God of War Laufey
Ale zajebiste