Jump to content

Marvel's Wolverine


Figuś

Recommended Posts

2 minuty temu, Shen napisał:

Tylko nie kolejny sanbox błagam. X-Men Origins: Wolverine był bardzo fajną grą, coś w tym klimacie chętnie bym zobaczyl

no i musi być gore i dojrzały content, bo komiksowo to logan w takich klimatach najlepiej wypadał. Jeśli tak będzie to też nowość dla insomniac, bo oni raczej takie lekkie młodzieżowe/dziecinne gierki od zawsze robią.

Link to comment

W Insomiacu pracują 2 studia więc nie przejmował bym się datą premiery. Ekipa od Spidera zaczęła pracować nad kontynuacją pewnie już przed premierą MM, więc wychodzi na to że ekipa od Ratcheta ogarnie tego Wolverine'a. Może być tak że znowu wydadzą 2 gry w przeciągu praktycznie 7 miesięcy.

Link to comment

No nieźle mnie to zaskoczyło wczoraj, jak zobaczyłem logo Insomniac to aż się zdziwiłem, że jak to już kolejna gierka od nich, a tu nie jedna a dwie się szykują. Co prawda nigdy jakoś za Rosomakiem nie przepadałem i jedyne doświadczenie z nim to mam z gościnnego występu w SM z '94 i filmów z Jackmanem, plus ogranie dema na PS3, ale jestem ciekaw co to będzie. Jak wspomniano wyżej, bez dość krwistej sieczki chyba nie ma sensu tego robić, a to dość nowe pole dla IG.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.