-
GTA VI
Mogą sobie z dupy podnieść cenę cyfry do 389 bo czemu nie? Do premiery jeszcze trochę czasu jest.n
-
PSX EXTREME 346
A w cda dopiero we wrześniu. Ja tam lubię te relacje, kiedy na kolejnych stronach masz zebrane zapowiedzi nadchodzących gierek.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Jak dla mnie Czesi to chyba największe rozczarowanie. W sensie jakbym miał obstawiać w ciemno, to dałbym im 2 miejsce w grupie.
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
PREDATOR (prime) Co tu dużo mówić. Klasyk z Arnim i resztą ekipy. Film, który się nie starzeje i za każdym razem dobrze się to ogląda.
-
Figurki kolekcjonerskie
Z Lary pozostają statyczne figurki. TR z 2013 miał artykulacyjną w EK, ale też była mocno przeciętna. Swego czasu trochę ich na aukcjach było.
-
PSX EXTREME 346
Okładkowy vibe sprzed 20 lat, ale zawartość jak zwykle ciekawa.
-
Prime Video
4 sezon Vox Machiny za nami. Ostatnie 3 odcinki Teraz pozostsje (długo) czekać na kolejny sezon, który ma być ostatnim.
-
Figurki kolekcjonerskie
Ona ma mało dodatków, to chociaż podstawkę dorzucili.
-
Figurki kolekcjonerskie
@ornit u nas 399, a stronie inartu 96$, pewnie bez podatków. Premiera na Q3 tego toku, więc skąd wziąłeś? Chyba że to z pierwszych preorderów.
-
Crimson Desert
Mi tylko większego inwentarza wśród przeciwników brakuje, bo (w sumie) tylko ludzi tłuczemy. A przynajmniej po tych ponad 100h to tylko miśki, jakieś wilki chyba i te jaszczurki na pustyni spotkałem.
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
Empik ma burdel i tyle. Sam kiedyś poszedłem po jedno pismo, które miało być dostępne według strony i nie było. Pytam na kasie- nie mają, a na stronie był błąd. Żeby było ciekawiej, było w drugim empkiu, w którym według strony miało go nie być
-
Crimson Desert
Jak zerknąłem do skrzynek i lodówek to mam tyle towaru, że mógłbym market otworzyć Ekwipunek póki co na 162 sloty, zajęte mam coś około 110. Już nawet kota odwołałem, żeby mi nie zbierał rupieci po wrogach.
-
Figurki kolekcjonerskie
Dark Knight 1/12 Inart Deluxe Edition Figurka którą chciałem mieć już dawno, ale jak zwykle przy premierze się rozeszła, a teraz bez problemu można ją dostać. Trochę ubogo z dodatkami, ale Gacek z filmów Nolana akurat zbyt wiele ich nie miał. W przeciwieństwie do tego z serii Arkham. Bo wersję z Origins inart też stworzyło. Tutaj mamy 4 batarangi, wyrzutnię lin oraz "sticky bomb" i broń do EMP. No i wymienne łapki. Wersja deluxe to tylko dodatkowa podstawka oraz głowa Wayne'a bez maski. Jak dobrze pójdzie, to w tym roku dojdzie jeszcze Joker i Catwoman w tej samej skali.
-
Crimson Desert
Odstraszałoby, jakby tego nie łatali. Ale fakt, jak się nie robi przerw, to może znudzić.
-
Crimson Desert
Temat coś ucichł, chyba gra się przejadła wszystkim. Dobrze sobie zrobić tydzień-dwa przerwy i wrócić z powrotem. Gra dalej patchowana, dodają nowy stuff, a ja mam w planie coś porobić przy Damiane- wdzianko i broń, bo chyba w końcu za chwilę będą mógł nią grać. Kliff mi się zaczyna nudzić.