Jump to content

Quantum Flux

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Quantum Flux

  1. Czołem sympatyczni panowie, gentlemeni! Dyskusja widzę schodzi na tematykę mającą tendencję do jednoczenia ludzi. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko wtrąceń na temat aktualnej sytuacji politycznej w kraju i na świecie, bo wątek zdaje się powoli zmierzać w tym kierunku. Ja może z kolei nawiążę do tego, co zostało już ujawnione, a konkretnie do Jeszcze słowem podsumowania: Tak jak sam scenariusz na papierze nie prezentuje się wybornie, ani wyśmienicie, a wręcz oburzająco dla fanów, a w tym i mnie, to jedno trzeba przyznać - na przedwcześnie ujawnionych fragmentach rozgrywki gra wygląda fenomenalnie. Znakomite animacje, graficznie absolutnie najwyższa półka, klimat poszczególnych lokacji wręcz wylewa się z ekranu, a do tego pewnie dojdzie soundtrack subtelnie podkreślający i dopełniający wydarzenia na poszczególnych etapach finalnego produktu. Brutalny świat został przedstawiony w adekwatny sposób, bo w niektórych scenach przemocy człowiek odczuwa dyskomfort. Gameplay zdaje się ewidentnie rozwijać sprawdzoną formułę z jedynki. Jeśli tylko usuną bugi, to z technicznego punktu widzenia to będzie dzieło Naughty Dog, które swoim poziomem uwydatni ponownie swój kunszt i potwierdzi swoją wielkość. Tylko ta kwestia fabuły mnie wku**a niemiłosiernie. Mimo wszystko uważam, że warto będzie dać szansę. Żadna z poprzednich gier ND pod kątem schematu i planu opowieści nie wyróżniała się wirtuozerią oraz majstersztykiem. Liczyło się to, jak twórcy podawali graczom poszczególne historie, kreślili bohaterów, ich wzajemne relacje, wypowiadane kwestie. Tutaj też to będzie kluczowe. Pewne rozwiązania bolą mnie mocno i czysto subiektywnie mam ochotę w****ać za to Druckmannowi w łeb kijem golfowym, żeby się opamiętał, ale po tym co widziałem nie przekreśliłem gry, a wierzę, że widziałem już najgorsze.
  2. Zastanawiam się czy kogoś jeszcze spotkała taka przykra niespodzianka na ps4? Ukończyłem pierwszą część na 120%, drugą na 100%, a w trzeciej doszedłem do stanu delikatnie powyżej 50%. Po obowiązkowej walce z bossem dotarłem do krainy "Góry Północy" i wywaliło mi jakiś błąd związany z działaniem gry. Uruchamiam ponownie trylogię i okazuje się, że cały progres szlag trafił i ostało się zaledwie 15% ukończenia pierwszej części, gdzie przy reszcie widnieje okrągłe zero. Wielki minus, bo odechciało mi się kompletnie grać od nowa, nawet mimo tego, że całość stanowi przyjemną odskocznię i sentymentalny powrót do przeszłości w bardzo ładnej oprawie. Liczyłem na trzecią łatwą platynę, a tu takie coś
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.