Jump to content

MarekCol

Użytkownicy
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

579 profile views
 1. No na stronie nvidii za 1199 ełro jeśli masz refleks kobry i ujemny ping. Sorry 1199 dolanów, euro nie wiem, cebul też nie wiadomo ile, zagadka... A tak poważnie to korci mnie mega ta karta. Wiadomo, że siedzi w głowie fakt, że to odpad, który nie może być całą 3090, ale widząc te parametry odżałuję ten 1-3% mniej FPS.
 2. To co, za 2 dni kupie 3080Ti czy nie mam szans? Nie mam bota do kupowania niestety.
 3. znowu del... sorry pomyliłem tematy
 4. Może nie widzisz zwolnień. Nie wierzę, że minimalny fps masz zawsze ponad 60 na tym. A o to w procesorach i pamięciach chodzi. O minimalny fps. Średni nikogo. Jak gra mocniej usiądzie na procu to masz stutter mocny pewnie.
 5. Chodzimy, wkładamy klucze do zamków od drzwi i nudzimy się tylko. Niestety nie ma wyrzutni rakiet i smg. Może w DLC dodadzą.
 6. To po co tam byłeś skoro nie dla gore? Operacja cięcia podbrzusza więc ona pewnia nawąchana mocno. Nie czaję po co tam siedziałeś. Czy takie rzeczy się na żywca robi? ._.
 7. Dobra, szanowni Panowie użytkownicy. Przypuśćmy, że mam (niekoniecznie tak musi być) zaoszczędzone 200.000zł "na gorsze czasy". W życiu mi się źle nie dzieje i chciałbym ten grosz gdzieś zainwestować/ulokować, żeby nie tracił na wartości, bo póki co trzymam to w skarpecie, tzn. na koncie oszczędnościowym, którego bitwa z inflacją wygląda niczym bitwa tej pani premier Polski vs True Ogre z Tekkena 3. Można gdzieś inteligentnie takie pieniądze ulokować czy tutaj poważne rozmowy zaczynamy od miliona?
 8. Dum Eternal prosi o bardzo mało. Szukasz złego punktu wyjścia. Wystarczy dysk tysiąc.
 9. Chyba źle oglądałeś, bo tam jest 2-5% przewagi nad zwykłym 2070. Coś kiepska karta. I te 12GB vramu, bezsens totalny. 3060Ti/2080 SUPER zawsze wydajniejsze o 40%. No ale nieważne. Nawet taka kupa będzie niedostępna bo będzie kopała krypto xf
 10. Dla fanów Lovecrafta gierka super. Walka i towarzyszące jej animacje to najgorsze elementy. Reszta w porządku jak na ten gatunek. Te ceny to chyba ich srogo popie,rdoliło. Już bym wolał torenta niż takie dawanie się zapinać przez wydawcę.
 11. Po cholere sprzedawać 3080 kupione za 3500 cebul? Spokój w grach do śmierci ps5 i xsx i jeszcze dłużej.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.