Skocz do zawartości

Star Wars 1313


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiemy, jaką nową grę w świecie „Gwiezdnych Wojen” szykuje LucasArts. Na antenie programu GTTV zaprezentowano Star Wars 1313 – produkcję, w której liczyć się będzie nie Moc, a sprawność w posługiwaniu się bronią palną/laserową. Oraz plecakiem odrzutowym. Co na to Boba Fett?

W Star Wars 1313 gracze pokierują anonimowym łowcą , który będzie polegał nie na Mocy, a ludzkich umiejętnościach i gadżetach. Ma on dysponować też „arsenałem wyjątkowych broni”.

Akcja gry osadzona zostanie na planecie Coruscant. Jej twórcy obiecują, że zaprezentują „nigdy nie widziany wcześniej mroczny i dojrzały” świat Star Wars, a fabuła opowiadać ma o „kryminalnej konspiracji”. Sam tytuł produkcji – 1313 – odnosi się do Level 1313, jak nazywa się przestępcze podziemie Coruscant.

Data premiery oraz platformy docelowe Star Wars 1313 nie są niestety znane. Pierwszy zwiastun ma zostać zaprezentowany w poniedziałek, tuż przed startem targów E3.

 

star-wars-1313_4bal.jpg

Odnośnik do komentarza

SW - świetnie, gra nie na ruchowe kontrolery - świetnie, PEGI18 - świetnie, gra nie-Jedi - not so good. Strzelanka w świecie SW jakoś do mnie nie do końca przemawia, Jedi Outcast był spoko bo przez 99% gry można było machać mieczem a spluwy olać.

Nic to, pozostaje czekać na więcej szczegółów bo może będzie hit <trzymakciuki>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O tak, Jedi Outcast to było coś. Oba Force Unleashed przeszedłem, ale bez entuzjazmu. Marzy mi się solidna gra SW gdzie można wybrać styl grania. O tym 1313 w tej chwili ciężko coś powiedzieć. Jestem optymistą więc mogę stwierdzić - jaram się.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na tak, chociaż i tak wolałbym, żeby ktoś zrobił wreszcie grę z Darthem Maulem w roli głównej ^^ Nie rozumiem, jak taką genialną postać można było uśmiercić już w pierwszej części filmu, ale skoro już tak się stało to niech chociaż grę zrobią, jakieś misje Maula jeszcze przed akcją Mrocznego Widma ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi imo bardzo dobrymi grami z SW było Jedi Academu i Kotory potem to już same średniaki wychodziły.Liczę na to,że kiedyś się Lucas Art zrehabilituje i wypuści jeszcze jakiś dobry tytuł z tego uniwersum. Jeśli tylko gra nie będzie swego rodzaju Gears of Wars w świecie SW i będzie się działa w czasach starej trylogii to może chociaż klimacik będzie ok, bo tej padaki w postaci ep 1-3 nie chce już na oczy widzieć. Dobrze by było zobaczyć Battlefront 3, przy obecnej modzie na tryb online na pewno gra by się dobrze sprzedała.

Na razie się niczym nie jaram bo Lucas Arts już od dawna nie jest w formie.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Ja jestem na tak, chociaż i tak wolałbym, żeby ktoś zrobił wreszcie grę z Darthem Maulem w roli głównej ^^ Nie rozumiem, jak taką genialną postać można było uśmiercić już w pierwszej części filmu, ale skoro już tak się stało to niech chociaż grę zrobią, jakieś misje Maula jeszcze przed akcją Mrocznego Widma

 

powrót maula to już kanon bo pojawił się z mechanicznymi nogami w kreskówce i razem z braciszkiem będą głównymi antagonistami nowego sezonu :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja byłbym zadowolony, ale jeżeli mowa o takiej grafice w pierwszych grach. Wydaje mi się, że będzie nieco lepiej, ale już sama prezentacja gry na E3 wyrwała mnie z kapci. Ten tytuł pod względem technicznym połyka takie Watch Dogs, a samo wyobrażenie go na jakimiś 46 calowym wypasionym tv powoduje u mnie spory uśmiech na twarzy.

 

bardzo fajne te filmy z PC. Szkoda ze nie pokazali nawet sekundy z konsol

Jak nie? Przecież to gameplay z PS4, X720.

no x720 mozliwe. z ps4 watpie.

A to czemu?

Odnośnik do komentarza

Graficznie nic ponad Uncharted, ale jak na tytuł startowy całkiem przyzwoicie. Grafika z Uncharted jako dolna granica graficzna nowej generacji? Resistance 1 jako starter PS3 i późniejsze Uncharted 2 i 3 lub Killzone 3?

 

Jeśli chodzi o mnie, to oczekiwania mam takie jak kolega wyżej. TFU mnie zawiódł, nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza

Graficznie nic ponad Uncharted, ale jak na tytuł startowy całkiem przyzwoicie. Grafika z Uncharted jako dolna granica graficzna nowej generacji? Resistance 1 jako starter PS3 i późniejsze Uncharted 2 i 3 lub Killzone 3?

 

Jeśli chodzi o mnie, to oczekiwania mam takie jak kolega wyżej. TFU mnie zawiódł, nawet bardzo.

 

Żart roku "Graficznie nic ponad Uncharted" nie którzy to chyba grając w tą serie zakładają jakieś różowe okulary. Szkoda nawet wchodzić w dyskusję

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...