Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Sam niedawno wbiłem tysiaka na XO i czekam aż będą dodatki w jakimś dobrym promo, żeby wbić maxa także gratki. :) 

 

O dziwo na XO tylko RAZ na jakieś 32h zawiesiła mi się gra, a miałem jednocześnie ponad 100 save'ów. 

Odnośnik do komentarza

No bo generalnie Bethesda dała sobie radę z architekturą 360 F3 czy Skryim mi dobrze chodziły nie miałem takich problemów jak posiadacze PS3, że każdy save powodował obciążenie cache co powodowało dropy i zawiechy. Generalnie podziwiam, że ci sie chciało wredny :yao: sadomaso lvl hard

Odnośnik do komentarza

Batman: Arkham Knight. Moja platyna nr 68, trudność 4/10, gra 8+/10.

 

Z pewnością ci, którzy lubią zdobywać platyny a zrezygnowali z niej w AK są riddlery. O ile misje poboczne robi się bardzo przyjemnie, tak riddlery bez internetowych poradników są totalnie niemożliwe do zdobycia (chyba że ktoś lubi sado maso psychiczne). Pamiętam jak wszyscy psioczyli na ilość znajdziek w AC: Unity. HAHA, to chyba nie grali w nowego Batmana :sorcerer: .

Jest to mega czasochłonne i nawet zrobiłem sobie przerwę na dwa miesiące od gry po zebraniu wszystkiego. Porobiłem wyzwania i resztę prostych trofeów, na koniec zostawiając NG+. I tu dla mnie ta gra zyskała jak nie "jedno oczko" to przynajmniej plusa. Za drugim razem gra się lepiej niż za pierwszym! Przede wszystkim skupiamy się tylko na fabule (wyłapując niuanse przegapione wcześniej) i mimo wyższego poziomu trudności (arsenał zostaje z pierwszego przejścia) przechodzi się szybciej i nawet walki z czołgami dają radę. Tylko pod koniec kilka razy powtarzałem ostatnią walkę pod siedzibą GCPD (chyba najtrudniejszy fragment w drodze do platyny).

 

Na koniec tip dla tych, co jeszcze platyny nie mają a chcą mieć 100% trofeów, których jest dużo (najlepiej po zakupieniu season pass). Otóż niektóre gwiazdki potrzebne do platyny (dokładnie 69) można też robić z DLC, więc nie tracimy wtedy podwójnie czasu. Ja z tego skorzystałem i jadę dalej do 100% bo mi się gra podoba.

 

Podsumowując: jeśli ktoś przebrnie psychicznie przez riddlery to całościowo to mega przyjemna i prosta a zarazem satysfakcojnująca platynka. Polecam! :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

MGSV-5.

 

Zastanawialem się co napisac o samej grze , i hmm musze się zgodzić z ocena Kalinho, co rzadko mi się zdarza.Swietna gra i bardzo przeciętny MGS.

 

FF VII - 1 .Platyna wbita z nostalgii, zanim zaczalem grac ocena oscylowala w granicach 6-7, az w końcu zauwazylem ze gra bezkarnie pozwala uzywac

 

GOD MODE, wiec ocena nie może być wyzsza , niż ta która wystawiłem.

Odnośnik do komentarza

 

 

FF VII - 1 .Platyna wbita z nostalgii, zanim zaczalem grac ocena oscylowala w granicach 6-7, az w końcu zauwazylem ze gra bezkarnie pozwala uzywac

 

GOD MODE, wiec ocena nie może być wyzsza , niż ta która wystawiłem.

 

To jest największy skandal na jaki mogli pozwolić sobie twórcy. Nie mów że z tego skorzystałeś. Mogli chociaż to zablokować do zdobywania trofeów. Ja pamiętam ile czasu poświęciłem żeby zabić tą trójkę Weapon'ów, ja pamiętam jak z kumplem to robiliśmy (15 lat temu) przez kilka miesięcy. Nawet nie tykam tego "remastera".

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Sacred 3

 

A miało być tak fajnie, rozbudowany świat, wielogodzinne przemierzanie Ankarii niczym w Sacred 2. Niestety, skończyło sie na braku lutu, braku mapy (zamiast niej mamy pojedyncze misje). Po więcej odsyłam do poświęconego grze wątku, gdzie wypunktowałem plusy i minusy tego tytułu.

Trofea raczej trudniejsze.

 

Couch Party i Party Like It's 1999 wymagają pzejścia gry w lokalnym co-opie, potrzebne są więc 2 pady. Oczywiście nie musi nikt z nami grać, wystaczy aktywować drugiego gracza tuż przed skończeniem misji i gra zaliczy poziom jako rozegrany w co-opie.

On the Line i Online Master są natomiast kolejno za ukończenie misji i całej gry przez 4 różnych graczy. Niesamowicie trudno jest znaleźć 3 dodatkowych graczy, którzy byliby chętni na rozegranie 15 misji. Synchronizacja, levele postaci są tu główną przeszkodą. Można jednak mieć tylko jednego partnera z dodatkowym padem, uaktywnić dodatkową postać tuż przed ukończeniem misji i w ten sposó przejść wszystkie misje w online jako 4 graczy (pozdro gandi77DS).

Who You Gonna Call? To złote trofeum jest naprawdę wymagające. Wymaga bowiem od nas zniszczenia wszystkich orbów i ich tarcz w trakcie jednego cyklu (ok. 10 sekund). Orby pojawiają się w trakcie walki z jednym z bossów. Tu też najlepiej mieć ekipę, która dysponuje postaciami z wysokim lvlem, zdolnymi szybko niszczyć orby. 4 graczy najlepiej, z których każdy wie gdzie i co ma robić.

Do trudniejszych należy jeszcze Perfectionist. Należy wykupić wszystkie skille, upgrady etc. Dla wszystkich 4 podstawowych w grze posatci. Tu już trzeba spędzać godziny grając na najtrudniejszym poziomie, by zdobyć odpowiednią ilość złota i dobić poziom postaci do lvlu 49 (niektóre skile są do kupienia, dopiero gdy postać osiągnie lv 49).

Sacred Savior wymaga przejścia gry na Deity, czyli najtrudniejszym poziomie. Poziom wrogów rośnie wraz z twoim, więc nie można sobie wyszkolić postaci a później iść jak przecinak. Walka w pojedynkę to męka, ekipa z 2 graczy co najmniej polecana.

Nie smucąc już dłużej trofea to takie 6/10.

 

The Order 1886

 

Chcąc nie chcąc, odpaliłem moją "ulubioną" konsolę, bo kumpel grę pożyczył i trzeba było ją przejść i oddać jak najszybciej.

O samej grze napisałem już w stosownym wątku, nie będę sie więc powtarzał.

Trofea oczywiście ZA ŁATWE, o czym każdy, kto w The Order 1886 grał może poświadczyć. Nie ma np. trofeum za ukończenie gry na hardzie, nie ma dużych wymagań co do liczby zabitych wrogów etc. Nie wiem naprawdę na co liczyli ci odpowiedzialni za ich wprowadzenie.

Gra nie jest też wcale specjalnie krótka, jak niektórzy głoszą. Można oczywiście gnać przed siebie, nie czytając gazet, nie oglądać świata, ale po co?

Ogólnie 2.5/10.

Edytowane przez Ken Marinaris
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pierwsza platyna w tym roku :)

 

:platinum: Assassin's Creed Syndicate - dość miła przyjemna platyna, w odróżnieniu od Unity gdzie do otwarcia było milion skrzyń zwątpiłem i odpuściłem.

W Syndykacie jedyne bardziej flustrujące zniszczenie 5000 obiektów powozem co lepiej robić od samego początku, 50 kontr strzałów, tajemnice Londynu do zebrania raczej z video.

trudność 5/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

#68 Driveclub - 4

To raczej ocena trudności 100% aniżeli platyny, bo zrobiłem ją dopiero po ukończeniu wszystkich DLC. Udało mi się przy tym wbić trofea, które normalnie trzeba grindować (tak myślę) - 50. poziom, 1 mln pkt driftu, 6 poziom wyzwań. Chociaż mając 1080/1080 gwiazdek ciągle brakowało ponad 200 wyścigów do jednego wyzwania. Chore liczby, grając tylko w podstawkę byłoby to zdecydowanie koszmar.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

#68 Driveclub - 4

To raczej ocena trudności 100% aniżeli platyny, bo zrobiłem ją dopiero po ukończeniu wszystkich DLC. Udało mi się przy tym wbić trofea, które normalnie trzeba grindować (tak myślę) - 50. poziom, 1 mln pkt driftu, 6 poziom wyzwań. Chociaż mając 1080/1080 gwiazdek ciągle brakowało ponad 200 wyścigów do jednego wyzwania. Chore liczby, grając tylko w podstawkę byłoby to zdecydowanie koszmar.

 

 

 

A niekoniecznie, był tam jakiś sposób na ustawienie 50 okrążeń na jednej trasie, godzinka roboty.

Odnośnik do komentarza

Rocketbirds: Hardboiled Chicken (Vita): 2+/10 za wymagajacego bossa na trudnym poziomie. Bylo by milo, gdyby poprawili rzucanie granatami, bo serio to on jest latwy, tylko sterowanie to utrudnia.

Minecraft (PSV): 1+/10 - bowiem wszystko ladnie wpada w swiecie samouczka. Nowy patch troche utrudnia sprawe i glitch'uje kilka trofeow, ale to mozna ladnie obejsc. Gra jest slaba, ale jak mam wbite 80% to nie wypada nie dobic do calaka :-P

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

inFamous: First Light - 3
Szybka i prosta platyna. Cieszę się że było sporo grania na arenie, bardzo mi się ten tryb podobał, bo sama gra niestety nie urzekła. Gdyby to był mój pierwszy kontakt z serią, pewnie byłbym zadowolony, ale jak walka i bieganie po mieście jak zwykle dają radę, tak misje to jest dno. Nuda i powtarzalność, mam wrażenie że ich zestaw nie zmienił się od pierwszego infamousa. Cieszę się że zacząłęm od krótkiego FL zamiast SS.

 

Grand Theft Auto V PS4 - 5
Moja druga platyna w tej grze. Ocena taka jak poprzednio, pomimo że tym razem odpadło całe multi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...