Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

niech sie pier.dola z takimi cenami;) Rozmawiam tutaj takze z ludzmi z roboty - jestem jak na razie jedynym ktory bierze konsole na premiere. Mimo ze ludzie zarabiaja tutaj naprawde dobrze to nikt nie bedzie becelowal za gierki 70 euro juz teraz kreca nosem ze gry sa na start za 54.99. Mam nadzieje ze wydawcy troche sie przejada i spusczona z tonu.

Odnośnik do komentarza

Mam taką małą sugestię, pogódźcie z tymi cenami, będzie coraz drożej,  albo zmieńcie hobby.

no, ja chyba pozostane na dluzej przy starym dobrym czytaniu jak tak dalej pojdzie, bo tez mnie juz pomału wkur.wiaja te łapczywe skur.wiele.

zdziwilem sie ostatnio, ale jak sobie podliczylem, to po zmianie roboty w ciagu ostatniego roku skonczylem juz 15 ksiazek (prawie 16 w sumie :) ). Wczesniej, w poprzedniej robocie, przez kilka lat dwoch nie dalem rady ukonczyc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli gry będą na PS4 kosztowały 70 ojro to faktycznie jest to sporo bo jest to wzrost rzędu 40-50% w stosunku do premiery BF3. Tłumacze to sobie tym, że w ten sposób SONY i Microsoft niwelują straty jakie ponoszą przy wypuszczeniu nowej platformy. Chyba się nie mylę, że aby sam sprzęt był rentowny to musiałby kosztować więcej no ale wtedy nikt by tego nie kupił.

ALE...tak sobie myślę, że mnie to wali. Zaznaczam MNIE. Dlaczego? Ano dlatego, że od premiery BF3 kupiłem tylko jedną grę, w dodatku używkę, w dodatku starocia a najlepsze, że jej nie ukończyłem (Heavy Rain). W związku z tym wyrzygam w ciężkich bólach te 70 ojro albo i mniej i będę się bawił kolejne dwa lata. Jak to policzyć to wychodzi 38 groszy dziennie za użytkowanie nowego BF'a ;)

Odnośnik do komentarza

Do mnie żadne z tych tłumaczeń nie dociera,jestem z  konsolami od PSX sprzęt zawsze był relatywnie drogi w stosunku do czasu kiedy się ukazywał,ale nigdy tak debilnych tłumaczeń nie było,mimo iż sprzedawali sporo mniej gier.Im więcej zarabiają tym więcej głupot wymyślają by usprawiedliwić swoja pazerność.Za granicą kręcą nosem na gry za 55 euro a ty polaku wywal 1/5 wypłaty na grę :P Polacy to hc gracze :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do mnie te tłumaczenia też nie docierają, ale co zrobić.

Oczywiście dla wielu kupno gry wiąże się z dużymi wyrzeczeniami i stanowi niemały procent wypłaty, ale wyobraźmy sobie co by się stało, gdyby w Polsce gry były tańsze. Reszta Europy rzuca się masowo na zakupy do nas i co wtedy? Nie to żebym bronił ich polityki, ale inaczej się nie da. No chyba, że wprowadzą krajowe blokady :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ja mając własny biznes zawsze wolałem sprzedać więcej za taniej niż mniej za drożej,oni tej podstawowej zasady chyba nie znają.

nie znaja jej tez pewnie np. rolls royce, bugatti czy inne porsche (a takze rolex, versace, bulgari i cala masa innych producentow marek dla snobow, o ktorych pewnie nigdy nawet nie uslysze :] )- pewnie dlatego tak cienko przędą    :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Litiwn, lubiłeś też sprzedawać za jedną piątą ceny?

Mistrz,ale ten bije wszystkich:

 

 

Ja mając własny biznes zawsze wolałem sprzedać więcej za taniej niż mniej za drożej,oni tej podstawowej zasady chyba nie znają.

 

O jakiej Ty podstawowej zasadzie piszesz?

Widać, że pojęcie masz o biznesie mgliste.

 

Chodzi mi o zejściu z marży,którą jako producenci mają największą.Wiadomo że sklep nie zejdzie z tych 15-20% od ceny,EA może na starcie gry puszczać o 30% taniej,zarabiając więcej ilością sprzedanych kopii.

 

Edit:Fajnie jest dobro luskusowe jak Bugatti porównać do czegoś co schodzi w 15 mln kopii,prędzej bym napisał o Chevrolecie Aveo lub Dacii.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

no wlasnie o to mi chodzi- wszystko kwestia targetu i modelu biznesu. Albo robisz tanio i masowo, albo z duza marza na malych ilosciach.

Nie ma jednej uniwersalnej zasady czy recepty na sukces.

Ale oni tanio właśnie nie robią tylko masowo,zatracili się trochę,bo chcieliby sprzedawać gry na poziomie COD w cenach next gen.Uważam że właśnie więcej osób kupiło by grę na starcie o 30% tańszą,niż czekać aż stanieje,też więcej by zarobili z większej ilości gier w tej cenie,niż z tych z platyn(no i ilość używek by zmalała).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jezeli ktos sie zastanawia co to jest ten battelpack.

Opis z plotki z przed kilku miechow:

 

QOX8OsL.jpg

 

I jak ktos sluszenie na neogaf zauwazyl to battlepack:

 

Similar to Mass Effect 3, which you could choose to buy or get through exp. I'm sure they'll do the same thing with BF4 has it seemed to do pretty well for them in ME3.

 

 

 

I bronie uzyte w scrennach,w realu :

 

CZ 805
cz_805s_2.jpg

CZ 3A1
ceska-zbrojovka-cz_scorpion_evo_3_a1_3d2

QSZ 92
400px-11_qsz-92-5_Main.jpg

Scout Elite
Steyr_Elite.jpg

Ultimax 100 MK5
450px-Ultimax_MK5.jpg

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Małe ? nie gadaj bo przyglądając się zdjęciom dokładnie miałem odwrotne wrażenie, są bardzo duże ale tak jakby jeszcze nie były scalowane pod konsolę :(. Nie rozumiem tylko rozkładu tej mapy 

 

fa5c210864014d39med.jpg

 

 

1. Co tu niby to robi, jakie ma zadanie w takiej zabudowie ? i w takiej odległości 

2. Jeśli mapy miały by być małe...to za mała odległość do pierwszej bazy, następnie co tu robi Heli atakujące ? przecież jeśli mielibyśmy małą mapę to walka między budynkami była by trudna albo nie możliwa, chętniej widziałbym tu heli transportowe i najważniejsze dlaczego nie widać na mapie skąd atakują przeciwnicy ?

 

 Już widzę z tej mapki perspektywę do świetnego Rusha :) zresztą CQ może być ciekawy bo strategicznym punktem będzie B gdzie oddziela go most od C a więc barykady na moście i obrona dachu przed desantem z heli ;) do tego obrona nadbrzeża przed łodziami :).

Kolejna sprawa widać pełną kustomizajcię żołnierza jak i wyposażenia, nawet nóż będzie można zmienić ?  

Ja (pipi)e już się wkręcam :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Klasa assault powraca! I chyba koniec z samoleczacym sie medykiem, Poza tym niewyobrazam sobie jak current-geny poradza sobie z przerzuceniem tych wszystkich obiektow. Moja poczciwa, stara szkapa Ps3 zajedzie sie na smierc. :) Niech w koncu podadza date premiery na Ps4

Po czym stwierdzasz,ze asfalt sie nie bedzie juz leczyl?

Chyba snajper dostanie c4 tak pisza na Bl

Czyby DICE sie ogarnelo i sluchalo graczy Nie wierze...:)

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...