Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

zebym tylko nie czytal pozniej ze lysy szejk z krakowa zapie.rdolil maczeta maturzyste i podwedzil ps4. jakby ci to przyszlo do glowy to chociaz nie zatrzymuj sie na kebaba tylko pedz do domu pograc w bf4. bedziesz mial czas do tej 6tej to moze pare leveli wpadnie;)

Edytowane przez danielskii
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najgorsza mapa na Dominacji to ta powodziowa. Tam się (pipi)a nie da grać.Za dużo zakamarków, przesmyków, mostków, przejść i innych pierdoł. Nie ma takiej opcji żeby wyjść tam na plus bez kampienia. Z każdej strony napieprzaja do Ciebie jak tylko łeb się wystawi zza węgła.

Reszta map robi mi dobrze. Gra mi się coraz lepiej, ale zwiechy mnie dobijają.

Odnośnik do komentarza

Najgorsza mapa na Dominacji to ta powodziowa. Tam się (pipi)a nie da grać.Za dużo zakamarków, przesmyków, mostków, przejść i innych pierdoł. Nie ma takiej opcji żeby wyjść tam na plus bez kampienia. Z każdej strony napieprzaja do Ciebie jak tylko łeb się wystawi zza węgła.

Reszta map robi mi dobrze. Gra mi się coraz lepiej, ale zwiechy mnie dobijają.

 

Ale jak Ci się uda zakraść od tyłu, to masz festiwal kos. Podczas TDM na tej mapie ożeniłem 4 kosy w przeciągu 2 minut. Może to żaden rekord, ale radocha była...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się dzieje ale strasznie mi się tnie wiesza , zwiesza i co tam jeszcze.Czym dalej w las tym gorzej i częściej. Przy BF3 praktycznie nie miałem problemów z wieszaniem , cięciem czy lagami.Więc podejrzewam że to nie jest problem u mnie.  Próbowałem teraz pograć i po prostu nie da rady. Jeśli chodzi o mapę powodziową to jak tylko widzę że będzie następna to na bank wiem że w którymś momencie będę mógł na luzaku iść odcedzić kartofle.

Odnośnik do komentarza

 

Najgorsza mapa na Dominacji to ta powodziowa. Tam się (pipi)a nie da grać.Za dużo zakamarków, przesmyków, mostków, przejść i innych pierdoł. Nie ma takiej opcji żeby wyjść tam na plus bez kampienia. Z każdej strony napieprzaja do Ciebie jak tylko łeb się wystawi zza węgła.

Reszta map robi mi dobrze. Gra mi się coraz lepiej, ale zwiechy mnie dobijają.

 

Ale jak Ci się uda zakraść od tyłu, to masz festiwal kos. Podczas TDM na tej mapie ożeniłem 4 kosy w przeciągu 2 minut. Może to żaden rekord, ale radocha była...

 

zgadza sie- w klatkach schodowych mozna ich spotkac dosc czesto. Raz sobie wbiegam czy zbiegam po schodach na lajcie, a tu kuca jakis przy oknie wgapiony w lunete. Jedna z najlatwiejszych blach jak dotad...

 

zaskakuje mnie to co piszecie o zwiechach- ja mialem z tym utrapienie w becie (zwlaszcza na poczatku), ale w pelnej wersji jeszcze ani jednej nie mialem

 

 

oczywiscie teraz, kiedy to napisalem, na bank sie spierd.oli i bede sie co chwila w(pipi)ial wieczorem

 

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Nie zeby ktos jutro gral o 10 rano,ale na wszelki wypadek napisze. Jutro serwery od 10-11 nie beda dzialac

 

WE WILL PERFORM A SHORT MAINTENANCE OF THE BATTLEFIELD 4 BACKEND SERVICE BETWEEN 10:00 AND 11:00 CET TOMORROW, NOVEMBER 5TH. YOU MAY EXPERIENCE A GAME DISCONNECT DURING THIS PERIOD.

Odnośnik do komentarza

Boosty, unlocki, battlepacki-sraki czasem nie wiem o czym mowicie. :) Podobno current-genowa wersje Bf4 robilo studio z Los Angeles, sladajace sie z programistow, ktorzy niegdys pod szyldem "Danger Close" zrobilo nieszczesnego MoH. To by wyjasnialo, dlaczego ta gra jest kupiasta. Naprawde ten nowy BF4 daje wam fun, czy po prostu chcecie miec wszystko odblokowane, przesiadajac sie na next-gen'a?

Odnośnik do komentarza

Boosty, unlocki, battlepacki-sraki czasem nie wiem o czym mowicie. :) Podobno current-genowa wersje Bf4 robilo studio z Los Angeles, sladajace sie z programistow, ktorzy niegdys pod szyldem "Danger Close" zrobilo nieszczesnego MoH. To by wyjasnialo, dlaczego ta gra jest kupiasta.

Wiekszej glupoty nie slyszalem. Wiekszosc DA wylecialo na zbity pysk. Z zasobow Dice LA wzieli skinny na bron,zoomy,kill cam,mechanike przelaczania na rozne zoomy. Na pc tez jest sporo problemow wiec skoro twierdzisz,ze wersja na x360/ps3 jest robiona przez Dice LA to jak wytlumaczysz problemy pc? Stwierdzenie,ze jak by dice sweden tylko robilo bf4,to by bylo za(pipi)iscie jest z dupy.

 

W lipcu dawalem wywiad z kolesiem z Dice LA i z tego co pamietam to w lipcu pracowalo tam 10 osob. Juz widze jak 10 osob robi port ;) Z czego wiekszosc to Szwedzi ktorzy dostali transfer do LA. Do konca roku Dice LA ma zatrudniac 60 osob.

 

Battlefield 4 Mythbusters: Episode 1

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...