Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu grania zaczynam załować że nie kupiłem nowego pc zamiast ps4. Długo wam zajeło nauczenie się gry padem? Jak na razie to dla mnie pad to padaka w porównaniu do myszki ;/ kd 0.4

 

Ja to po przesiadce z PC uczyłem się dość krótko i grałem chyba snajperem w becie BC2 by nauczyć się wogóle do kogoś trafiać :)

Odnośnik do komentarza

Przecież ta gra ma takie auto aim, ze nogami idzie grać na padzie i coś zastrzelić. W 90% przypadków wygrywa osoba, która pierwsza zacznie strzelać, celować nie trzeba, bo to już robi za ciebie konsola.

 

Mam pytanie do rozkładanych min, gdy je rozloze to znikają gdy ktoś mnie zabije? Czy leżą do póki ktoś na nie nie wiedzie?

Odnośnik do komentarza

nie kumacie- z tych co tu przytoczyli statsy mam najgorsza zarowno celnosc, jak i ratio, wiec zwiazek ewidentnie jest :P

Jeśli masz problem z celowaniem do przeciwnika to na pewno odbije Ci się to na statach celności i k/d ratio.

 

Natomiast jeśli nie masz problemów z celowaniem to statystyka celności po prostu nic nie mówi. Jakbym chciał utrzymywać ją na wysokim poziomie to bym musiał zrezygnować z zabijania na duży dystans, zrezygnować ze strzelania do przeszkód na drodze, zrezygnować z suppressive fire i innych sytuacji. Dodatkowo musiał bym oszczędzać amunicje i pakować w ludków dokładnie tyle kulek ile wystarcza żeby ich zabić (co mogło by się w dużej części przypadków źle skończyć - pogarszając moje k/d ratio).

Dla mnie po prostu czasem warto wywalić cały magazynek w zadymiony granatami tunel, żeby "złowić" jednego kolesia z granatem w ręce, nawet, kiedy czasem zdarzy się że w nikogo nie trafię.

Odnośnik do komentarza

Przecież ta gra ma takie auto aim, ze nogami idzie grać na padzie i coś zastrzelić. W 90% przypadków wygrywa osoba, która pierwsza zacznie strzelać, celować nie trzeba, bo to już robi za ciebie konsola.

 

 

Masakryczny jest ten auto-aim, na filmiku wklepywalem tylko L2. Ciekawe czy na wlasnym serwerze bedzie mozna to wylaczyc dla wszystkich,

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=1383521548566795

Odnośnik do komentarza

Nie ma co szaleć z tą celnością tak jak drantzell pisze, strzela się nie tylko gdy mamy kogoś na muszce, zaporowy, na pałę, na zwabienie, i lecą te kulki a statystyka spada. Jak już byśmy chcieli porównywać na siłę to można procent kili przez headshoty ale wtedy trzeba założyć, że każdy celuje w głowę. Zresztą kogo to obchodzi, podstawowe zadanie po respie to ubić minimum dwóch typa nim ciebie ubiją ;]

 

Mówicie, że ten auto assist tak daje czadu? Gram od początku z wyłączonym ale wieczorem sprawdzę i jeśli ja się tu kuhwa wysilam, a byle parówa z krzywymi kciukami naciska L2 i po mnie to się skończy caritas. No ale cóż stara szkoła. Kiedyś granie z jakimikolwiek asystami to było jak picie piwa bezalkoholowego, strzał z czuba czy chowanie koszulki w spodnie ;p Nowa generacjo gaymingu, chuy ci w ucho...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie ta gra nie ma tak duzego aim assista.Bronie maja odrzut,co sprawia ze pociski nie leca tam gdzie chcesz.

Do chlopaka z kd/0.4 pograj troche singla,nauczyc sie strzelac do botow.Pozniej jak juz oagarnies chociaz troche mechanike gry idz na multi i badz katem :D

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie ta gra nie ma tak duzego aim assista.Bronie maja odrzut,co sprawia ze pociski nie leca tam gdzie chcesz.

Do chlopaka z kd/0.4 pograj troche singla,nauczyc sie strzelac do botow.Pozniej jak juz oagarnies chociaz troche mechanike gry idz na multi i badz katem :D

Kampanie przeszedłem, ale tam autoaim jest wyraźnie odczuwalny bo wystarczy że wyceluje obok. W multi tego nie odczuwam żeby coś mi pomagało

Odnośnik do komentarza

Uuu będzie ciężko jeśli dopiero w tym momencie uczysz się grać na padzie. BF4 nie pomaga w dobrym ratio, a co dopiero niedoświadczonym w kwestii sterowania. Moja rada taka, spisz k/d na straty w tej części i graj, przy następnym BFie lub innym fpp będzie dobrze (o ile będziesz grał/trenował)

 

Pamiętam jeszcze te quaki2 i rainbow sixy na PSX. Zmiany kierunków pod R i L i inne atrakcje, ja pier... 

 

We were masochists once... And young.

Odnośnik do komentarza

 

Nie przesadzajcie ta gra nie ma tak duzego aim assista.Bronie maja odrzut,co sprawia ze pociski nie leca tam gdzie chcesz.

Do chlopaka z kd/0.4 pograj troche singla,nauczyc sie strzelac do botow.Pozniej jak juz oagarnies chociaz troche mechanike gry idz na multi i badz katem :D

Kampanie przeszedłem, ale tam autoaim jest wyraźnie odczuwalny bo wystarczy że wyceluje obok. W multi tego nie odczuwam żeby coś mi pomagało

 

To się dobrze przyjrzy, naprowadzanie jest widoczne gołym okiem, najlepiej to widać jak przeciwnik biegnie i skręca, lub stoi dwóch kolesi obok siebie.

Odnośnik do komentarza

Ale to dziala gdy jestes naprawde blisko,jak grasz na CQ z 64 osobami to strzelasz sie bardziej na sredni dystans,wiec ten aim assist nie pomaga.

Gdyby to tak za(pipi)siscie dzialalo ciagle bym zaliczal zgony,albo kampil gdzies w krzakach i spamowal L2 i R2 i wszytskich bym jechal.

Odnośnik do komentarza

Za cholere nie rozumiem o co wam chodzi z tym auto assist, byl w bc2, byl w wietnamie,bf3 i teraz jest w ps4, Nigdy nawet nie sprawdzalem w opcjach czy jest wlaczone czy nie, nie jest to jakis za(pipi)isty bajer ktory sprawia ze jestes pol-bogiem na mapie i ownisz wszystkich. Jesli ktos jest kiepski to nawet full auto celowanie mu nie pomoze. Odnosze wrazenie ze poprostu niektorzy chca usprawiedliwic ch ujowe ratio i zwalic wine ze inni morduja was tylko i wylacznie dziek aim assist.

Odnośnik do komentarza

kubson ciupalismy wczoraj i miałem do Ciebie pecha bo zgonów mi napsules trochę.

 

Ja nam podobnie jak ty, Conquest to na tyle duże mapy i chaos i kamperzy i pojazdy ze warto najpierw ogarnąć dobrze mapy na Rushu abyś wiedział gdzie i kto i skąd możesz przyjść. Jak ogarnę Rusha to chętnie zaatakuję Podbój ale narazie łotają mnie ch,uj wie skąd.

Odnośnik do komentarza

Za cholere nie rozumiem o co wam chodzi z tym auto assist, byl w bc2, byl w wietnamie,bf3 i teraz jest w ps4, Nigdy nawet nie sprawdzalem w opcjach czy jest wlaczone czy nie, nie jest to jakis za(pipi)isty bajer ktory sprawia ze jestes pol-bogiem na mapie i ownisz wszystkich. Jesli ktos jest kiepski to nawet full auto celowanie mu nie pomoze. Odnosze wrazenie ze poprostu niektorzy chca usprawiedliwic ch ujowe ratio i zwalic wine ze inni morduja was tylko i wylacznie dziek aim assist.

 

W bc2 nie grałem. W Bf3 był aim assist ale nie pomagał on w takim stopniu jak w BF4. W bf4 aim assist działa prawie jak auto aim.

Odnośnik do komentarza

kubson ciupalismy wczoraj i miałem do Ciebie pecha bo zgonów mi napsules trochę.

Ja nam podobnie jak ty, Conquest to na tyle duże mapy i chaos i kamperzy i pojazdy ze warto najpierw ogarnąć dobrze mapy na Rushu abyś wiedział gdzie i kto i skąd możesz przyjść. Jak ogarnę Rusha to chętnie zaatakuję Podbój ale narazie łotają mnie ch,uj wie skąd.

Chciałem się dołączyć żeby razem w ekipie pograć, a cały czas rzucało mnie do drużyny przeciwnej :/ co jest dość głupie skoro zaraz po odpaleniu gry mam info ze znajomy gra i ze mogę dołączyć

 

Co do gry to raczej tak zrobię, że skupie się póki co na rushu, a później conquest, jak mi dalej nie będzie szło wracam do coda xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...